Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Heheh dziękuje wróżce Dżasminie i oczywiście Wam dziewczyny za pozytywne myślenie:) Ogólnie to byłby dosłownie cud gdybym była w ciąży bo nic w tym cyklu nie było po drodze żeby miało się udać... Ogólnie staram się o tym nie myśleć, jutro rano powtórzę test i ewentualnie jak wyjdzie kreska wyraźna to w przyszłym tyg na betę. Generalnie bardzo byśmy się cieszyli gdyby wszystko się potwierdziło:) krystyna26 ja gdzieś kiedyś wyczytałam - być może na ulotce- że właśnie jeśli nie jest wyraźna kreska to test jest negatywny stąd też ten mój dystans i niedowierzanie;) Nom a generalnie postanowiłam sobie że od stycznia biorę się za siebie i odchudzam, zamówiłam sobie nawet dwa opakowania proszków przyśpieszających spalanie kalorii itd... ale mam nadzieję że na razie się nie przydadzą, zacznę od dzisiaj brać d**ek na podtrzymanie i w przyszłym tyg pójdę do lekarza jak nic się nie zmieni. No generalnie mam taki chaos w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla a może troszeczkę później miałaś teraz owulację i dlatego takie słabe te kreseczki? Ale jak są to myślę że jest coś na rzeczy :D Wiesz wiele dziewczyn zachodzi w ciążę, kiedy teoretycznie nie ma na to szans. Właśnie miałam Ci pisać żebyś może zaczęła brać duphaston, bo pisałaś wcześniej, że przerwałaś a teraz to chyba lepiej brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
Anulla ja zaszłam w ciążę w cyklu, który spisałam na straty - małż wyjechał w czasie owulacji na dwie noce! Ginka zrezygnowała z zastrzyku nawet jak się o tym wyjeździe dowiedziała, a tu proszę. xxx Strasznie się denerwuję - chociaż wiem, że nie powinnam - dzisiaj zaczął się 10 tydzień a ja od wczoraj przeziębiona. Pojechałam dzisiaj do lekarza, w zasadzie nie wiadomo co mi jest - ani to angina ani zapalenie gardła. Babka wzięła wymaz, w poniedziałek będę wiedziała czy to nie bakteryjne. Oby nie! Bo jedyny antybiotyk nieszkodzący dzieciu jest na bazie penicyliny, a ja jestem na nią uczulona. Wiecie co? Zawsze się miałam za rozsądną kobietę, ale to się skończyło wraz z pojawieniem się drugiej kreski na teście. Teraz wariuję przy byle okazji, jak tylko mój mózg wyczuje zagrożenie (rzeczywiste czy nie) dla dziecka. Trzymajcie proszę kciuki dziewczyny. xxx asiak trzymam kciuki! Koniecznie daj znać! Ja idę na genetyczne 27 stycznia, ale w poniedziałek idę sprawdzić jak się małe rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Dziewczynki zapisałam się na usg na 11 dc to najwcześniejszy termin jaki jest.Myślicie że to nie za późno?Lekarz kazał między 7-8dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
A clo biorę od 3 do 7 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
praczetta uspokoiłaś mnie troszkę :) a ile mm miał mniej więcej w tych dniach pęcherzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy cykl był bezowulacyjny, w drugim miał 18,9 a w trzecim miałam dwa 19 i 23 - to byl 13 dc akurat bo to okolice 11.11 były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Bo ja celuje w 20 mm wtedy mam zastrzyk zrobić ale z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać czy jak będzie miał te 19 czy 21 też mam zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynko to nie całe dwa tygodnie i zobaczysz fasolinkę :) A u mnie w sumie dobrze :) mdłości mnie męczą i śpiąca jestem ciągle no i do tego zaczął się ból głowy ale wszystko wytrzymam dla okruszka :) ja idę na usg 8-ego, już nie umiem się doczekać hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingus a ktory to tydz? :) X Anna gin Ci powie na wizycie kiedy zastrzyk zrobisz. Po sprawdzeniu wielkosc***echerzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praczetta tak to już jest że jak się doczeka tych dwóch kresek to później się chucha i dmucha żeby wszystko było dobrze, moja siostra aktualnie jest w 13 tyg ciąży na którą czekała 2 lata... moja mama tak o nią dba hehehe że normalnie zwariować idzie, "tego nie rób", "na to uważaj", "powiedz to ja Ci zrobie" tak się wariuje ze szczęscia:) asiak , praczetta a jak Wy się czułyście jak dowiedziałyście się że jesteście w ciaży? były kłucia jajników, bóle podbrzusza, bolące piersi, temperatura podwyższona? Bo u mnie pozostałe objawy występują a temperatura nie jest podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna223 generalnie uważam że doktor starsznie wcześnie kazał Ci przyjśc na pierwsze usg, mój powiedział żebym przyszła między 11-13 dc na pierwsze usg, pierwszy cykl z clo w 13dc pęcherzyk miał 21mm, w drugim również w 13 dc 18 mm. Ale ogólnie pęcherzyki po clo u mnie były wypasione, bo normalnie tak nie mam:) chyba pęcherzyki pękają już od 20 mm... także jestem pewna że na wizycie lekarz Ci powie kiedy zrobić zastrzyk, mniej więcej na dobę pęcherzyk rośnie 2mm, tak słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś89,krystyna26 w którym tygodniu najlepiej iśc na wizytę do ginekologa w celu potwierdzenia ciąży? chyba ok 7tc? Mam jeszcze d**ek który starczy mi do końca przyszłego tyg i planuję właśnie dopiero wtedy zapisac sie na wizytę... chyba powinno być już ciałko zółte bo serduszko to chyba za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
