Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziecko tak/maz nie

dziecko tak/maz nie

Polecane posty

Gość dziecko tak/maz nie

samotna ok.35, juz bez presji szukania faceta, dobrze mi z wolnoscia zyje bardzo aktywnie i bardzo po swojemu. oddaje sie sprawom spolecznym- nie chodzi wiec o egozim.ale o brak kandydata na partnera. do sexu- gdy sie pojawia ktos fajny na chwile to korzystam, a tak to nie musze. jesli spotkam do 40tki jakiegos sensownego faceta- nie chce go na meza,ale na ojca dziecka, by razem go wychowac i sie wspierac, nie chce by mnie ograniczal i ja tez nie bede go ograniczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewop
twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co się sama oszukujesz?
Kobieto wciskasz sobie sama kit i chcesz przekonać innych, a skrycie marzysz, by mieć kochającą rodzinę. Gdy jest miłość między ludźmi, i ludzie decydują się na związek, to chcą mieć potomstwo i chcą swoje dzieci wychowywać wspólnie. Dziecko powinno mieć oby 2 rodziców, bo tylko w ten sposób w pełni rozwija się emocjonalnie. Twój zegar biologiczny tyka, więc nie chcesz się spóźnić, tak jak na wyprzedaże w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantra2345
Nie rozumiem tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ci napisala, ze jak spotka faceta to chce z nim wspolnie ich dziecko wychowywac, ale ze fajerwerki w zwiazku z tym nie sa jej niezbedne dziewczyno!!!!naucz sie czytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem to i tak lepsze
z dwojga rzeczy, lepiej mieć dziecko samotnie (może to nie doskonałe rozwiązanie, może nie ma pełnej rodziny, ale jest) niż nie mieć dziecka wcale, a z wiekiem płodność nie wzrasta, dziecko życiu nadaje sensu i radości, najgorsze to zostać starą bezdzietną panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"najgorsze to zostać starą bezdzietną panną"ale pierniczycie ze tak napisze, podejscie typowo polskie, stereotypowe, ja znam kobiete co wychowuje sama dziecko i ma nastawienie do zycia gorsze niz nie jedna stara panna, poza tym szkoda mi takich dzieci co maja jednego rodzica, juz nie mowiac ze to ciezki orzech do zgryzienia samotne wychowanie dziecka, tez od strony finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjsjfsjf
"najgorsze to zostać starą bezdzietną panną" w sumie prawda. Samotna matka przynajmniej ma kogoś w życiu, ktoś się o nią troszczy, może doczekać się wnuków. Stara panna zaś ma jedynie starych rodziców i jak oni zejdą to zostanie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piątku na sobot
a ja chce inaczej całkiem. chce swojego faceta na męża ale dziecko mi nie potrzebne na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko powinno miec oboje rodzicow a nie potem samotne matki kurczowo i symbiotycznie trzymaja sie swoich jedynakow robiac im tym krzywde na cale zycie..juz lepsze sa "stare panny"..przynajmniej sa wolne i niezalezne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Samotna matka przynajmniej ma kogoś w życiu, ktoś się o nią troszczy, może doczekać się wnuków. Stara panna zaś ma jedynie starych rodziców i jak oni zejdą to zostanie sama. " a myslisz ze dziecko to sie na ciebie nie wypnie w dorosłym zyciu?znam takich ludzi co dzieci maja daleko bo sobie tak zycie poukładały i rodziców maja gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×