Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka moze...

Kto mial kochanka??'lub kochanke?

Polecane posty

Gość jatyjaty
hej, znacie go JATY on mial podobno ponad 50 kochanek, tu na forum tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatyjaty
JATY, znacie go . on mial ponad 50 kochanek. tu na forum tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaty, znacie go on mial 50 kochanek,tu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaty, znacie go ?mial 50 kochanek, tu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaty, znacie go ?mial 50 kochanek, tu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaty, znacie go ?mial 50 kochanek, tu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaty, znacie go ?mial 50 kochanek, tu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieciu d*pniętym ćwokiem jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu:D
Jasne, bo Ty tak chcesz, hahahhaha Ja się nie skoooorwiłem i to się liczy, więc można i jak by mi coś znów nie pasowało, to odejde ale nie zniżę się do poziomu zwykłej puszczalskiej ściery..;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu Widzisz, dla jednych posiadanie kochanka jest dnem moralnym, dla innych nie do pomyślenia jest odejście od żony i dzieci. Każdy postępuje tak, jak mu się wydaje słuszne. Równie dobrze, można by Ciebie wyzwać od sku... co to żonę z dzieckiem porzucił, bo mu się w lepszej zachciało. Więc nie wyzywaj ludzi. Każdy niech idzie swoją drogą. Tobie przecież w drogę nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu:D
Oczywiście, że nie wchodzi. Mnie się lepszej nie zachciało, po prostu coś się skończyło i po co się oszukiwać. Tu nie chodzi, o porzucenie, ale o zwykłe oszustko i wyrachowanie. Jak ktoś ma ochotę pobzykać, to niech szaleje, tylko czemu nie da spokoju tej drugiej osobie, tylko się wpierdziela na trzeciego? S*******n bo odszedłem, prawde miałem odwagę powiedzieć? S*******n to ten co struga tatusia a potem posuwa gdzieś na boku jakąś lalunie. Tu chodzi o zwykłe zakłamanie, nie skonćzyłem jednego i nie mam zamiaru więc ide na bok jak zwykły tchórz i egoista. A jakbym został i d*pczył na boku, sprawa by się rypnęło i co? odeszłem zawczasu s*******n, i jak zdradza to też? Gdzie wy macie mózgi? zdrada zawsze będzie k*******m a zasłanianie się rodziną jeszcze większym. Taka prawda i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim 7000
Mieciu rozumiem że alimenty płaciłeś. Jak łatwo wpaść w samozachwyt. Ja wybrałem kochankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu:D
Płacę do dziś, przecież córki się nie wyprę. Czym mam się zachwycać? odszedłem i ponoszę tego konsekwencje, masz kochankę to sobie ją miej, tylko nie płacz potem w sądzie że Cię nie stać na alimenty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu:D
Zresztą, wystarczy Twój adres IP, mały program szpiegujący na Twoim kompie, kilka dni cierpliwości i żonka już wszystko wie... ugotowany jesteś cwaniaczku;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim 7000
Nie jest ze mną ... już. Z tobą kłopot jest tylko taki że widzisz wszystko w bieli lub czerni. Ty jesteś cool powiedziałeś co miałeś do powiedzenia i cześć czapka. Natomiast kochanki obrażasz od dziwek. Obawiam się że gdybyś mógł już byś stosy stawiał. Żona ciebie zdradzała? Czy wystarczył cień podejrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim 7000
Nie jest ze mną ... już. Z tobą kłopot jest tylko taki że widzisz wszystko w bieli lub czerni. Ty jesteś cool powiedziałeś co miałeś do powiedzenia i cześć czapka. Natomiast kochanki obrażasz od dziwek. Obawiam się że gdybyś mógł już byś stosy stawiał. Żona ciebie zdradzała? Czy wystarczył cień podejrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim 7000
Nie jest ze mną ... już. Z tobą kłopot jest tylko taki że widzisz wszystko w bieli lub czerni. Ty jesteś cool powiedziałeś co miałeś do powiedzenia i cześć czapka. Natomiast kochanki obrażasz od dziwek. Obawiam się że gdybyś mógł już byś stosy stawiał. Żona ciebie zdradzała? Czy wystarczył cień podejrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim 7000
Nie jest ze mną ... już. Z tobą kłopot jest tylko taki że widzisz wszystko w bieli lub czerni. Ty jesteś cool powiedziałeś co miałeś do powiedzenia i cześć czapka. Natomiast kochanki obrażasz od dziwek. Obawiam się że gdybyś mógł już byś stosy stawiał. Żona ciebie zdradzała? Czy wystarczył cień podejrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaaaa:)
Mieciu drogi,troszke mylisz pojecia,k******o to sposob zarabiania i tego nie pochwalam,ale jak dziewczyna niczego innego nie umie robic w zyciu,dajmy wiec im spokoj.Miec kochanka czy kochanke, to nie zawsze k******o.Ja mojego kochanka wspominam ok,dzieki temu zwiazkowi porzetrwalo moje malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka,moze
No tak Mieciu dla ciebie zostawic zone i dziecko to nic bohaterem jestes bo odeszles laski innej nie waliles po katach smiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Mietek przestan z tymi korwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu:D
Ech widzisz, zdrada to zdrada i taka prawda, a co tu do rzeczy mają kolory? usprawiedliwienie? a skąd mam wiedzieć czy mnie żona zdradzała, to nie ma znaczenia, bo ja zawsze miałem zdanie takie na ten temat. Ubieranie tego w lepsze słówka coś pomoże? Tu chodzi o zwykłe oszustwo i wyrachowanie, mam męża, czy żonę sypiam z innym, inną... nosz kuźwa nie mów mi że to ma wogóle jakiś kręgosłup moralny!!! Żona nie daje, mąż pijak, no to kopnij go w d**ę i tyle, a zasłanianie się rodziną jest po prostu moim zdaniem żałosne, co pieniądze? rzecz nabyta, można zarobić. Takiś kolorowy to co zrobisz jakby np się sprawa wydała że masz kochankę, jak spojrzysz dziecku w oczy, co? będziesz kłamał i mówił że to bład i inne dyrdymały? no chłopie z pieluch to już chyba dawno wyrosłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu:D
p. s dobra przestane korwować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu:D
Jaki bohater, kto tak powiedział? śmieszne, wiesz co jest w tym wszystkim żałosne, że kryjecie się z tym po kątach i wielkich kochasi i kochanki strugacie, a jak się często zdarza wychodzi szydło z worka to co? z płaczem do żonki czy męża, to jest po porostu żałosne, jak się naważy piwka to trzeba je potem wypić a nie ogonek w kącie tulić jak szczeniaczek. Tacy ludzie są żałośni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khnvdxs
kochanke to ja mam ale zonka tez ma chlopa na boku.Izyjem w zgodzie czasem nawet razem idziemy na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaaaa:)
Dzieki Meciu:) A tak swoja droga kazdy ocenia ten temat z wlasnej perspektywy,wlasnego zycia,wlasnych przezyc.Ty wiesz swoje i ok,nie bede sie z toba klocic,przkonywac...Jest tez kolor szary a nie tylko bialy i czarny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khnvdxs
Mieciu daj spokuj ty babe to snisz po nocach nie masz jej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka,moze
No tak Mieciu ty to jednak mnie przekonales zaraz kopne w d*pe meza,,,,,,bede szczera ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu:D
Ale co macie konstruktywnego do powiedzenia? probujecie się usprawiedliwiać paletą kolorów, zostawicie to artystom. Jesteście tacy super i fair to czemu się chowacie z tym? No przecież jak coś jest cool to trzeba się tym cieszyć bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×