Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Graceyy

Co was najbardziej drażni w serialach/filmach?

Polecane posty

Gość Graceyy

Jak w temacie. Piszcie co was najbardziej drażni/bawi w serialach czy filmach. Mnie np jak chodzą w butach po mieszkaniu (zwłaszcza szpilkach czy kozakach) albo gdy ktoś puka/dzwoni do drzwi jakiegoś bohatera, to on najpierw patrzy na drzwi zanim podejdzie :D czekam na wasze opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiba
Mnie również drażni chodzenie w butach,nienaturalne wątki i to,że w każdym serialu każdy chociaż raz musi zdradzić swojego partnera/partnerke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abiba
Aha i jeszcze gdy ktoś jest rozmowa dwóch postaci,jedna wychodzi i nagle inna dzwoni do drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graceyy
Przypomniało mi się jeszcze: albo np jak do kogoś dzwonią to ta druga osoba od razu odbiera, albo dwa sygnały i bohater mówi "nie odbiera" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graceyy
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r5222
drażni mnie to wszystko, co napisałyście już i dodatkowo ostatnio najbardziej mnie irytują te bezczelne, narzucające się reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie jak jedzą. Zawsze odświętnie zastawiony stół, dzbanuszki, cukierniczki, maselniczki, salatereczki, misa z ziemniakami, misa z mięsem, waza z zupą, wszystko porozstawiane w osobnych naczyniach. Może to ja jestem nienormalna, że w kuchni nakładam porcje na talerz i napełniony talerz niosę na stół. Albo śniadania - ciągle mówią że się spieszą ale znów wędlinka, serek, pomidorek, ogórek, masełko, dżem, soczek, kawa. Ja robię kanapkę, a nie bawię się w takie ciupcianie. Lubię zjeść na ładnych naczyniach, kubek z tej samej zastawy co talerze, miseczki, no ale bez przesady te ich stoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie może nie tyle drażni
co śmieszy jak zdarza sie seks po całym dniu pracy, poranne pocałunki z języczkiem i nikt nie myśli o higienie :O kiedyś w PM Maryśka była chyba 2 dni bez prysznica i był seks z tym lekarzem, dziewczyny sie z tego smiały w wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graceyy
Mnie też to zawsze dziwiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×