Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

slyszalem ostatnio kilka opinii, ze deficyt fajnych facetow jest spowodowany w duzej mierze slabą jakoscią ich matek zaczyna sie podobno juz w wieku wczesnodzieciecym, kiedy to te ostatnie z uporem ubierają swoich pupili w sliczne czapeczki chroniące ich przed zimnem, a gdy pupil stanie sie dojrzalym mezszczyzną, to ciągle rozgląda sie za matką z jego kolorową czapeczką opinie te powtarzają mi wszystkie suki ktore rzne w związku z czym nie mają czasu na to aby zajsc w ciąze podkreslam, jest to opinia zaslyszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę być z wami szczery? Nie mam z kim o tym porozmawiać, a temat trochę krępujący. Otóż, chodzi o to, że wczoraj trochę pochlałem z kumplami, urwał mi się film, rano budzę się na łóżku, elegancko, rozebrany tzn. w bokserkach, idę do kibelka zrobić poranna kupkę, i nagle czuję, że coś jest inaczej niż zwykle.:( Łapię za tyłek a tam kondom z dupy wystaję.:( Wstydzę się zadzwonić do kumpli. Co robić? Mieliście kiedyś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
Jedynym prawdziwym mężczyzną jest Doktor House

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
I może jeszcze Doktor Burski. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Dolittle .
A ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
Tak, też. Lubię dewiantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorobiłem się własnego podszywa. :D urzekającą historię opowiedziałeś. jak chcesz poczytać więcej, to zostaw jakiś namiar, widzę, że moje życie bardziej jest pasjonujące od Twojego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kilku prawdziwych mezszczyzn o ktorych wiem, ze z calą pewnoscią są prawdziwi jednego znam osobiscie, ale nie zdradze jeszcze jego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor No
Czuje się pominiety.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee co jest
Doktorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiarz to nie jest temat o wyciąganiu z dupy prezerwatym tylko o prawdziwych facetach, jezeli masz cos na temat, to zapraszam uprzedzam jednak lojalnie, ze nawet jezeli ci cale zycie bede z dupy wyciągal, to nie przyblizy cie to prawdopodobnie do tematu tego topa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
No Ty też, też. Jesteś tak okropnie brzydki, że aż mnie boli trzustka jak na Ciebie patrzę. Może po tej reakcji właśnie można odróżnić prawdziwego mężczyznę, od mężczyzny udawanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna Pani znajoma
Cuks 👄 jest mistrzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoktorRat
Się do meskosci licz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
Wyłącznie do męskości, bo do pensji to chyba nie.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze brnąć - rozumiem, że to taki sarkaźmik.. prztyczek w nos. negowanie mnie, oraz innych mężczyzn jako prawdziwych mężczyzn? :D z dupy nic mi nie będziesz wyciągał, chyba, że jesteś proktologiem, ale to jeszcze nie dziś i nie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
Doktor medycyny, to jest coś. Uwielbiam proktologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
Każdy prawdziwy mężczyzna powinien być proktologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
Albo odwrotnie. Każdy prawdziwy proktolog powinien być mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
Musi, ale tylko dla mnie. Ty sobie bądź kim chcesz, dla kogo chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz kochanka, Zrobię wszystko, co na myśli masz A jeśli w inną miłość zechcesz grać Zakryję maską twarz Jeśli chcesz partnera, Weź mą dłoń Jeśli chcesz bym przyjął gniewny cios Śmiało mierz Im your man Jeśli chcesz boksera, Wtedy ja na każdy wejdę ring A jeśli chcesz lekarza, Zbadam ciała twego każdą część Jeśli chcesz szofera, Oto wóz A może zechcesz w pole wywieźć mnie Nie powiem nie Im your man A księżyc lśni i łańcuch drży I bestia nie chce spać Sam nie wiem ile już obietnic dałem Ci Lecz nie umiałem spełnić ich Na kolanach mógłbym wołać: Wracaj ! Ale nie zwojuję nic Mógłbym pełzać do Ciebie I warować u stóp Przed pięknem Twym skamleć do utraty tchu Palce wbijam w Twe serce Pościel w strzępy rwę Błagam Cię! Im your man A jeśli podczas drogi sen Cię zmorzy, Za kółkiem zmienię cię Lub jeśli na ulicy chcesz zarobić, Ja w cień usunę się Jeśli chcesz bym ojcem dziecka był, Albo szedł przy tobie kilka chwil Przez środek wydm Im your man http://www.youtube.com/watch?v=XzVjL4QaeXM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny puchacz
Chyba będę chora.:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×