Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moa92

dlaczego kobiety szaleją za dupkami?

Polecane posty

jestem kobietą,a i tak nie znam odpowiedzi na to pytanie. Ma ktoś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwakuwa
nie wiem, natomiast nigdy tu nie zakladalam tematow a tu jak chce zalozyc to mi wyskakuje ze zalozylam juz 10 w tej godzinie k**wa. wtfffffff???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego że odpowiadałaś na jakieś tematy dużo razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhgfhjhyt
Ja tam nie szaleję, przed mężem miała 2 chłopaków, jeden super, drugi taki trochę niegrzeczny chłopak, kochałamgo bardzo ale na meża bym nie wzięłą chocby nie wiem co. Mężem moim został chłopak ułożony, ktory jest terz wykładowcą aademickim, kulturalny i obyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njuhuhbo
bo dupki daja wiecej emocji und adrenaliny - poprostu jest ciekawiej;) co nie zmienia faktu,ze sa ok w sam raz na raz:P albo kilka razy , a na stałe tylko ułozony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam chłopaka,był super w łóżku,ale jak tylko się odzywał to chciałam żeby się zamknął,normalnie nie mogłam zdzierżyć jego charakteru,zero dopasowania osobowościami,ale bardzo się w nim kochałam i jak zauważył,że mnie to męczy i że oczekuję czegoś więcej z jego strony,to pogadaliśmy i się rozeszliśmy,bo on nie potrafił mnie pokochać. jak już się wyleczyłam z tej głupiej miłości,to pojawił się facet,który by dla mnie wszystko zrobił,poukładany,spokojny,szanujący,normalnie gatunek na wymarciu,a ja co? chcę żeby został moim przyjacielem! nosz ku*wa,standardowa sytuacja! koleś chciał żebym z nim była,więc sama nie wiedziałam co mam robić,powiedziałam że potrzebuję czasu żeby sobie poukładać sama wszystko. bardzo długo sobie wmawiałam,że przecież jest taki jaki powinien być mój facet i powoli się do tego przekonuję,nawet ostatnio odnowiliśmy znajomość i chcę żeby coś z tego było,ale boję się że sobie tylko wmawiam,że mogę z nim spróbować,eh... no nie wiem o co chodzi, może o to że spokojnym,ułożonym facet brakuje takiego "zadziorka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upełłe
dlatego dobrze byc dupkiem-bandyta ulozonym i wyksztalconym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×