Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
heerooinee

Jaki kierunek studiów wybrać ?

Polecane posty

Gość cytryna182
Mysle, ze duzo osob decyduje sie na takie prestizowe kierunki jak medycyna czy medycyna weterynaryjna. Ten drugi- jest bardzo wymagajacy, nie mowiac juz o samej pracy. W koncu lekarz weterynarii ma stycznosc z roznymi zwierzetami- hodowlanymi, domowymi, egzotycznymi- i musi posiadac szeroka wiedze na temat ich leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasznoludny
Ja mocno zastanawiam się nad WSB, nie wiem jednak czy jeszcze są miejsca i czy w ogóle trwa rekrutacja na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Karasznoludny rekrutacja na studia I stopnia w naszych oddziałach jest nadal otwarta. Zatem w każdej chwili możesz zapisać się online poprzez stronę https://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia lub w wybranym oddziale. Dodam, że zapisując się na studia do 10 sierpnia można zaoszczędzić 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szukacie niedrogich studiów w Warszawie, to ja polecam www.mum.edu.pl, tam fizjoterapia, pielęgniarstwo, ruszyć ma też położnictwo i dietetyka w przyszłości. jak widać, same przyszłościowe kierunki, a i to w końcu stolica, więc wiele perspektyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmargosia
Najlepiej dopasować go do swoich predyspozycji i zainteresowań. Wtedy studia, jak i późniejsza praca beda sprawiac nam duzo przyjemnosci. Jesli chodzi o mnie to chce byc lekarzem weterynarii i jestem na drugim roku studiow. Nie jest lekko, ale wiem, ze wlozony wysilek mi sie oplaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może WSB studia ma wiele filii w Polsce do tego ciekawe kierunki i do tego zapisując się do 19 wrzesnia na magisterkę mozna zaoszczędzić 700PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki aby po nim była praca akurat WSB ma ciekawą ofertę programową do tego w przypadku magisterki zapisując sie do 19 września można zaoszczędzić aż 700 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie warto jeżeli ktokolwiek ma taką możliwość to czemu by nie do tego oszczędność w przypadku WSB 700 PLN tez jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - http://wsp.szkolymydlowskiej.pl Oni prowadzą w sumie kilka kierunków, wszystko na wysokim poziomie i po prostu zdecydowanie warto tam się wybrać. Brak masówki na uczelni ma naprawdę ogromne znaczenie - z czasem to zrozumiecie. Kolejna kwestia to kadra - fachowcy z poszczególnych dziedzin. To strasznie istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwilę bronię licencjata, słyszałam, że niektóre kierunki oferują połączenie od razu magisterki i podyplomówki w WSB. Ktoś coś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informatyka/stoma Dobry informatyk po dobrej polibudzie dostaje dobrze płatne zlecenia Stomatolog nawet bez własnego gabinetu zarabia takie pieniądze o których mogą pomarzyc rezydenci w szpitalach.Tak wiec odradzam ogólnolekarski jesli ktos mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpla
Słyszałam, ze na WSB jest jakas promocja na studia II stopnia. Można jakieś szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ipla, aplikując na studia II stopnia do 16 października będziesz mogła zaoszczędzić 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zapisałam się na wsb. Dla mnie super bo będę mógła robić jednocześnie studia magisterskie i podyplomowe, a jeszcze są promocje jeśli chodzi o czesne i wpisowe. Świetnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zauważyłem że wiele osób wybrało WSB zapewne chodzi o wiele ciekawych kierunków które ma w ofercie WSB jak i promocję cenową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goocha89
Ja znam WSB z doświadczenia, robiłam tam licencjat i jestem bardzo zadowolona, wiele się nauczyłam znalazłam pracę praktycznie od razu, Więc dla mnie wybór uczelni na studia magisterskie był raczej prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kanko
Z tych powodów postawiłem na sprawdzoną wyzsza szkole bezpieczenstwa, słyszałem też o tej szkole pozytywne opinie zwłaszcza o kadrze, wiec mam nadzieje ze sie nie zawiode:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline232

ja chyba wybiorę kierunek Sport i Zdrowie który otwiera się w roku akademickim 2019/2020 na WSEH w Bielsku- Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna0976

Ja polecam kierunek który sama ukończyłam: Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Politechnice Rzeszowskiej http://inzynieriaprodukcjirzeszow.pl/ Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Studia w Rzeszowie umożliwiły mi też znalezienie tutaj pracy. To idealne miasto dla studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabla

Wybierz to, co Cię interesuje. Wtedy i nauka będzie ci lepiej szła i w późniejszej pracy będziesz lepszym fachowcem. Jeżeli pójdziesz na studia kierując się tylko tym, że potem super się zarabia, to może się okazać, że nigdzie miejsca nie zagrzejesz, bo będziesz miała w nosie to, co robisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Jeżeli chcesz się nauczyć dobrej stylizacji rzęs to polecam bardzo fajny instytut szkoleniowy Lukomades https://lukomades.pl/  bardzo dobrze prowadza tam kursy i Ja u nich dużo się nauczyłam. Na koniec zdaje się egzamin i otrzymuje certyfikat potwierdzający umiejętności zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaOlka
Dnia 14.12.2018 o 12:45, Gość caroline232 napisał:

ja chyba wybiorę kierunek Sport i Zdrowie który otwiera się w roku akademickim 2019/2020 na WSEH w Bielsku- Białej

brzmi ciekawe, aż się chyba nim zainteresuję 😉 fajnie by było jakby go utworzyli, wiadomo już coś czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophiagloria

Nie zawsze studia są dobrym wyborem. Ja np. zdecydowałam się na szkołę policealną Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i uczę się na kierunku technik dentystyczny. Miałam już praktyki w Hiszpanii, które były genialne. Skończę szkołę i będe mogła pracować w zawodzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dziś większość maturzystów zastanawia się nad tym jakie studia pozwolą im znaleźć najlepszą pracę. Wyższe uczelnie nie zawsze mają oferty kierunków odpowiadających kompetencjom opisywanym w nowych ofertach pracy. Moim zdaniem najciekawsze przyszłościowo oferty kierunków studiów przeglądałam na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym w Łodzi. Dodatkowo podstawową formą studiowania na PUW jest studiowanie przez Internet co pozwala na studiowanie z domu w dogodnych godzinach. Przyjeżdżać trzeba tylko na okresowe zjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuska11

ja wybrałam Administrację na WSEHu bo uważam, że jest to przyszłościowy kierunek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki

A ja studiuję zarządzanie kreatywne na WSEHu w Bielsku i jestem zadowolona. Bardzo ciekawy kierunek, zajęcia są angażujące i fascynujące. Każdy profesor świetnie przygotowany i zaangażowany w to co robi. Zdecydowanie warto zastanowić się nad studiami niepublicznymi, ja sobie chwalę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Zastanów się co kochasz, ja uwielbiam dzieci ale bardziej przekazywać im wiedzę niż bawić się z nimi, dlatego wybrałam pedagogikę na Kolegium Jagiellońskie, to proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksna

@Klaudia moja siostra w tamtym roku skończyła ten kierunek właśnie na Kolegium Jagiellońskim i po 5 latach bardzo sobie chwali, bardzo szybko znalazła pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×