Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wzorowa zoneczka

Uwielbiam seks ze swoim mezem :)

Polecane posty

Gość wzorowa zoneczka

Od 5 lat jestesmy malzenstwem, a momo wszystko caly czas mam na niego ochote. Zwykle kochamy sie codziennie- chyba, ze nam cos wypadnie. A jak to wyglada u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie dzieci? Mój też by pewnie chciał codziennie, ale rzadko są odpowiednie warunki - jak jest naprawdę dobry miesiąc, to udaje się może 10 razy, jak gorszy, to tylko 2-3 razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiswiskakaiiaks
hej u nas podobnie, nawet mielismy ostatnio rozmowe na ten temat, kochamy sie codziennie rano i wieczorem ew.w nocy ..teraz jestem w 8 miesiacu ciazy i to niczego nie zmienilo (jedynie pozycje :p).... jestesmy ze soba 4 lata (dwa po slubie) z tym,ze mieszkamy oczywiscie razem cale 4 lata ;-)) strasznie sie kochamy i mysle,ze to jest klucz do szczescia i braku rutyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorowa zoneczka
Nie, nie mamy dzieci, dlatego mozemy tak czesto sie kochac i duzo eksperymentowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywali tu różni zboczeńcy, z najdziwniejszymi upodobaniami, ale przyznaję, że o czymś podobnym jeszcze tu nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartakus
to som jakieś zboczeńce, że nie narzekają na brak seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorowa zoneczka
Dzis mam wolne, a moj maz jest w pracy. Caly czas o nim mysle, mam wielka ochote na seks. Nie moge sie doczekac az wroci do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorowa zoneczka
wiswiskakaiiaks, i jak wyglada u Was seks w ciazy? Tez myslimy o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafcsfcs
wow...niektorzy to maja temeperament..mi 1-2 razy w tygodniu calkowicie wystarcza, mezowi tez. jestesmy oboje bardzo atrakcyjni i pozadanie rosnie z uplywem czasu, wiec jestem zadowolona z tego bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorowa zoneczka
Dla nas najgorsze sa dni, kiedy mam okres... Ale nawet wtedy maz bawi sie momi piersiami, przytulamy sie i piescimy, a ja robie mu lodzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorowa zoneczka
Wysokolibidowa, a w jakim wieku jestescie? Jaka jest miedzy Wami roznica wieku? Pytam tak z czystej ciekawosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorowa zoneczka
Lubię też w tą drugą dziurkę. Czasami gdy go nie ma,wykorzytuję ogórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzorowa zoneczko, coś mi się wydaje że jesteś facetem. ale tak jak wysokolibidowa mężatka potwierdzam, że można mieć świetny seks w małżeństwie i to po 8 latach związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisdolisus
też uwielbiam seks z żoną, bo tylko ona ma tak porośniętą piczkę jak uwielbiam. reszta kaszalotów łącznie z kurwami ma teraz wygolone obleśne cipska z wystającymi warami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka swego meza
hej u nas podobnie, nawet mielismy ostatnio rozmowe na ten temat, kochamy sie codziennie rano i wieczorem ew.w nocy ..teraz jestem w 8 miesiacu ciazy i to niczego nie zmienilo (jedynie pozycje ).... jestesmy ze soba 4 lata (dwa po slubie) z tym,ze mieszkamy oczywiscie razem cale 4 lata strasznie sie kochamy i mysle,ze to jest klucz do szczescia i braku rutyny --- to zupelnie tak jak my. Ani ciaza, ani posiadanie dzieci nie zmienilo nic w tej materii :) 15 lat jestesmy razem, a chemia wciaz ogomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorowa zoneczka
Nie jestem facetem:) Po prostu uwielbiam mojego meza i seks z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zobaczysz jak bedzie jak dziecko urodzisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 14:47, Gość wzorowa zoneczka napisał:

Od 5 lat jestesmy malzenstwem, a momo wszystko caly czas mam na niego ochote. Zwykle kochamy sie codziennie- chyba, ze nam cos wypadnie. A jak to wyglada u Was?

Unas 12 lat po slubie ii caly czas zabawa trwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.09.2018 o 14:06, Gość gość napisał:

to zobaczysz jak bedzie jak dziecko urodzisz:P

Unas sa dzieci iii na sex tez jest czas ii zabawy sranie wbanie ze sie cos zmienia nooo moze okolo 5mies jest kicha ale po tem wszystko hula 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×