Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vb12

parapetówka a brak stolu:(

Polecane posty

Gość vb12

co mam zrobic rodzina wprosiła sie na odwiedziny przyjadą z innego miasta, matka naciska bym kupiła lawe, a to zburzy moja wizje aranzacji mieszkania, bez sensu jest wydawać kase na 1 raz, chce miec stól z krzesłami ale narazie nie mam pieniedzy na stół:( troche głupio by 60- latki jadły obiad w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób prowizoryczny stół nawet z deski do prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffds
pożycz stół od matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było grzecznie odmówić i ustalić dogodny dla Ciebie termin ;) Ale że się stało jak się stało to ja bym pożyczyła stół/ławę od rodziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to też*
kiedy ja się wprowadziłam do nowego mieszkania to na pierwszą parapetówkę zrobiliśmy stół z drzwi kuchennych :D wyjęliśmy drzwi z zawiasów, odkręciliśmy klamkę i położyliśmy płasko na dwóch kartonach z jeszcze nie rozpakowanymi książkami przykryty obrusem nie wyglądał wcale źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
jak sama nazwa wskazuje na parapetówce parapety służą za stół więcej luzu życzę i nie przejmuj się zbytnio gośćmi a jak to Ci tak bardzo ciąży to pożycz stolik, albo taborety od sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stól juz jest za to parapetówka odwołana z powodu śmierci w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ty masz lat, żeby dać sobie wchodzić na głowę? nie mogłaś powiedzieć rodzinie, ze zapraszacie jak się już urządzicie? nie pojmuję, jak można pozwolić komuś się "wprosić". Ludzie, nie macie strun głosowych, żeby powiedzieć co myslicie? wiedzą, że się urządzacie a pomimo to nalegali na przyjazd, to ja bym się nie przejmowała obiadem w ogóle. Nie ma i już - niech ich twoja mama podejmie. Absolutnie nie kupuj nic tymczasowego, bo to idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzelda34
A może tak lepiej pomóc zamiast docinać ;-) Stół wcale nie musi być taką drogą imprezą. Prawdę powiedziawszy i tak czeka Cię ten wydatek i tak, a jest to jeden z najpilniej potrzebnych mebli w domu. Przeglądałam ostatnio stoły forte i kilka mi się spodobało i jakością i ceną: www.forte.com.pl/meble/typy/stol.html Przejrzyj szczególnie te wlt16 i wlt17 - prosta konstrukcja, stylistycznie łatwe do dopasowania do kuchni czy jadalni i fajne kolory. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berserkerrr
U mnie parapetówka była na dywanie :) całe jedzenie picie stało na dywanie, wszystko praktycznie stało na dywanie :) na stoliku (30x60 cm) stał laptop z muzyką :) było fajnie. Niezapomniane przeżycie :) http://megastore.pl/119014,Dywan-Savanah-80x150cm-kola-bezowy.html#dane-techniczne bo stół okazał się za mały :) jeszcze poduszki pod tyłek i można imprezować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×