Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonim32

moze zdradza?

Polecane posty

Gość anonim32

Witam, mam 32 lata, syna 2,5r, mezatka jestem od 3 lat. Maz od roku nie kocha sie ze mna. Nie wiem co mam myslec, robic. Czesto go nie ma niby dorabia. Teraz jest po 22.10 i tez go nie ma. Nigdy nie mowi gdzie idzie konkretnie. A jak pytam to jest odwet czy ksiazke pisze.. Jest arogancki z natury. Jak wchodzi do domu to czuje jego intensywny zapach perfum. Perfumuje sie w garzau. Czasem czuje zapach pizzy (moze je gdzies??) Wychowuje obecnie syna nie pracuje ale dbam o siebie jestem szczupla opalona (nie za jego pieniadze to wszystko) na zycie mi nie zostawia. Rodzice mi pomagaja. Pomozcie mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieskie zycie
Może chodzic o zdradę, ale również np..hazard. Wiem, że to głupie, ale sprawdź mu telefon...jak coś będzie...nie mów, że sprawdziłaś , powiedz, że wiesz, że Cię zdradza i nie tłumacz...nie daj się przegadać...wiesz swoje na 100 % i nie zasłużył na tłumaczenia- taką przyjmij postawę...jeśli Cię zdradza, odejdź...najlepiej zanim się rozmyslisz...dziecko będzie szczęśliwe mając szczęśliwa mamę...współczuję kochana...trzymaj się...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie to nie je bajka.
program śledzący na komórkę mu zainstaluj każdy operator ma taką usługę są też stosowne programy na Android i inne systemy wyślesz SMS, poda pozycję i narysuje mapkę gdzie ta komórka się znajduje podsłuch też jest tani podejrzane, wraca późno i nie wiesz gdzie jest perfumuje się bardziej niż kiedyś może i jajka goli? dużo wskazuje na zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim32
jajka to on zawsze golił i odbyt, wiem bo lubię go tam lizać, nogi i pachy też goli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i  tu jest pies pogrzebany
liżesz mu d**ę, a on ją potem nadstawia innemu do w******nia. Bez urazy, to tylko taka przenośnia....a może i nie? Może być gejem, to też nie jest wykluczone. Tobie wydaje się, że wystarczy, że dbasz o siebie i dziecko i już jest OK. Nie jest OK, bo on Ciebie najwyraźniej nie szanuje, bo wie, że jesteś od niego zależna w 100%. Niektóre samce tak mają, że niewolników traktują jak błoto. Idź do pracy i w d***e mniej że będą z tym kłopoty organizacyjne w domu. Tobie poprawi się samopoczucie a jemu przybędzie obowiązków w domu. zejdzie na ziemię i albo ciebie zauważy albo ty zauważysz kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim32
Wczesniejsze posty nie byly moje, napisalam tylko pierwszy z zapytaniem. Boze nie wiem co mam robic. Tlumaczy, ze pracuje. Wiecie po normalnej pracy pracuje jako zlota raczka. Ale musze miec pewnosc. Komorke chowa nie mam do niej dojscia. Spi z nia w spodniach albo chowa pod poduszke nie mam jak ja wyjac, bo sie budzi, spi czujnie.Jak go pytam dlaczego nie sypiamy ze soba sprowadza sie to do klotni albo mowi ze to moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulomiotek
idź do pracy i odciąż męża, bo zapewne jest zmęczony tyrając na dwa fronty i jeszcze do tego dochodzi stres związany z brakiem alternatywy. Musi chłop zarabiać i chociaż pada na ryj nie ma innego wyjścia. Nie rozumiem tylko jednego? Czy wcześniej zanim urodziłaś dziecko pracowałaś? Facet to prosta konstrukcja jeśli nie powiesz w prostym jasnym przekazie czego Ci brakuje, czego oczekujesz i dlaczego tak się stało nie dowiesz się prawdy i nie rozwiążesz problemu. To że będziesz go kontrolować może rzeczywiście trochę ci naświetlić sytuację, bo to, że trzyma komórkę przy d***e jak jakiś skarb jest dziwne, no chyba, że zawsze tak było. Jednak musisz wiedzieć, że często jest tak, że to co widzisz i Ci się wydaje jest dalekie od prawdy i w przypadku odkrycia przez męża że drążysz możesz jeszcze pogorszyć sytuację. Proponuję szczerą rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×