Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama na jesien 91

Twardnienie w dole brzucha w 21tc 1-3 razy na dzien na 7-8 sekund jest normalne?

Polecane posty

Gość przyszła mama na jesien 91

Brzuch twardnieje sam z siebie. np. siedze długo na krześle i tak raz się zrobi. Potem np. przy przygotowywaniu posiłku-czyli to nie jest odpowiedz na wysiłek. Robi się tak samo z siebie-to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie może się czasami zdarzyć ale jak jest często to idz lepiej do lekarza, dostaniesz leki, na wszelki wypadek. Po co się stresować. To jednak zbyt wczesny etap ciąży na skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama na jesien 91
mam usg połówkowe w poniedziałek to mysliisz ze mogę do tego usg poczekać ? Małe się rusza bardzo już od 3-4 tygodni wiec chyba ok z nim.moge sobie pobrać do poniedziałku nospe 2 razy dziennie profilaktycznie?(pomaga?) To mi nie przeszkadza ale po prostu martwię się czy się cos złego nie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz zadzwonić do lekarza i zapytać czy możesz czekać? Ja bym na twoim miejscu tak zrobila bo akurat ja mam złe doświadczenia. Też mi się zaczęły takie skurcze dokładnie w tym samym tc i lekarz mnie ochrzanił że czekałam (raptem pare godzin) bo to jednak za wcześnie na jakiekolwiek skurcze. Wtedy jak się zgłosiłam z tymi skurczami (były niebolesne!) miałam już centymetr rozwarcia. Ale nie sugeruj się moim przypadkiem, ja mam niewydolność szyjki. Być moze w zdrowej ciązy bedzie ok, ale lepiej powiedziec lekarzowi dla własnego spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też po 2ch poronieniach...
zgłoś się do lekarza proszę, zadzwoń chociaż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama na jesien 91
Właśnie dzwoniłam-powiedział ze jak to się nie będzie nasilalo to mam czekac do poniedziałku i te 2 razy dziennie po połowie ciąży się może zdarzyć i to jest norma. Powiedzial mi ze mogę brac nospe 2x2 lub i 3x2 do poniedziałku bo to nie zaszkodzi a na wizycie dokładnie obejrzy. A jak się nasili to na ip. Ale powiedział mi tez ze to normalne i wiele kobiet tak ma. I tak się martwię. Ale aby do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też po 2ch poronieniach...
staraj się leżeć i odpoczywaj, nie przemęczaj się. Nie stój i nie siedz zbyt długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też po 2ch poronieniach...
no-spa ma swoje plusy i minusy, jedne dzięki niej utrzymały inne miały problemy bo wpływa na rozwój mięśni dziecka, w niemczech jest zakazana. Najlepiej odpocznij i nic nie bierz, chyba że skurcze się powtórzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama na jesien 91
jest wszystko ok, martwię się tylko czy się szyjka nie skraca ale dowiem się pewnie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama na jesien 91
przeczytałam w internecie ze dziewczyny tez tak maja...no i jeszcze ze macica się cwiczy do porodu w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też po 2ch poronieniach...
dobrze, więc oszczędzaj się i odpocznij np. przed tv, nie martw się na zapas:) leż sobie przez ten weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też po 2ch poronieniach...
no ja wiem że twardnienie brzucha nic dobrego nie wróży, odpoczywaj i tyle ty jesteś w ciąży i ty czujesz gdy jest ok a jak dzieje się coś złego. Jedno jest pewne to co piszesz nic złego bardzo nie oznacza ,ale lepiej się oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sita1
Brzuch ma prawo się stawiać i twardnieć, ale..... do 10 razy na dzień. Musisz liczyć, jeśli więcej lepiej wybrać się do lekarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam obecnie jestem w 21 tyg ciazy i wlasnie też to zaobserwowalam ale to normalne wiec spokojnie macica sie powieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×