Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Sklep w sieci z kosmetykami, jaki polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym sobie zamówić trochę kosmetyków w sieci. Zależy mi, aby były dobrej jakości, dobrych producentów i aby wybór był szeroki. Oczywiście ceny rozsądne, nie inaczej. Mogłybyście mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię sklep Biochemia Urody z naturalnymi kosmetykami. Kupiłam tam m.in. olejek arganowy i żel hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia255
www.cosmania.pl - Składałam już kilka razy zamówienia w tym sklepie i jestem zadowolona. Mają duży wybór perfum i kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.feelunique.com - wybor jest baaardzo szeroki. Ceny konkurencyjne, bezplatna wysylka z Wielkiej BRytanii. KUpuje tam juz ponad 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie co się zacięło, spamerko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez kłótni! ludziska :) to chyba wlasnie jest post ktory ma :reklamowac: sklepy warte uwagi. w koncu taka byla prosba tego kto zalozyl ten watek. prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwoska
To ja z chęcią podziele sie z Wami też informacją w którym sklepie równiez znajdziecie bardzo profesjonalne kosmetyki naprawde polecam http://sklep.beautymed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKLEP INTERNETOWY
Witam, już niedługo 6 Grudnia i Święta Bożego Narodzenia!! Nie chcesz naciągnąć domowego budżetu lub po prostu masz dość tego sklepowego szumu?! Zapraszam cię do odwiedzenia mojej strony gdzie dowiesz się jak kupować kosmetyki dla siebie i rodziny po hurtowych cenach!! Nie czekaj!! Nic nie tracisz a możesz tylko zyskać!! Więcej informacji udzielę na maila!!!! PISZ: twojklub@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić ten sklep www.dexplus.pl mają świetne kosmetyki, a w promocji można znaleźć je w naprawdę przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jeszcze nie słyszałyście o kosmetykach Delawell polecam odwiedzić ich funpage: www.facebook.com/delawell można znaleźć tam ciekawe info, promocje i konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo polecam ladymakeup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http:// www.scent-la-vie.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniej kosmetyki można znaleźć w drogeriach albo aptekach internetowych typu Apteka Rosa, tam gdzie ja kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolę apteki. Ostatnio w ogóle odkryłam markę sensilis - używam ich kremów, są super, polecam każdej babeczce po 30tce, naprawdę robią "twarz", efekt jest oszołamiający, nie to co te rekalmowane wszedzie przez "aktorki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niektórych aptekach internetowych sa tańsze kosmetyki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie jeśli chodzi o wybór ciekawych kosmetyków, których się w sklepach typu Rossmann nie dostanie to polecam http://www.topdrogeria.pl/. Ceny też są ok, raczej się nie przepłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam NajwiekszeRabaty.pl zamawiam tam od jakiegoś czasu i wszystko jest okej,miłą obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym sklepem z kosmetykami i nie tylko jest Admarkt.pl miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia224
Zdarza mi się od czasu do czasu zamówić jakiś krem organiczny, ale raczej rzadko. Jak już coś kupuję to na stronie www.naturadlapiekna.pl . Tutaj mam pewność, że kosmetyki są prawdziwe, a nie udawane ;P Na wszystko dają certyfikaty. W ogóle bardzo przyjemny kontatk ze sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiarenka123456
ja natomiast również polecam http://www.topdrogeria.pl/ modna ostatnio drogeria z fajnym asortymentem np. OPI czy Golden Rose, wiec jak możecie się domyślać nie jest drogo. Przesyłka w przystępnej cenie a kontakt ze sklepem bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co jem44
ja polecam super maseczki do każdej cery i wieku w promocyjnych cenach zawsze nawet 70% taniej Wysyłka GRATIS!!! www.Beautyface.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynkaaa
Ja mogę polecić sklep z certyfikowanymi kosmetykami naturalnymi https://www.bezpestki.pl/ . Naprawdę super przegląda się produkty. Jeśli chcesz kupić sobie porządniejsze kosmetyki to warto tu zajrzeć. Ja jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i godnym zaufania sklepem z kosmetykami jest Euro-Zakupy.pl często u nich zamawiam i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sklep trena.pl - teraz sa nawet duże promocje na kosmetyki do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×