Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezo zdezoo

new baby, active baby czy baby dry?

Polecane posty

Gość Moniq86
Hmmm...ja mam mieszane uczucia co do tych pieluch, a tym bardziej do ich nazwy - active. Pieluszki są cienkie, miękkie, ładnie pachną, nie uczulają i nie przepuszczają zawartości ale rzepy słabo trzymają! Syn nosi rozmiar 3 i narazie potrafi się jedynie turlać, usiąść, klęczeć i pełzać na brzuszku po podłodze, a kiedy zmieniam mu pieluchę to rzepy są w innym miejscu niż je zapiełam. Obawiam się, że pewnego dnia puszczą całkiem. W Sleep&Play ani w innych dyskontowych pieluchach się to nie zdarzyło. A drugie to to, że pielucha strasznie puchnie! po 3 godz. jest napompowana jak balon. Jest ciężka i źle się ją zwija. Nie takiego efektu spodziewałam się po tych słynnych kanalikach. Kolejnej paczki już nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Capricote

Podbijam.

Od jakiegoś czasu nie widzę w sklepach Pampers active baby dry,tylko active baby i jestem pewna że są gorsze od 'dry-ow',bo już po 2h pielucha jest tak napompowana,że trzeba zmienić,żeby nie przebierac Dziecku ubrania.

Wcześniej używaliśmy active baby dry i nie trzeba bylo w nocy młodego przewijać więcej niż raz.teraz,ledwo co zdążamy przed awarią rano (w nocy 2-3pieluchy muszą być zmienione). Zaznaczam,że nie zmieniliśmy diety,Młody więcej nie pije i nie jest chory. Zmieniliśmy pampersy,bo nie było opcji na active baby dry w sklepie.

 

Jak u Was?

@Pampers co się dzieje z Waszymi Majtami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika02041987

A czym się różnią pampers active baby a pampers active baby dry które polecacie. Aktualnie używam 2 ale kończę paczkę i przeskakuje na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×