anulla ból piersi i podbrzusza. mam Hashimoto więc temperatura mi nie skoczyła, w ogóle to mi raczej zimniej w tej ciąży niż cieplej. hehe u mnie jest podobnie - teściowa mnie w święta po obiedzie siłą na lóżko położyła a teść nakrył kocem żebym odpoczęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla u mnie pęcherzyk był widoczny w 5 tyg. a serduszko w 7 tyg. mówią, że pęcherzyk powinien być widoczny przy becie ok.1000, ja miałam koło 800 i był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
anulla85 Też tak mi się wydaje że wcześnie, z resztą i tak wcześniej nikt mnie nie przyjmie bo wtorek święto a w poniedziałek dużo lekarzy nie przyjmuje.Na wizyty jeżdżę do innego miasta a na monitoring umawiam się z innym lekarzem u mnie bo po co mam jeździć specjalnie ale mam nadzieje że doradzą mi kiedy zastrzyk.Oj mam nadzieję ze zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
krystyna26 a kiedy miałaś ostatnią @? bo jeśli dobrze rozumiem to u Ciebie również sam początek ciąży... I jak się czujesz? bo ja cały czas tak jakbym miała za chwilę dostać@ do tego jakoś tak mi gorąco a temperatury nie mam podwyższonej. Stwierdziłam że test powtórzę jutro rano, bo przeważnie jest napisane że jak kreska jest bardzo jasne żeby powtórzyć za dwa-trzy dni, więc tak zrobię:) Cały czas jakoś do mnie nie dociera to że mogłabym być w ciąży... tak długo na nią czekałam że teraz nie chce się wierzyć że mogłoby się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale ze mnie idiotka! Dziś wypada mój 5 dc i od dzisiaj przez 5 dni miałam brać clo po 1/2 tabletki rano na czczo tak jak w poprzednim cyklu, no ale oczywiście jak to u mnie zazwyczaj bywa... zapomniałam i zjadłam śniadanie. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale jak zaczynamy starania to jakbym w innym świecie żyła, o wszystkim zapominam i nic do mnie nie dociera. Masakra jakaś :( Możecie mi napisać jak Wy brałyście clo? Nie wiem czy pory dnia i posiłki mają jakieś duże znaczenie, ale boję się, że nie zadziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynko aktualnie jestem w 7t2d. Wczoraj wieczorem dostałam bóli podbrzusza i mocno się wystraszyłam :( wzięłam no spe i zasnęłam. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy. X Anulla ja bylam na pierwszym usg w 5t2d i było widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Teraz idę w czwartek na kolejne usg. X Tinka ja brałam clo zawsze wieczorem, żeby nie odczuwać żadnych skutków ubocznych.. Można brać o każdej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Ja biorę zazwyczaj po śniadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90 ja brałam clo od 2 dc do 6 dc, wieczorem po jednym proszku. Powiem szczerze że nie zwracałam uwagi czy brałam przed czy po posiłku , czasami nawet zdarzyło mi się wypić wieczorem piwo albo wino i nie zauważyłam żeby to osłabiło działanie clo. Kinguś89 dzięki, to ja jak pójdę pod koniec przyszłego tygodnia to bedzie 6 tg więc też powinnam już zobaczyć ciałko żółte. Poszłabym później ale akurat tylko do soboty mam d**ek. Wiesz ja pamiętam że w pierwszej ciąży też miałam pobolewanie brzucha...czasami mnie to martwiło ale lekarz powiedział mi że stąd się biorą bo macica się powiększa. Także trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś, Anna i Anulla dzięki za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłyście. Anulla mi lekarz powiedział, że jak test będzie pozytywny, to żeby na wizytę przyjść tydzień po terminie spodziewanej @, wiec myślę, że spokojnie możesz się zapisać na przyszły tydzień, bo u Ciebie to już chyba nawet więcej będzie niż tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) my z mężem staramy się 3 lata o dzidziusia mamy za sobą 2 nieudane iui przygotowujemy się teraz do 3 wszystkie cykle były stymulowane clostilbegyt do tego zastrzyki gonal jak widać nic nie pomogło,ale to sprawa indywidualna każda reaguję inaczej oczywiście zależy też od przyczyny u nas nic nie znaleźli a ciąży jak nie ma to nie ma. Wam wszystkim życzę powodzenia i pozytywnego testu ciążowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Tinka90 już się dowiedziałam o co chodzi :) Najlepiej brać przed śniadaniem bo lepiej się wchłania i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla, ja to z obliczeń jestem w 5t1d ja temp przy bladziochu na tescie mialam 36,34 a dzis mam 36,6 x kingus, mnie tez tak ciagnie w macicy wczoraj wieczorem ale nie łykam nic tylko kładę się i oddycham spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka, zawsze brałam clo po zjedzeniu :) x Maaniula, ja też po 2 IUI ale nieudanych. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Właśnie wróciłam z badań prenatalnych. Z dzieciaczkiem wszystko ok, dobrze się rozwija. Spał a właściwie spała (na 60% będzie dziewczynka) sobie słodko. Musiałam robić przysiady i skakać. Jeszcze muszę poczekać na wynik badania genetycznego. Dziewczyny ja do 5 tygodnia nie miałam żadnych objawów ciąży. Dopiero potem zaczęłam plamić a później wymiotować. Teraz co jakiś czas mnie kłuje, pika, ciągnie po boku brzucha ale gin powiedział że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak33 super że z dzieciaczkiem wszystko dobrze, a który to tydz ciąży że już płeć poznałaś? Zazdroszczę, też bym chciała córeczkę do pary:) krystyna26 dzięki, ja to tęperatury nigdy nie mierzyłam i nawet nie będę bo nie znam się na tym:) a jak się czujesz? dokuczają objawy ciążowe? anna223 ja zawsze brałam clo wieczorem żeby nie ryzykować złego samopoczucia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×