Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka moze...

Kto mial kochanka??'lub kochanke?

Polecane posty

Gość elizaaaaa:)
Dzieki Mieciu. Zdrada to zdrada,to prawda,ale kazdy ma do tego swoj stosunek,ma do tego prawo. Szacuneczek dla Ciebie,bo masz swoje zdanie i trzymasz sie tego a nie jak np.gosciu2 tylko jedno beznadzejne zdanie.i podpina sie pod Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliklotkaaa
a co wy sie tak miecia czepiacie? Ma chłop rację lepiej odejść i powiedzieć drugiej osobie niż oszukiwać sie bo najgorsze jest życ w kłamstwie. Ja osobiście bym wolała żeby mi mąż poweidział że ma inną niż żeby ze mną był i posuwał inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka,moze
Mietek przekonales mnie zaraz meza zostawie,ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka,moze
Dziekuje ze mi oczy otworzyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu:D
Co Wy z tymi kolorami? Żadnych konkretów nie macie tylko się głupotami usprawiedliwiacie i rodzina zasłaniacie. Jedna z Was tu wszystkich miała odwagę odejść od pijaka i łajdaka a reszta co? to są te odcienie życia, pełna paleta? śmieszne, budujecie klamstwo i nic więcej, ale jak się wyda to wtedy z płaczem że wszyscy winni tylko nie Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliklotkaaa
Co wy chcecie od miecia? Chłop dobrze prawi ja osobiście wolałabym znać najgorsze kłamstwo niż żeby facet udawał że nic się nie stało. Lepiej jest znać prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim 7000
No to teraz rozumiem. Kochanka tylko z d*pczeniem się tobie kojarzy. Uwielbiam tematy... czyja to wina. Twoje widzenie świata powoduje że wina zawsze leży tylko po jednej stronie. Zostawiłeś żonę bo nie chciała się zmienić. I tu twojej winy nie było. Ktoś kto idzie do łóżka z kochanką robi coś strasznego. Zdecydowanie ludzie za rzadko się rozwodzą a za często d*pczą po kątach. Zobaczę jaką zupę ugotuje jutro jak nie będzie smakować to powiem jej żeby zaczęła się pakować. Chociaż nie .. dam jej kartkę z warunkami dobrowolnego poddania się karze. A jak odmówi to ja wywalę z bachorem ... a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaakakkaka
Jak to się mówi są ludzie i taborety a wy kochanki oby wasz kochanek też miał inne na boku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e3r31f3r
ale wy jesteście poje..ani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaaaa:)
Szacuneczek dla Ciebie Mieciu,ze tak bronisz swojego stanowiska.Mam troche inne zdanie,ale kazdy ma prawo do swojego zdania. Gardze tu tymi,ktorzy nie maja wlasnego zdania tylko paroma k***ami potrafia rzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ludzie, ludzie, wiecie czemu się z Was tak śmieje? Moja obecna żonka prowadzi kancelarię prawną, i od dluższego już powodu jest coraz więcej spraw rozwodowych wynikających ze skoków w bok... ciekawi byliśmy skąd się biorą takie niedojdy... tutaj są dumni, pewni siebie, a jak wpadka to przychodzi taki cwaniaczek czy cwaniara z wyjcem na gębie, co mają zrobić by rodziny nie stracić, że to był błąd, chwila słabości i że tak naprawdę to bardzo kochacie rodzinkę... Nie macie za grosz odwagi, poza nielicznym wyjątkami, by ponieść konsekwencje tego co zrobiliście, płacz o alimenty, opiekę nad dziećmi, kredyty inne pierdoły. ŻAŁOSNE. Przez 2 dni, nie znalazł się żaden jakiś konkretny argument, wszyscy winni tylko nie Wy, i te kolory... bez komentarza:) Ale dziękujemy Wam niedojdy, bo wielu z Was zaliczy wpadkę i może spotkamy się w kancelarii. Będzie wyć, skomleć i płacić grubą kasę za swoje wyskoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ja mam gdzies p********ie Mietka,niech gada ma prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak gadaj swietych udaja ,tacy sa najgorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim 7000
