Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestemwłaśnietaka

oddałybyście niepełnosprawne dziecko

Polecane posty

Gość zlodowacenie nadchodzi :P
Nie oddalabym,jak mozna oddac dziecko tylko dlatego ze jest chore? A jak urzodzilo by sie zdrowe,a za pare lat uleglo wypadkowi i stalo by sie chore to co tez oddalybyscie? Dzieci sie kocha bezwarunkowo,chore pewnie jeszcze bardziej niz zdrowe,kto tego nie potrafi to nie nadaje sie na rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob punkcje
ja robilam, dosyc pozno bo nagle cos im sie w nosie nie podobalo. A dziecko jakos zlosliwie tak sie ukladalo ze sie czepiali tego noska. Synek zdrowy. Ja zrobilam moj gin mi powiedzial, bedziesz sie zadreczala przez kolejne miesiace. Po punkcji bedziesz wiedziala na czym stoisz. Zrobilam. Trafilam na na prawde dobrych fachowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanta38
zlodowacenie nadchodzi , przypuszczam , że nie masz dziecka jeszcze i oby nigdy los nie spłatał ci takiego figla. W ośrodku , gdzie był mój brat (Krasnystaw , woj.lubelskie) napatrzylam się na chore dzieci. wierz mi, nie wytrzym,ałabys tego widoku, ja byłam przyzwyczajona od dziecka. ZD to stosunkowo lekka choroba w stosunku do tego , co ja widziałam. Kiedy zaszłam w pierwsza ciążę , też nieplanowaną , wiedziałam o zagrożeniu , ale żaden lekarz nie traktował mnie powaznie , nie przeszłam żadnych badań , a po porodzie , kiedy corce pobrano z pietki krew na badanie przeciw tej strasznej chorobie , wiedziałam , że jeśli wynik będzie pozytywny , to zostawie ją w szpitalu wraz z połowa mojego serca , ale wychować nie dam rady. Więc prosze was , nie oceniajcie. ZD to dla rodziców trauma , dziecko dorosnie , ale raczej nigdy nie usamodzielni się , a po smierci rodziców , jesli nie zajmie się nim rodzina , to i tak trafi do ośrodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milana biera
ja też bym nie oddała. Mojemu dziecku też groziły różne choroby - akurat nie zespół downa. Na razie wygląda na to że rozwija się prawie w normie, ale chodzimy jeszcze na kontrole. Już w ciąży wiedziałam, że mogą być problemy. Ale to moje dziecko. Chore czy nie - po prostu je kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby wykazalo ze dziecko jest chore ,to nie urodzilabym dziecka , a jesli dopieor po porodzie wyszloby na jaw ,ze dziecko jest chore to oddalabym je Oosbisice nie nadaje sie do wychowywania dziecka ze zdrowotnymi problemami jak down, porazenie mozgowe czy jeszcze inne nieuleczalne choroby
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w tym nie jest
do usunąc 3-miesięczne dziecko? >> "To wg niektórych jest dobra decyzja? To równie dobrze może wg was zabić po urodzeniu, jak kota czy psa. Ukręcic łepek, bo urodziło się nie takie, jak ktoś sobie wymarzył " ? Słuuchaaam ?!! Co ty pieprzysz prymitywna locho ?! Co to znaczy ukręcić łeb jak psu czy kotu ?!! Cywilizowani ludzie po pierwsze usypiają chore zwierzęta, a po drugie nie dopuszczają do nieplanowanego rozrodu u swoich zwierzaków ! Mam nadzieję, że nie masz ani dzieci ani zwierząt, prymitywie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....llllllllllllllllllllllllll
llllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby tak mozna było
jasne,ze bym oddala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu bym nie oddala
bo los niepelnosparwnego dziecka wsrod obcych to koszmar. Wolalabym aborcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiusia ładna
tak oddałabym takie niepełnosprawne dziecko nie chciałabym mieć do czynienia takim dzieckiem po co się męczyć nie kochałabym takiego dziecka jak najprędzej starałabym się o nim zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka nie wpadka
ja bym nie oddała , już samo w sobie takie dziecko jest bezbronne to na dodatek miałabym go oddac?! NIGDY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
niepełnosprawne dzieci nie powinny sie.rodzić:o takei dziecko to niedar tylko przekleństwo i wielkie brzemie! skoro jesteście takei szlachetne to zaadoptujecie te dzieci z downem i inne :o tylko pisac umiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,mm
...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6566t
hghgggh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś beznadziejna
