Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ludzki przedmiot

Włosy są seksowne. Pod pachami, na jądrach, na klacie, na nogach, na plecach.

Polecane posty

zaraz, zaraz - ty jesteś facetem i mówisz mi co jest u facetów seksowne? :-D dziękuję, ale sama sobie poradzę z tą kwestią. nie są seksowne, są męczące i utrudniają dotyk. o ile u mężczyzn akceptuję szortkość milimetrowych włosów - czyli przycinanie włosów na maksymalnie krótko maszynką do strzyżenia, bo wielu facetów nie cierpi golenia i odrastania włosów - o tyle u kobiet uważam, że szorstkość to faux pas. czyli golenie bardzo częste, wosk albo laser. laser jest cudowny - gładkość na całe życie i to nie gładkość z mieszkami włosowymi wyczuwalnymi pod skórą, ale gładkość absolutna jak na policzku. tylko ten BÓL przy zabiegu, nieprawdopodobnie boli w okolicach intymnych. za to na samym wzgórku uważam, że warto coś zostawić, pasek, kwadrat czy prostokąt - można farbować, przycinać, golić bo tam golenie nie jest problematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimat
uwielbiam busz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malluudek
cipka owłosiona jest seksowna i nie ma co o tym dyskutować, bo jeśli by tak nie było, to nie było by nikogo z nas. A pachy dla jednych jakikolwiek włos tam pozostający jest jak gówno na talerzu, a dla innych to bez znaczenia. Odrębną kwestią jest wpływ otoczenia i opinii innych na ludzi i ich poglądy. Jedni bardzo ulegają wpływom i wszelkie odstępstwo od tego co mówi stado "baranów" uznaje za coś niedopuszczalnego. Tymi bardzo łatwo manipulować i marketingowo sterować ich zachowaniami. Wydaje się im przy tym, że to oni sami tak uważają. Gdyby nagle wszyscy dookoła zaczęli chodzić boso, to mimo, że nie byłoby to dla nich wygodne też zaczęli by to robić żeby się nie wyróżniać. Drudzy natomiast nie chłoną otoczenia jak gąbka i nie robią niczego bezmyślnie jak stado baranów tylko wyłącznie używając własnego intelektu dokonują wyboru tego co dla nich najlepsze (i nie mówię tu o tych co nie golą ale o wszystkich). Osobna grupą są lenie, którzy żeby nic nie robić są w stanie do wszystkiego dorobić ideologię usprawiedliwiającą brak działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malluudku, rozumiem, że pijesz do tego, że jeszcze kilkanaście lat temu, kobiety nie goliły się na dole na zero tak powszechnie jak teraz? wydaje mi się, że to kwestia rosnącej świadomości swojej seksualności a nie moda, jak postulujesz. nie mogę ci tego udowodnić haptycznie, bo nie jesteś kobietą, ale uwierz mi na słowo, że doznania seksualne przy absolutnie wygolonych wargach i pachwinach są intensywniejsze niż z włosami tam rosnącymi. kilkanaście lat temu jak kobiecie było źle w łóżku z facetem, to najwyżej udawała ból głowy, a nie czytała "gdzie jest twój punkt G" czy inne publikacje. zmiany, zmiany. nie twierdzę tutaj, że jak dziewczyna ma tam włosy, to nagle przestanie być seksowna, ale że lepiej dla niej samej byłoby żeby spróbowała choć raz "bez" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULLiSSSES na niebiesko
Ja golę,przycinam od 17 lat już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A włosy w tyłku są fantastyczne, zwłaszcza zmieszane z odchodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 17 lat !!!??? I jeszcze nie skończyłeś? To strasznie długie musiałeś mieć albo złą technikę golenia stosujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULLiSSSES na niebiesko
Od 17 lat regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D ulisses, brawo. swoją drogą masz fajny nick. na zachętę dla innych panów - jak troche podgolicie na dole i przystrzyżecie na górze, to wizualnie wasza męskość wydawać się będzie dorodniejsza, niż w krzaczorach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D ulisses, brawo. swoją drogą masz fajny nick. na zachętę dla innych panów - jak troche podgolicie na dole i przystrzyżecie na górze, to wizualnie wasza męskość wydawać się będzie dorodniejsza, niż w krzaczorach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULLiSSSES na niebiesko
Nie lubię wlosów pod pachami,i na jajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
wiadomo że trzeba golic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefczyk_13
regularnie strzyge glowe i brodke na 9mm, pod pachami na 0 maszynka do wlosow bez nakladki dystansowej, a jadra i wokol penisa na 3-6mm (nigdy maszynka do golenia, az tak gladko nie lubie), reszta zostaje tak jak natura chciala :) wg mnie duzo latwiej utrzymac jest higiene, a i Pani jest bardziej zadowolona z wygladu przyrodzenia, pieszczoty nie sprawiaja jej zadnego problemu nie wiem czym tu sie irytowac i fascynowac, jak ktos chce miec klaki jak mamut to jego sprawa, ja tam wole krotko, czyto i schludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa, odechcialo mi sie, ale sie tylko grzecznie pytam jakie one sa?? smierdzace lojem i skora przy tej temperturze, ale seksowne k***a to za c**jqapana seksowne to czysciutkie sucze d**y albo cycki a nie kudly brudne i pelne loju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×