Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
heerooinee

Jaki kierunek studiów wybrać ?

Polecane posty

Gość gość
Ja studiuję pedagogikę na http://wsge.edu.pl/index.php/pedagogika-i-stopien i bardzo mi się ten kierunek podoba, wiem, ze to to co chcę w życiu robić. Studia są ciekawe i sporo mi dają. Myślę, ze jak ktoś podchodzi do studiów z pasją to już na starcie ma lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Mz
Ja polecam informatykę;) Sam studiuję na Społecznej Akademi Nauk w Łodzi. Wybrałem ten kierunek bo od dziecka się tym interesowałem. Od października zacznę 3 rok studiów , zaocznie oczywiście,żeby móc pracować. Obecnie jestem już na stażu i mam możliwość pracy w zawodzie, co mnie bardzo satysfakcjonuje. Myślę,że po tym kierunku nie będzie większych problemów ze znalezieniem pracy, informatycy są teraz wszędzie potrzebni, w porównaniu np do pedagogów, których teraz jest pełno. Więc jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą :) Również polecam Informatykę! Ja z kolei studiuje na Wyższej Szkołe Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem specjalizację Technologie Internetowe , ale są też inne :) Zerknij sobie na http://study4u.eu/pl/uczelnia/383-wyzsza-szkola-informatyki-stosowanej-i-zarzadzania-wit i zapoznaj się z ich ofertą, bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrini
A ja mam nieco inne pytanie. Bo tak się zastanawiam, czy nie wybrać się na jakieś studia podyplomowe. Czy muszę być one związane ściśle z kierunkiem studiów, który skończyłam? Czy niekoniecznie? I mogę sobie teraz wybrać takie, które mi się podobają i np. są bardziej związane z wykonywaną przeze mnie pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrini studia podyplomowe nie muszą być koniecznie zgodne z kierunkiem, który studiowałaś. Z tego miejsca zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą takich studiów w Wyższej Szkole Bankowej. Na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe znajdziesz naszą pełną ofertę. Dodam też, że zapisując się na studia do 10 sierpnia za wpisowe zapłacisz nie 400 zł, a jedynie 100 zł, a na czesnym możesz zaoszczędzić nawet 300zł! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lop
Jeżeli studia podyplomowe to najlepiej wybrać WSB w Dąbrowie Górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może filologia angielska na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie? bardzo przyszłościowy kierunek studiów moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWSB
Wszystkich niezdecydowanych co do kierunku studiów zachęcam do zapoznania się z różnorodną ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Uczelnia może zaproponować różnorodne kierunki kształcenia, od filologii angielskiej po spedycję w transporcie. Warto też skorzystać z bezpłatnych usług z zakresu doradztwa zawodowego, które świadczy Akademickie Biuro Karier. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-ksztalcenia/studia-i-stopnia Katarzyna, WSB w Dąbrowie Górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapcie namiary - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Uczelnia sprawdzone przez dwie moje przyjaciółki, a od października sama tam idę na kosmeologię. to jest w Wawie, w dobrej lokalizacji, ale i tak najważniejszy poziom nauczania, bo tam faktycznie nie idziesz po papier - mają ludzi, którzy potrafią przekazywać wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej studiować to, co nas interesuje. Ja wybrałam politologię na uczelnie www.ignatianum.edu.pl w Krakowie i jestem zadowolona z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie interesuje rysowanie. ciągnie mnie do tego, ale obowiązki dnia codziennego nie pozwalają mi nauczyć się tego. Mam 25 lat, zawód pielęgniarki, który po 3 meisiącach pracy w szpitalu zbrzydł mi, ale tylko ze względu na personel pielęgniarski, który się tlyko uśmiechał, a za dupą oczerniał, że ja pierdziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idz za glosem30
Ja uważam, że najbardziej popularnymi kierunkami i do tego rozwojowymi są oczywiście Informatyka , Finanse i rachunkowość. Uważam, że warto wybrać, któryś z tych kierunków ponieważ na pewno znajdziesz pracę. Polecam przeczytać artykuł o jednym z nich. http://plan-berlin.pl/maturzysto-idz-na-finanse-i-rachunkowosc/ Może Cię to przekona. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko do zrobienia szkoleniami zawodowymi, ale też bez przesady - wystarczy tylko odpowiednio się zaangażować. Poszłam do Beauty lux zamiast na kosmetologię. Po kilku tygodniach miałam szkolenia, po miesiacach byłam gotowa do pracy. Tak więc da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wybrać kierunek techniczny, bo po takich studiach jeszcze jest praca, najnowszy ranking znajdziecie tutaj: tomekurban.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelka85464654