Tak bardzo się martwisz,że w razie co poronisz zdrowe dziecko i ach i och, a to chore masz w dupie. Trzeba nie mieć sumienia i serca żeby oddać chore dziecko do jakiś ośrodków. Mogłaś zrobić tą cholerną punkcję i poddać się aborcji.To byłoby dużo rozsądniejsze w razie czarnego scenariusza. Nie życzę zazwyczaj nikomu źle,ale mam nadzieję, (że jak postąpisz tak jak piszesz),to wyrzuty sumienia nie pozwolą ci spokojnie żyć do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze bym usunęła
bo dla mnie nie do pomyślenia jest świadome rodzenie upośledzonych i ciężko chorych dzieci. a jeśli na aborcję za późno to oddałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlodowacenie nadchodzi :P
Do Fanta38------- No to sie zdziwisz mam dzieci i to 4 Bedac w ciazy nigdy nawet przez chwile mi mysl nie przeszla ze w razie czego jakiejs niepelnosprawnosci oddam swoje dziecko lub usune ciaze.Malo tego przy ostatniej ciazy bylo duze ryzyko ze dziecko urodzi sie chore,mialam ciaze zagrozona zreszta nie wazne.Nie oddalabym za zadne skarby swiata wlasnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie sluchaj tych wspan
Wspanialych poswiecajacych sie mamusiek ktore zyja w jakiejs bajce o bezwarunkowej milosci do dziecka. wg mnie najlepiej usunac a ostatecznie oddac. skrzywdzisz to dziecko rodzac je i skazujac na cierpienie zycia codziennego. uczylam sie dzieciach uposledzonych, wiem troche na ten temat. sama bym usunela taka ciaze. zrob punkcje, nie ryzykuj. dodam ze mam swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie sluchaj tych wspan
Agnieszko po zdjeciach decydujesz czy to dziecko jest cudowne? Widac nie masz pojecia o tej chorobie. to nie jest dziecko zdrowe intelektulanie. autorka niewie w jakim stanie urodzi sie to dziecko. moze nigdy nie dostac wdziecznosci od dziecka za calozytni trud opieki !! Glupoty piszecie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijhgjmng
Nie oddałabym z prostego względu. To dziecko jest już tak pokrzywdzone przez los samą chorobą, że nie miałabym sumienia oddać go na pastwę obcych ludzi, którzy nie dadzą mu tyle miłości co własna matka mogłaby dać. Ale jak ktos mysli tylko o swojej dupie i jak to jemu życie skomplikuje... dla mnie taki egoista nie zasługuje na miano rodzica i lepiej żeby nie miał zdrowych dzieci, bo dziecko się przywiąże, w wieku 10 lat będzie miało poważny wypadek ze sporymi konsekwencjami zdrowotnymi i wyrzucą jak psa z domu bo im życie będzie komplikował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza z innego wątku
autorko nie sluchaj tych wspan- a od kiedy matka robi cokolwiek tylko po to żeby dostać wdzięczność od dziecka za całozytni trud opieki? :D Śmieszna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie sluchaj tych wspan
Smieszna Ty jestes bo kazda matka pragnie patrzec jak jej dziecko sie rozwija dorasta staje sie doroslym czlowiekiem. kazda matka pragnie uslyszec ze dziecko ja kocha, ze czuje sie potrzeba wspaniala. w tej chorobie nie dostaniesz tego musisz sobie sama dopowiadac. po za tym dziecko ciaze nigdy nie dorosnie wiec bedziesz za nie odpowiedzialna do konca tego zycia bo ono tak dlugo bedzie dzieckiem. a co jak nie dozyjesz smierci dziecka? Ono i tak trafi do osrodka. a z drugiej strony to bedziesz czekac na jego smierc? To chyba glupi pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dać zastrzyk
Skoro tyle jest tu kobiet, które oddały by chore dziecko, to dlaczego nie wprowadzić eutanazji? Urodziło się chore, matka go nie chce, niech da zastrzyk i po kłopocie. A co, tam w ośrodku znajdzie miłość, której nie znalazł u własnej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
mysle, ze jak kobieta staje sie matka to zakochuje sie w swoich dzieciach i mysli, ze nidgy by dziecka nie oddala, mysle, ze malo z Was ma pojecie o zespole downa i dlatego latwo Wam powiedziec, ze nigdy byscie nie oddaly. na codzien pracuje z ludzmi z uposledzeniami i wiem, ze jest to ogromna praca i brzemie do konca zycia, u nas w miescie kilka miesiecy temu kobieta sie powiesila bo maz ja dawno zostawil a ona sie zajmowala chorym, doroslym juz synem i nie dala rady... Jak sama bym byla w takiej sytuacji to pewnie zrobilabym punkcje a w razie choroby usunelam bym ciaze, tak mysle, choc nigdy nie bylam w takiej, wiec do konca nie wiem jak bym sie zachowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masz racje
ja nie wiem co bym zrobiła ...chyba nie dałabym rady psychicznie wychować chorego dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol downa........
to nie jest choroba nie mieszajcie tutaj chorych dzieci ze zdrowymi.. tylko innymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×