Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość Kinguś89
Też Was znalazłam :) szkoda, że Nasz temat wygasł :/ Kochane życzę Wam wszystkiego najlepszego i spełnienia tego Upragnionego marzenia w Nowym Roku ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Szczęśliwego Nowego Roku! By był owocny w niespodzianki i żeby spełniły się wasze wszystkie marzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepisał mi i mam zrobić jak pęcherzyk będzie miał 20mm.Od razu dostałam receptę bo nie będe u niego na wizycie, mam iść pod koniec cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jesteście :) Życzę Wam fantastycznej zabawy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego 2015 Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
Dziewczynki ja również życzę Wam Zdrówka, Pomyślności i Wszystkiego co najlepsze w nowym roku:) oraz żeby kazdej z nas szybko urósł brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cie już w nowym Roku. Jak się bawiłyście? u Nas imprezka była na maksa, aż do 3 w nocy. Niestety juz mam pobudkę bo muszę goścmi zająć he. xxx Anulla - hm tak to jest kolega o którym kiedyś pisałam. Nasze relację są naturalne i na bezpiecznej granicy. Mąż odwalał parę akcji po pijaku i rzucał aluzję typu "zdradziłaś mnie z Andrzejem" bądź "całowałaś się z Nim" - ale ogólnie mogę powiedzieć z czystym sercem że impreza się mega udała....pomijając to ze Andrzej focha puścił bo nie poszliśmy na rynek rzeszowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki a jak to jest po clo?Mam długie cykle, biorę clo pierwszy raz i nie wiem czy to zmieni długość cyklu?Owulacja powinna być koło 15 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak to jest z alkoholem?Brałyście coś jeszcze do clostilbegryt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Zacznę się odpisywać bo chyba się dołączę do Was jeśli pozwolicie :) Dziś mija 4 dc (clo biore od 3) i już zaczyna rwać jajnik.Mam nadzieję że to pozytywny znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja jestem po pierwszym cyklu z clo i zaczynam drugi, w którym też będę brała clo. Miałam cykle 37 dniowe i dłuższe, po clo cykl trwał 31 albo 32 dni (nie pamiętam dokładnie). Inne dziewczyny które miały wydłużone cykle, tutaj na forum również pisały, że clo im je skróciło. Owu miałam w 16 dc, ale myślę że z tym różnie bywa i między innymi dlatego wskazany jest monitoring do owulacji. Ja alkoholu przy tym leku nie piję, ale niektóre dziewczyny piszą, że wypijały np. lampkę wina i nic się nie działo. Oprócz clo biorę inofolic (pomaga przy pco) i luteinę po owulacji (podnosi progesteron, który mam niski). Ale leki to już lekarz dobiera, po obejrzeniu wyników badań :) X Anna jasne, że pozwalamy. Bierzesz clo od 3 dc, czy od 3 dni? Ja odczuwałam takie rwanie prawie przez cały ten cykl, w pierwszej połowie cyklu było to trochę bardziej intensywne odczucie i miałam owulację. Myślę, że to dobry znak tego, że jajniki pracują. Powodzenia życzę :) X Anulla a co u Ciebie? Jak @ przyszła czy nadal oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Mam właśnie pcos.Progesteron dostałam bo bardzo niski miałam, do tego zastrzyk jeżeli pęcherzyk urośnie do 20mm. Ale się załamałam 400 zł wydałam.Wizyta 150zł reszta leki na jeden miesiąc :/ plus kilka razy usg, monitoring.Biorę clo od 3 dc do 7 dziś wziełam drugą tabletkę.W poprzednim cyklu bez clo pęcherzyk miał 11 mm w tym samym jajniku w którym teraz odczuwam ból.Wczoraj był sylwester do tego zaręczyny to popiłam :/ ale od dziś koniec.Może nic się nie dzieje ale na pewno lek nie działa albo alkohol osłabi działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna widzę, że masz podobną sytuację do mojej, tzn. pcos i niski progesteron i nawet cykl idzie nam prawie tak samo bo ja mam dziś 3 dc, ale clo biorę trochę inaczej bo od 5 do 10 dc :) Na Twoim miejscu nie kupowałabym na razie tego zastrzyku bo z tego co dziewczyny piszą to jest strasznie drogi, oczywiście jeśli nie pęknie to będziesz musiała wziąć zastrzyk. U mnie np. po pierwszym cyklu z clo były 2 pęcherzyki i obydwa pękły same. Może akurat nie będziesz musiała kupować aż tyle leków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
No to idziemy równo prawie :D Już kupiłam chyba za niego dałam coś ponad 100zł.Lekarz kazał mi zrobić zastrzyk kiedy pęcherzyk będzie miał 20mm a nie czekać aż pęknie więc tak zrobię :) Jeśli się nie przyda teraz to będzie na następny cykl.Najgorzej to jest z tymi podwyższonymi hormonami, najwyższą mam prolaktynę ale skoro bez leków coś tam się pęcherzyk powiększył to nie będzie źle.A Ty też masz pcos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Krystyna26.Tak, mam ovitrelle. Tylko mam problem, kazał mi się umówić na usg 7-8 dc.(usg robi 3lekarzy w różne dni)a do niego tylko pod koniec cyklu mam przyjsc.A tu miejsc nie ma :/ jutro będę dzwonić do lekarza który 8 stycznia będzie robił usg ciekawe czy mnie przyjmie kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
