Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
heerooinee

Jaki kierunek studiów wybrać ?

Polecane posty

Gość gość
moja siostra skończyła Biotechnologię, jest mega zadowolona, ma świetną, dobrze płatną pracę w zawodzie - ta branża w ostatnich miesiącach bardzo się rozkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone miejsce, w którym sama się uczę od kilku tygodni na dietetyce, zerknijcie na to - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Przede wszystkim tam się dzieje, dzieje się wiele konkretów, kadra jest porządna i doświadczona, można się wiele nauczyć, a przede wszystkim nie ma poświęcania czasu na totalne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kierunek Nanobioinżynieria jest bardo ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokopoko
Na tej stronie znajdziesz przyszłościowe kierunku technikibezpieczenstwa.pl/ , osobiście polecam informatykę albo jakieś inne studia techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam turystykę śródziemnomorską w American Business Academy, niedrogi, a bardzo fajny i rozwojowy kierunek, no ale musiałoby cię to jarać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierunek to kwestia dopasowania pod umiejętności i to, co najbardziej lubicie robić. Chcecie pracować w branży, która was kompletnie nie kręci? Nonsens. Jeśli robić studia to wyłącznie w takim kierunku, który będzie trzymał się kupy. U nich macie ich kilka - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Dietetykę znam po sobie. Na kosmetologii jest koleżanka i tak można pogadać na temat każdego z kierunków z różnymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim patrzcie na te uczelnie, które prowadzą kilka konkretnych kierunków, a nie organizują masówkę. Mówi wam to coś - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ ? Pod tym względem akurat sporo się zmieniło. Sens jest iść na taką uczelnię, która uczy zawodu, ma fachowców z danej dziedziny, a nie teoretyków. Studia dla papierka? Strata kilku lat życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór na rynku jest duży ja akurat zainteresowała się ofertą studiów II stopnia na WSB na kierunku Zarządzanie jak dla mnie jest to bardzo dobra szkoła -ma długoletnie doświadczenie do tego wykwalifikowaną kadrę do tego przy zapisaniu się do 29 kwietnia dostanę zniżkę w wysokości 1000 PLN .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziękuję za zaufanie i wybranie studiów II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej. Studia można podjąć na studiach w normalnym trybie, ale i też online oraz w połączeniu ze studiami podyplomowymi. Co do zniżki to faktycznie aplikując na studia do 29 kwietnia można liczyć na oszczędność w kwocie aż 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Dodatkowo czesne już od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Pełna oferta do wglądu na stronie internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiuję pielęgniarstwo na wyższej szkole mazowieckiej i miałam praktyki na oddziale psychiatrycznym. wszystko zależy, jako kto chcesz pracować. Możesz byc psychologiem i rozmawiać z tymi ludzmi, mozesz być pielęgniarką czy lekarzem i leczyć ich ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnia
onlineekspertwsb a dla jakich kierunków jest opcja on line w WSB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnia
Zarządzanie to podobno jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków. Ciekawi mnie opcja tego studiowania on line z WSB. Czy takie studia trwają tyle samo co stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no samo to że można zaoszczędzić na kosztach stancji i dojazdów w ofercie WSB na magisterce dla mnie jest zaletą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinnia studia takie trwają także 2 lata - tak jak standardowe studia magisterskie (II stopnia). Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerson
A ta promocja w Wyższej Szkole Bankowej jest jeszcze czy już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika31x
Teraz najlepszą przyszłość dają kierunki techniczne, niestety większość z nich jest domeną mężczyzn, informatyka, budownictwo, technologia produkcji itp. Nie polecam chodzić na kierunki humanistyczne, jednak nie będę za nikogo decydował. http://cell.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junika
Ja w zeszłym roku wybrałam się na Pielęgniarstwo na Akademii Polonijnej. Nie żałuje- uczelnia świetna. Profesorowie i wykładowcy bardzo mili i pomocni. Wielu fajnych przyjaciół poznałam i uważam, że czas studiów to najlepszy okres każdego z nas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerson, tak jak ktoś wyżej wspomniał promocja została przedłuzona do 15 lipca. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquleq
Załapałam się własnie na ostatnie dni promocji. Dobrze, ze trafiłam na te informacje, bo to jednak spora oszczędność. Pytanie tylko czy jeśli będę czesne płacić w ratach to równiez mi te kwotę odliczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquleq promocja obejmuje wszystkich studentów bez względu na rodzaj płatności. Zatem możesz skorzystać z promocji płacąc z góry za cały rok studiów lub w ratach. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie macie oczekiwania, jakie kierunki was interesują. Popatrzcie na to - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Prowadzą kilka kierunków, konkretnie, na poziomie, z odpowiednią kadrą. W przypadku takiej nauki znacznie powinna mieć właśnie jakość programu i efekty. Chyba nikomu nie zależy wyłącznie na papierkach, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamarina
Czy dobrze widzę, że wsb ma promocje na studia II stopnia? Przedłużyli czy to cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mokacz
A ja moge polecić bezpieczesntwo narodowe na wyzszej szkole bezpieczenstwa ze względu na duży wybór specjalności, fajne zajęcia praktyczne, a czesnie mam cały czas takie same, do tego polecam patrzec na ich promocje, szczegolnie na fakt, że mozna połaczyc usługi z kursami i szkoleniami a dla mnie bardzo wazne jest zdobycie dodatkowych kwalifikacji, wiec w związku z tym, że oni mi to umożliwiają polecam tą Uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam NOVA CE w Bydgoszczy - przede wszystkim dopisuja na wyzsze semestry wiec nie zostalem na lodzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×