Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bububu220

Zróbcie z powrotem pomarańczowe i czarne nicki !

Polecane posty

mi to w niczym nie przeszkadza najważniejsze, że pomarańcze znają swoje miejsce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 20;21 jakim cudem masz niebieski nick gościa a ja go nie moge zarejestrowac ? a gdy klikam na Twoj nick pojawia sie Użytkownik: bart simpson modek ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rzeczywiście ten gość to jakiś mocno podejrzany:P juz tu się spowiadać trzy cztery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no serio sie zastanawiam :D ja pisze jako gosc na pomaranczowo a on jest niebieskim gosciem a goscia nie mozna zarejestrowac :D No i udziela sie na redakcyjnym i jego pomysly wdrazają w zyciu np obrazki Captcha :D Pisał/a jako Simpson w watku o homo gigantyczne posty i przechodzily bez kasacji + ror i maciek b, a inne krotkie wypowiedzi szybko skasowano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się podoba nowa kafe ;) tamta wersja wyglądała jak na niedokonczoną. Zgadzam sie jedynie z tym, ze spis tematów jest mało czytelny i tło zbyt rzucające się w oczy. Najgorsze jednak jest działanie forum, chodzi straaasznie wolno, gorzej niz wczesniej, posty nadal pojawiają sie z opoznieniem, albo całkowicie wywala i trzeba pisac od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tradycyjnie nic nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie podoba nowa szata graficzna, kobiecvo , przejrzyscie bo to DAMSKIE FORUM -to do beznadziejnychh facetow zasmiecajacych nasze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest? przeciez wydawałoby się, ze 5 lat temu technologie były mniej zaawansowane, a jednak kafe działało wtedy bez zarzutu, nic się nie zacinało, można było robić linijki spacje, nikt nie narzekał na szatę graficzną. Ktoś zna odpowiedź? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna "reforma" to brak możliwości usuwania z "ulubionych" niechcianych już tematów, bardzo udane to wszystko doprawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie zrobili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×