ja idę na bezpieczeństwo narodowe od października i nie mogę się doczekać. :D wybieram specjalność kryminalistyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiuję informatykę w wyższej szkole turystyki i ekologii w Suchej Beskidzkiej i wiem że to była dobra decyzja, fajnie że tak praktycznie podchodzą do sprawy i faktycznie w ofertach staży i praktyk przebierać można bez problemu, w połowie 2 roku zaczęłam już pracować i zawsze można się tak było dogadać z prowadzącymi żeby wszystkie zobowiązania móc pogodzić, do tego właśnie fajna kadra, życiowo podchodzą do tematu i nie uczą rzeczy których potem nigdy nigdzie w pracy nie wykorzystamy więc widzę że to rzeczywiście dobrze zainwestowane 3 lata życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz jakie studia wybrać daj sobie czas. Wybierz policealną szkołę medyczną opiekunka dziecięca w Warszawie- bezpłatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85006468
według mnie warto wybrać transport, ponieważ na bieżąco powstaje dużo inwestycji i projektów w tej dziedzinie, stąd mój wybór studiów - transport w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polatanka
@85006468 w WSB logistyka i spedycja sa genialnie prowadzone i wykłady to była dla mnie czysta przyjemność. Zaczynasz u nich czy jestes już po? Ja jestem na ich II stopniu studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpieszę przekazać dobrą informację dla wszystkich, którzy jeszcze nie wybrali studiów II stopnia i zainteresowani sa oferta Wyższej Szkoły Bankowej. Otóż to przedłużeniu uległa nasza promocja zniżkowa. Tak więc do 19 września można nadal zyskać: darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni). Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola989
Studiuję rachunkowość. Szukałam Ustawy o rachunkowości ze wszystkimi nowymi aktualizacjami. W społecznościówkach znajomi podesłali mi link do /www.portaloswiatowy.pl/narzedzia/akty-prawne Mówili, że oni korzystają i się sprawdza. Ja ustawę znalazłam, tak jak chciałam z tegoroczną aktualizacją. Portal jest zawsze na bieżąco co mi się bardzo podoba. Także ja stawiam na rachunkowość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka7
Hej wszystkim:) Ja zawsze marzyłam o tym,aby zostać psychologiem, niestety w mieście w którym mieszkałam nie było tego kierunku;/ Dlatego zdecydowałam się na SAN w Warszawie, kilku znajomych polecało, a tutaj mam najbliżej;) Anadiya cieszę się,że ktoś ma takie samo podejście jak ja co do bycia psychologiem;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeszcze raz! Dla tych, którzy chcą zapisać się do naszych oddziałów na studia podyplomowe mam dobrą informację. Do 15 października można liczyć na wpisowe w kwocie 150zł (zamiast 400zł) oraz liczyć na zniżkę w czesnym w wysokości aż 300zł. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikOP
najważniejsze to nie iść na coś bo ktoś ze znajomych idzie. Trzeba wybrać taki kierunek który będzie się jakoś łączył z pasjami. Wtedy będzie łatwiej na studiach. Osobiście chodzę na logistykę na WSB w Opolu i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuję zarządzanie i inżynierię produkcji na GSW http://www.gsw.gda.pl/ To gdańska, dobra uczelnia, sam kierunek ciekawy i przede wszystkim nie jest ot do studiowania sobie, tylko przynosi potem konkret czyli pracę w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamona
Ja postawilam na turystyke i rekreację. Studiuje na WSB II stopniu ze studiami podyplomowymi i jestem zachwycona szkoła. Jak tkos chciałby dołączyć to teraz jest wpisowe za 0zł i 400zł taniej z wpisowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze kierunki jeśli chodzi o perspektywy zawodowe / zarobkowe moim zdaniem to: 1. Informatyka, Telekomunikacja 2. Biotechnologia, Nanotechnologia 3. Budownictwo, Architektura, Geodezja 4. Mechanika, Automatyka, Elektrotechnika 5. Medycyna, Farmacja najgorsze kierunki to: 1. Pedagogika 2. Ochrona Środowiska 3. Administracja 4. Chemia 5. Zootechnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×