Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Gość hagagagsawaaxa
Twoja psiocha z wystającymi wargami może podniecić najwyżej takich desperatów jak SM i Androgej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmateusz jak ci zaczna kobiety odpowiadac na pytanie w temacie to cie kompleksy pochłoną:classic_cool: zastanów sie czy warto🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hagagagsawaaxa Twoja psiocha z wystającymi wargami może podniecić najwyżej takich desperatów jak SM i Androgej xxx jestes pajacu pewny ze to moja?:) moge ci podesłac jeszcze tuzin:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam a
gdzie ci mężczyźni ? hmm sądzę że w pracy, delegacji, na meczu, u kochanki, u kochanka, w garażu ;) .....ej to jak to jest ? wychodzi na to że my kobiety ciągle same jesteśmy czy jak ? w o chu*jach się nie wypowiem, wstydzę się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej chodzcie się złożymy i wykupimy to kafe ! Bo już mnie wkurwia sposób zarzadzania tym przybytkiem rozpusty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hagagagsawaaxa Twoja psiocha z wystającymi wargami może podniecić najwyżej takich desperatów jak SM i Androgej xxx i skoro tak to czemu od kilku dni wałkujesz ten temat zniewieściały onanisto?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek29 Ej chodzcie się złożymy i wykupimy to kafe ! Bo już mnie wk**wia sposób zarzadzania tym przybytkiem rozpusty ! xxx kwestia przyzwyczajenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmateusz
Jedynie niepelnosprawna umyslowo pokraka moglaby sie tutaj kompleksow nabawic. Ja natomiast noodze sie niemozebnie:( Juz jestem w stanie przelknac te przynoodzajace misski kafe ale wtedy los zsyla macho cukierka i oczy znowu mi musztarda zachodza:-( Jak zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 To mnie też wyślij zdjęcie ciiipy swej to sobie zrobię jej nadruk na moim jaśku (jasiek -poduszka pod głowę ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmateusz Jedynie niepelnosprawna umyslowo pokraka moglaby sie tutaj kompleksow nabawic. xxx ty sie jakoś wyjątkowo od pokraki nie odrózniasz:classic_cool: smecisz tylko i uzalasz sie nad sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam a gdzie ci mężczyźni ? hmm sądzę że w pracy, delegacji, na meczu, u kochanki, u kochanka, w garażu .....ej to jak to jest ? wychodzi na to że my kobiety ciągle same jesteśmy czy jak ? w o chu*jach się nie wypowiem, wstydzę się x widze ze podobnie widzimy pewne sprawy a czy sądzisz, ze mozna bylo by cos zmienic na lepsze od czego zaczelabys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam a
...widze ze podobnie widzimy pewne sprawy a czy sądzisz, ze mozna bylo by cos zmienic na lepsze od czego zaczelabys... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx zniesienie ustawowej monogamii, prawne zagwarantowanie kobietom męskich haremów - jeden facet to za mało dla kobiety, oj stanowczo za mało :D to tak na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmateusz
Widze, ze plotki o Twoim braku dystansu oraz poczucia humoru okazuja sie w pelni prawdziwe:D Wiem, ze lubisz grac wyloozowana ale z przykroscia musze Cie naprostowac. Jak kogos smiesza tylko jego wlasne teksty, to raczej swiadczy o (znizam glos do szeptu) pewnym ograniczeniu;) Brak Ci swiezosci niestety, co jak widac bardzo odpowiada Twemu koleczku rozancowemu:D Uff, droga przez meke. No a teraz...raz, dwa, trzy...znikasz Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi głupio.:( Czuję się jak kafeteryjny chwast.:( Nawet płakać mi się trochę chce.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmateusz Jesteś glupcem,niestety nie mogę ci pomóc ! Polecam ośrodek wypoczynkowy w Tworkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark pewnie ci juz to mowilem ale jestes moim najwiekszym rozczarowaniem ostatniego tygodnia marnujesz swoj potencjal, a to grzech smiertelny wolalbym juz chyba, gdybys czesciej slow na h i p uzywala, niz to co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmateusz
Cukierek...no wez chlopcze...mozesz mi ewentualnie chustke do nosa wyprasowac, a i to nie wiadomo czy nie sfajczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że, powiedz jaki to niewykorzystany potencjał we mnie dostrzegasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark pierwszy z brzegu moglabys pokierowac tym chaosem w tym topicu i dac nam mezscczyzną wskazowke co mamy zrobic, zeby sie moc z tobą bzykac na plazy w najblizszy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achtung zaraz tu wpadnie Jones ;D xx wparcie ci potrzebne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze, zupełnie mnie nie doceniasz. Zupełnie. Ale wspaniałomyślnie wybaczam Ci to.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsparcie a nie wparcie
Analfabetko :D i nie niepotrzebne bo sam cię miażdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest i stary zbok
Przydupas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmateusz Fajkę to ci mogę do dzioba podać ! Tylko jak ukąsisz zębami to ci te zęby obcegami wyrwę na żywca ! x V34 Lubię Cię chyba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuks nie liz kolejnej
Dupy, Vii na wary do kolan i jeszcze sie tym chwali wysylajac filmy z tarmoszeniem psitochy.:D Matka i zona. :D zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark po raz pierwszy chce nie miec racji dark i mam nadzieje ze widzisz cos czego ja nie widze pamietaj ząb czasu nas nie oszczedzi wiec musimy sie spieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuks nie liz kolejnej Dupy, Vii na wary do kolan i jeszcze sie tym chwali wysylajac filmy z tarmoszeniem psitochy. Matka i zona. zal.pl xxx Ty jak ten agent Tomek jestes niezle poinformowany:classic_cool: strzelasz osiołku tylko niepotrzebnie w mur:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×