Mnie też przekonałeś. Kurcze trzeci dzień z rzędu zupa była za słona. Mówiłem jej już tyle razy i nadal nic z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciesz sie ze sa rozwody zonka kase zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim 7000
Mietek czy twoja obecna zona prowadzi kancelarie ? odwaga ... dobrze powiedziane. Bełkot... jednak bliższy jest prawdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mietek mam nadzieje ze facet konkretny jestes robisz jak mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu od żony prawniczki nie ciesz się tak bo jak żonka będzie miała dużą kasę to też sobie znajdzie kochanka albo ty kochankę bo tam gdzie jest duża kasa tam są zdrady wcześnij czy później i jest jeszcze gorzej bo za duża kasa szkoda się dzielić i tu się dopiero zaczyna k******o bo i on i ona mają kochanków i żyją wiedząc jedno o drugim. Więc śmiej się do czasu pòźniej inni będą śmiali się z ciebie. Tam gdzie duża kasa tam ludziom z nudów odbija zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdrada jest dopuszczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj39
a lili nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ili
Nie moglam wczoraj wieczorkiem cos mi wypadlo.naj39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy wy jesteście popsuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś mówi ze nnie ma lub nie miał kochanka kochanki to po prostu KŁAMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,,..
ale co tu duzo mówic i pisać , głodny nie zrozumie sytego i odwrotnie . zawsze albo przynajmniej w 90% zachodzi zwiazek przyczynowo skutkowy ! nikt nie jest nigdy bez winy , czy to zona , czy maż , z e ktoraś z stron ma kochanke . Tylko debile sadza i zyją w przekonaniu ( z tych 90%) ze sa bez winy ! Oczywiscie wine takową ewentuslna moze procentowo okreslic na kozysc jednej z ston , ze wieksza , lubo mniejsza , ale zawsze jest obojga . 10% procentami bym sie nie zajmował , bo to mniejszosć , a mniejszosc jest nie istotna . Fajnie sie też mówi tym co to mają libido eunucha (tutaj specjalnie przesadziłem ) a zona , pertner /ka ma potrzeby jakie maiła , bo wszak nikt nie zeni sie z kims kto mu w kwesti sexualnej nie pasuje . Tylko co sie stąło i dlaczego , ze po slubie , po czasie libido z jednego z nich spada i jeszcze ten ktos uwazą ze wszystko jest w porzadku :) czysty kretyinizm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3gośćinna3
Kochani, temat tej dyskusji brzmi: KTO MIAŁ KOCHANKĘ LUB KOCHANKA Dlaczego wypowiadają się osoby które tego nie doświadczyły i tylko obrażają innych. Niech zabiorą głos osoby żyjące w takich układach. RESZTA WYPAD Z TEGO TEMATU-ŚWIĘTE ANIOŁY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
3goscinna3-racja ,swieta racjia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los kamilos
tylko ktoś, kto doświadczył na własnej skórze jak to jest zdradzić kochaną osobę, jak to jest ulec pokusom ciała jest w stanie zrozumieć, co się w nim samym dzieje. Jedni są stworzeni do zdrady i ich natura im nie przeszkadza, a inni zadręczają się wyrzutami sumienia i ci niech są grzeczni jak baranki. Ja do tych ostatnich się zaliczam i jeden romansik półroczny mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie mi rzeczy ta
zdrada, zaraz umrzemy dlaczego mam sie tym przejmowac? Chetnie dowiedzialbym sie od was jak to jest miec wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie mi rzeczy ta
zdrada, zaraz umrzemy dlaczego mam sie tym przejmowac? Chetnie dowiedzialbym sie od was jak to jest miec wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie mi rzeczy ta
zdrada, zaraz umrzemy dlaczego mam sie tym przejmowac? Chetnie dowiedzialbym sie od was jak to jest miec wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×