Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim przedziale wiekowym ma szukać faceta 29 latka?

Polecane posty

Gość miś z brzuszkiem*
Stare przysłowie pszczół mówi "kto nie ma brzucha ten kiepsko rucha". Mężczyźnie brzuch urody nie zabiera jeśli portfel jest wystarczająco wypchany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiastej kobiecie też nie zabiera. Ale tu to już cie koleś fantazja poniosła na maksa: " Poza tym nadwaga tak nie szpeci faceta jak kobietę. Nawet dodaje mu powagi." hahaha, nie mogę :D :D :D Pocieszaj się dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj brzusiu żegnaj siusiu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
Masz rację z tymi zmarszczkami, właśnie faceci wcześniej je mają, nie wiem czemu. Ja mam prawie 30 lat i nie mam żadnych zmarszczek, a z tego co widzę to rówieśnicy czy nawet młodsi są już pomarszczeni na czole, koło oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci mają zmarszczki na czole kobiety celulit na udach i tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziesz patrzeć na wiek, a nie na uczucie, pożądanie i chemie w związku, to pozostaje tylko wyrachowanie i do d**y z takim związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościowa 2013.05.27 x zmyj tapete to zobaczysz, że masz zmarchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musze zmywać chamie bo się nie maluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 29 lat randkowałam (bez seksu) z mężczyznami od 26 do 31 lat. Nie wyglądam na swoje lata, raczej tak na 25 lat. Jednak zakochałam się w mężczyźnie 34-letnim. Kobiety, nie dajcie sobie wmówić, że w tym wieku to już wybrakowani. Jak poznałam moją miłość to nie mogłam uwierzyć, że taki fajny facet jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekal na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym wieku mozna kogos poznac.ja wole mlodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 34 lata i psa. i przynajmniej nikt mi nie stęka nad uchem ugotuj obiad czy daj dvpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 -letnia stara panna z psem - nic dziwnego że sama przy takim podejściu do facetów... Beznadziejny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha mało mnie obchodzi twoje zdanie. beznadziejny przypadek to raczej taki, gdy kto po dwóch linijkach tekstu myśli, że kogoś rozgryzł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszego i mlodszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafa

Chciałbym nadmienić że spora część mężczyzn z nadwagą wcale nie ma brzucha bo jest poprostu mocno umięśniona. Facet z prawidłową wagą o ile jest młody jest ok, ale już w okolicach 30lat to chuderlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolnięty_Pierre
Dnia 27.05.2013 o 22:53, Gość gościowa napisał:

Masz rację z tymi zmarszczkami, właśnie faceci wcześniej je mają, nie wiem czemu. Ja mam prawie 30 lat i nie mam żadnych zmarszczek, a z tego co widzę to rówieśnicy czy nawet młodsi są już pomarszczeni na czole, koło oczu.

Poczekaj jeszcze kilka lat to się zdziwisz jak zobaczysz pierwsze zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malec
Dnia 27.05.2013 o 09:52, Gość autorka...// napisał:

Dzięki za wszystkie opinie. Chyba jednak naprawdę rozważę kupno jakiegoś kota, bo co mi zostało?

Kupiła tego kota czy jak? dobiega koniec 2019 roku. Gdzie autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald

Kupił... bo autorka miała na imię Jarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2019 o 03:07, Gość malec napisał:

Kupiła tego kota czy jak? dobiega koniec 2019 roku. Gdzie autorka?

🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Donald napisał:

Kupił... bo autorka miała na imię Jarek...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żalosne wypociny grubasa
Dnia 27.05.2013 o 20:35, Gość trzydziestolatek__ napisał:

Umawiać to się może 30-latka nawet z 17-latkami. Każdy chętnie posunie zadbaną trzydziestkę. I stary, i młody. To jest wiek akceptowalny dla każdego faceta, jeśli kobieta w miarę wygląda. Więc jeśli ktoś się tu chwali że umawia się z młodszymi to nic dziwnego, mężczyzna już tak jest zbudowany, że seksu nie odmawia. Gorzej gdyby miał się ktoś znaleźć na poważny związek z dużo starszą kobietą, na małżeństwo, dzieci. Na taką propozycję stadko adoratorów się rozpierzchnie. Co innego kobieta do łóżka, a co innego na żonę. Na lata czy dziesięciolecia normalne że woli się młodszą. I żadne IQ nie ma tu nic do rzeczy. A jak ktoś ma naprawdę kasę, to może sobie pozwolić na dużo młodszą. Wystarczy spojrzeć na bogatych przedsiębiorców, aktorów, i te pe. Faceci po 25 latach mają zmarszczki, a po 30 latach brzuchy? Kobiety szybciej mają zmarszczki, tylko przykrywają je tapetą. A ilość kobiet z nadwagą znacznie przerasta ilość facetów z nadwagą. Poza tym nadwaga tak nie szpeci faceta jak kobietę. Nawet dodaje mu powagi.

You made my day,  dude! :D :D 

Nic tak nie odstręcza od faceta jak brak uzebienia i własnie ten ciążowy brzuch. 

To kobieta moze miec fajne kraglosci jesli ma figure klepsydry.  Bedzie miec wtedy duzy biust i pupę,  a zycie pokazuje ze jest mnostwo fanow kobiet xxl. 

U faceta nadwaga z reguly idzie w jedno miejsce i jest to paskudny bebzol. 

Brzuch dodający powagi. Koń by się uśmiał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak Ci odpowiem, normalna to chyba nie jesteś, skoro tu szukasz tu odpowiedzi  to po pierwsze 😉 ja bym się wstydził. Zobacz sobie wpisy kto i na ile cie traktuje poważnie. Jesteś dziecinna niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×