Tinka90 u mnie dalej cisza... Rano dla świętego spokoju powtórzę test ciążowy...Dam znać, ale nie liczę na pozytyw... coś się musiało rozregulować...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! To mój 3 cykl z clo i pierwszy z duphastonem, obecnie 19dc. Miałam owulację. Bolą mnie inaczej jajniki..., w zasadzie nie bolą a czuję taki ucisk. Duphastonu nie brałam wcześniej, więc może to on jakoś reguluje ten ucisk? Swój progesteron nawet przy owulacji w drugim cyklu miałam niski, bo tylko 12. Piszecie, że cykle się skracają po CLO. Mi owulacja przyspieszyła, zawsze miałam 17-18 dnia, teraz miałam 14dc. Mam nadzieję, że trafiliśmy z przytulaniem :) anna223 - ja zastrzyk dostawałam u lekarza, jak widział, że pęcherzyk jest już duży i kosztował 40zł. Pozdrawiam serdecznie staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam test i druga kreska wyszła mi taka mega blada-ledwo widoczna chociaż mąż też ją widzi... uczucia mam mieszane bo akurat jedyny test jaki miałam w domu to taki z allegro a d nich nie mam zaufania. Na razie się nie cieszę, kupie dzisiaj dwa testy lepsiejsze z apteki jeden zrobię od razu z drugim poczekam do rana. Ogólnie średnio chce mi się wierzyć że mogło się udać... i do tego cały czas czuję się jakbym miała zaraz dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Hibiskuska-12 to nie tak źle ja miałam nie całe 2 z tym że plus zero szans na owulację a twój wynik był po owulacji. Duphaston to progesteron, pomaga utrzymać ciąże a podany za wcześnie zapobiegnie ciąży.Dziś jest mój 3 dzień z clo, jajnik boli mniej niż to zawsze bywało(już nie wiem czy to dobrze czy nie)ale ból jest inny bardziej zakuje, a wcześniej to bym tępy ból. anulla85- a który dzień cyklu :)?Oj to trzymam kciuki żeby następne testy wychodziły z dwiema grubymi kreseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna skoro lekarz kazał, no to nie ma co dyskutować i robić zastrzyk, w sumie ja prolaktynę mam w normie, więc to może też od tego zależy. Tak, też mama pcos i progesteron w 21 dc taki jak w I fazie chyba 0.3 czy jakoś tak... Myśle, że jak powiesz lekarzowi, że masz cykl stymulowany to Cię przyjmie :) X Anulla no to ja trzymam kciuki baaaardzo mocno, no może akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
A dziewczynki podpowiecie?W jakie miejsce wstrzykiwać ovitrelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla zaciskam kciuki za II krechy :) X Krystynka a jak Ty się czujesz? kiedy pierwsze usg masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla85 - ja jak byłam w pierwszej ciąży, też zrobiłam test z allegro i pokazał mi bladą drugą kreskę.. Była tak blada, że stwierdziłam, że nie jestem w ciąży (ubzdurało mi się to z testami owulacyjnymi), ale za 2 dni zrobiłam znowu i ten sam efekt. Także, na pewno coś zakiełkowało u Ciebie! anna223 - tak jak pisze krystyna26, w ściśnięty fałd na brzuchu :) Muszę powiedzieć, że ten 3 cykl z CLO jest najlepszy, najmniej bolący i wkurzający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
Kupiłam dwa testy w aptece, jeden zrobiłam drugi na rano zostawiłam, znów taka bardzo słabo widoczna druga kreska... trzeba się dobrze przyjrzeć żeby ją dostrzec. Jutro rano robię jeszcze raz i ewentualnie wtedy na bete. Kurcze to by było bardzo dziwne gdyby się udało bo miałam przecież tą infekcję, współżycie było tylko dwa razy i to chyba wcale nie blisko owulacji.. więc dlatego podchodzę do tych testów tak z dystansem i nie wierzę w to że mogłoby się udać. Dziewczyny dziękuje za trzymane kciuków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna223 u mnie planowo wredowta powinna przyjść w poniedziałek, to był 28dc, dzisiaj jest 4 dzień jak się spóźnia... Przy pierwszym cyklu z clo to miałam już w 26 dc @ bo mi tak skrócił cykl więc teraz nie wiem co jest grane:/ Nie pomogę Ci co do zastrzyku ovitrelle mi mi lekarz tego nie zalecił, zawsze przyjeżdzałam do niego ok 13 dc na monitoring jak rosną pęcherzyki a kolejna wizyta czy pękły... ale właśnie w tym cyklu nie byłam na tej drugiej wizycie:( Hibiskuska dokładnie, u mnie przy clo to w ogóle nie odczuwam żadnych bóli brzucha, taki duży plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla wróżka Dżasmina mówi że jesteś w ciąży :) Moje testy też były bardzo słabiutkie. Jutro mam badania prenatalne. Oby z dzidziusiem było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×