Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

hej :) U nas na razie okej, mamy 26t i sama nie wiem kiedy to zleciało. Po ostatniej wizycie byłam troszkę przybita bo miałam coś z macicą bo się obkurczała i strasznie parło mi na pęcherz co chwilkę a teraz juz jest lepiej.. będzie chłopczyk i miesiąc temu ważył prawie 470g :) a w piątek dowiem się wiecej co tam u małego słychać bo mamy wizytę pozdrawiam i kciukam za staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wkońcu się odezwałaś, dlaczego nie odpisujesz na smsy? Co się działo z Tobą.? Jestem nadal na gadu dostępna więc pisz kochana. Chcę mieć z Toba kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margetka i jak tam @ przylazła? W naszym organizmie czasem dzieją się rzeczy niewytłumaczalne a już po takich przejściach jak Ty miałaś to szczególnie prawdopodobne... Trzymaj się Kochana cieplutko :* X BezchmurneNiebo co u Ciebie? Jak się czujesz? :) X U mnie już 6 dc i powoli zaczynam świrować :p A do tego pogoda nie sprzyja i nie mam jak odreagować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90 - Słoneczko @ nadal nie przyszła....postanowiłam dziś męża zmobilizować do przytulania, myślałam, że może to coś ruszy;) ale nadal nic, więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać cierpliwie aż przyjdzie:)a co do pogody to faktycznie fatalna....u mnie sprzyja depresji:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margetka kurczę pokręcony ten Twój cykl... Sprawdzałam właśnie prognozę pogody i najwcześniej to w niedzielę widać jakieś przebłyski słońca, buuuuu :( A to plamienie o którym pisałaś to było duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90 - oj tak ten mój cykl jest MEGA pokręcony:)takiego jeszcze nie miałam;) :P nie kochana to plamienie to takie bardzo ale to bardzo delikatne (kilka smużek/plamek krwi). Tak jak Ty czekam na lepszą pogodę, oby szybko przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Nie chcę Cię za bardzo nakręcać, ale nie myślałaś może o plamieniu implantacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to jakoś mi to przez myśl nie przeszło....:) ale dziś też troszeczkę tych smużek było,delikatniutkie takie nie cały czas....nigdy nie spotkałam się z plamieniem implantacyjnym więc nie mam pojęcia jakby ono miało wyglądać:) poczekam kilka dni może @ się rozkręci:) Po prostu zawsze po luteinie dostawałam okres bez plamienia no i od razu czułam ból który przepowiadał okres teraz nie mam żadnych bóli...ale tak jak pisałam mój teraźniejszy cykl jest zwariowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje - u mnie spokojnie. Jutro idę do lekarza na kontrolę, jak wszystko będzie w porządku to we środę wracam do pracy. Niestety moja praca zmusza mnie do kontroli lekarskich :) urok pracy z osobami niepełnosprawnymi. Dziś mój 20dc, w 16dc niby miałam owulację, ale jak faktycznie była to była tylko z prawego :) Czas pokaże :) xxx A co u reszty? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo - to ja trzymam kciukaski za owocny cykl....:))):* cieszę się, że dobrze się czujesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne to fajnie, że już dobrze u Ciebie :) X Margetka a jak długo brałaś luteinę? Odstawiłaś już ją? W necie będziesz miała sporo o plamieniu implantacyjnym, ale z tego co wiem to właśnie takie minimalne kropelki krwi. Miejmy nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do normy :) Z takim cyklem jak Ty chyba bym zwariowała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Słonko dlatego ja wariuje:P:P nie powiem, że nie:):) i już sama się w nim gubie:) tak luteine już odstawiłam, brałam jedno opakowanie tj 30 tabletek (2tabletki x2 dziennie) przez 7 dni....jeszcze trochę a w psychiatryku wyląduje:)))))) mam nadzieje, że mnie odwiedzicie:) xxxxxx Mam jedno pytanko: jak u Was wyglądają temperatury przy przyjmowaniu luteiny? Są w normie czy podwyższone i spadają w dzień @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margetka Może rzeczywiście jest to plamienie implantacyjne, bo skoro nie masz innych objawów @ (a zawsze były np bóle brzucha) no to może jest nadzieja :) Na Twoim miejscu zrobiłabym test z krwi :) czyli najbardziej prawdopodobny test :)Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu myślę, że poczekam jeszcze troszeczkę i jak plamienie zniknie a @ się nie pojawi wybiorę się na betkę...nie chcę znowu zrobić fal start-u :))) jeśli to plamienie rzeczywiście byłoby implantacyjne to i tak muszę troszkę poczekać na jednoznaczny wynik betki:) więc myślę, że najbliższe dni rozwieją moje wątpliwości :) albo @ przyjdzie albo i nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cie doskonale, że nie chcesz zapeszać i w ogóle, ale jeżeli rzeczywiście okazało by się, że się udało, to każde plamienie w ciąży nie jest bezpieczne.. Oczywiście trzymam kciuki :) kurcze zarejestrowałam się tutaj i nie pamiętam hasła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margetka88
Wiem doskonale ze krwawienie w ciazy nie jest bezpieczne... :(Niestety tego doswisdczylam... Ale tak czy tak musze poczekac bo nawet jest jutro poszlabym na bete to nic ona nic wniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margetka i co u Ciebie? Jakieś zmiany? Może to i lepiej poczekać trochę z betą, przynajmniej będzie pewność :) A tak nawiasem mówiąc to @ po luteinie powinna przyjść do 10 dni :) X A ja dzisiaj pisałam do gina, żeby umówić się na piątek (mój 10 dc), ale się okazało, że ma jakiś kongres i dopiero w pon będzie mógł mnie przyjąć :/ No nic pozostają testy owulacyjne. Tak więc od piątku zaczynamy zabawę :p Słońce przybywaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90 - dziękuję, że pytasz:) moje przypuszczenia, że to @ raczej się potwierdzą bo wydaje mi się, że troszkę się rozkręca....dobrze, że nie poleciałam na bete i że się nie nakręcałam bo pewnie byłoby mi ciężej to przyjąć....:) co prawda nie ukrywam, że z powodu dzisiejszego uroczystego dnia mamy jest mi jakoś ciężej....jak pomyślę, że dziś zaczęłabym 4 miesiac...ehhh przepłakałam dziś pół dnia....;(Oj to faktycznie kochana testuj testuj może u Ciebie prawidłowo wykryją owulacje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Tinka tylko pamietaj przy testach owulacyjnych zeby nie pic 2 h przed wykonaniem :-) Iva a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
MarzenaK u mnie dziś 22 dc piersi bolą mnie cały czas i dziś pobolewają mnie jajniki A jak u Ciebie kiedy testujesz? Odczuwasz jakieś bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva u mnie 28 dc dzis piersi bola bardziej po bokach a jajniki tez a czasem nawet mam takie jakby rwania jak sie rusze i przy tym to bol okropny. Ale znajac moje szczescie pewnie nic ztego nie bedzie :-) a testowac to nie wiem kiedy bo niby 30.05. powinnam dostac @. Nie chce sie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK - no to objawy są prawidłowe;)) daj koniecznie znać jak zatestujesz:) jeśli jesteś 2 dni przed @ to bardziej wiarygodna będzie betka, choć myślę, że test też już mógłby coś wykryć. Koniecznie daj znać!!!:))) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margetka ale obawiam sie ze objawy moga ustac z dnia na dzien :-( a miala ktoras zaciazona takie rwania jajnikow np przy probie wstania z lozka uczucie jakby cos naciagalo mi sie w tych jajnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK - ja miałam bóle piersi praktycznie od samej owulacji, jeszcze przed testem pozytywnym zauważyłam brązowe otoczki wokół sutków i czułam właśnie takie "rwanie" w jajnikach. Do tego czułam jakby taki napompowany balonik w macicy(nie umiem inaczej tego ująć;)) nie było tak każdego dnia (nie zawsze pojawiał się ból itp) i według lekarki świadczyły to o rozwijaniu się ciąży:) także nawet jeśli symptomy by nie dawały znaku nie musi to oznaczać nic negatywnego:))))) Niestety ja jednego dnia dostałam mocnego bólu, który co prawda później ustał ale już było za późno po 2 dniach krwawienie.....no i dalszą część mojej historii znasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margetka tak znam i dlatego boje sie takich dziwnych boli bo wczesniej takich nie mialam :-( ale nic mi nie pozostaje jak poczekac cierpliwie do soboty i jak nie nadejdzie @ to zrobic w niedziele test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK - ja bym pewnie nie wytrzymała i poleciałabym po test:) hehe więc gratuluje cierpliwości:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margetka juz tyle razy biegalam po test a pozniej byl tylki smutek ze sie nauczylam cierpliwosci :-) staram sie nie myslec o tym i nie nakrecac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bóle piersi.. zrobiłam bete z krwi 4 dni przed spodziewaną @ i wyszła pozytywnie. Testy z apteki przed spodziewaną @ zazwyczaj nie wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK wiem, wiem. Robię testy owu co miesiąc :) Ale nie podchodzę do tego aż tak rygorystycznie ;) Staram się tylko, żeby nic nie pić między ostatnim siusiu przed testem, a tym "testowym" :) Życzę dwóch grubiutkich kreseczek :) X Margetka no to wygląda na to, że to @ :( Miejmy nadzieję, że po niej wszystko wróci do normy i Twój organizm już nie będzie tak wariował :) Mam do Ciebie takie pytanie: jak długo powinnam się smarować tym clotrimazolum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×