Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Sklep w sieci z kosmetykami, jaki polecacie?

Polecane posty

Gość Kasia_q
Z własnego doświadczenia polecam sklep internetowy: https://hedoni.pl/. Mają profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji, takie które można znaleźć w salonach kosmetycznych. Polecam zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulina745
ja polecam organicznewlosy.pl Kupowałam tam genialne mleczko hmilk plex do rozjaśnianych włosów i miałam wysyłkę za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych lepszych toników to możesz sprawdzić ten https://e-naturalne.pl/pl/p/Tonik-zelowy-Anti-Aging-z-ekstraktem-z-Centella-Asiatica/1095. Polecono mi go u bardzo dobrego, warszawskiego dermatologa, u którego leczyłam spory trądzik. Teraz praktycznie tonik mi wystarczy do całościowej pielęgnacji. Niczego innego nie stosuję. Naprawdę odświeża i w porównaniu do drogeryjnych wynalazków znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W e-naturalne.pl możesz posegregować kosmetyki według rodzaju cery. Sporo rozwiązań polskich, sprawdzonych producentów. Zawsze stamtąd brałam kosmetyki do cery wrażliwej i naczynkowej. Taniej niż w drogerii stacjonarnej na pewno, a i jest pomoc przy wyborze kosmetyku. Wszystko naprawdę dobrze opisane. Z tym jest spory problem w branży moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko oleje stosuję do pielęgnacji całego ciała, a najlepiej na mnie działa https://e-naturalne.pl/pl/p/Olej-z-pestek-winogron/1105. Olej z pestek winogron jest bezbłędny pod względem nawilżenia i regeneracji. Nawet na włosy nakładam zamiast odżywki. Taniej wychodzi higiena, ciało ładnie pachnie, masz naprawdę sporą wydajność. Warto eksperymentować z olejami, koniecznie wytłaczanymi metodą na zimno, bo to najlepsze kosmetyki wymyślone przez człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, że nie ma co przepłacać za kosmetyki. Od dłuższego czasu zamawiam kosmetyki z Pierre Rene https://www.pierrerene.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona, wiadomo nie są też to kosmetyki z najniższej półki cenowej. Już w ogóle nie chodzę po drogeriach, tylko zawsze przez internet zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest wszystko godne polecenia: https://e-candy.pl/category?shop%5B0%5D=Imperkosmetyki&isBuyAvailable%5B0%5D=Tak&price_min=-1&price_max=-1&page_size=60&sort_by%5Bprice%5D=desc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam sklep z kosmetykami profesjonalnymi www.hedoni.pl Bardzo duży wybór, cena przystępna, szybka realizacja zamówieni, jak coś nie dostępne szybko zamawiają i informują telefonicznie. Do przesyłki dołączone różne katalogi oraz próbki. Polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam www.euro-drogeria.pl szeroki asortyment, niskie ceny i ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zamówiłam kosmetyki na www.hedoni.pl i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szybko przyszło. Duży wybór. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym, żeby popróbować różnych drogerii, szybko wtedy wychodzi, która jest najlepsza. Ja chyba najbardziej polubiłam zakupy na ezebrze, mają bardzo szeroki asortyment, a mimo to stronka jest całkiem przejrzysta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobry pomysł to wymieszanie olejków z kwasem hialuronowym  e-naturalne.pl/pl/c/Kwasy-hialuronowe/130, bo większość salonów piękna stosuje kwas hialuronowy na zmarszczki. To najpopularniejszy i jednocześnie bardzo skuteczny wypełniać. Zacznij sobie od najmniejszego stężenia i zobacz, co na ciebie działa. Stopniowo zwiększaj i nie przesadzaj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kosmetyki zamawiam zawsze z tej stronki i nigdy mnie jeszcze nie zawiedli :) 

http://kgh.pl/ekobieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komelka

Polecam sklep AVA, podsyłam link: https://ava-kosmetyki.pl. To firma, która produkuje kosmetyki z super składem, a i ceny mają naprawdę niezłe. Szczególnie lubię ich kremy. Teraz jest dobry moment na zakupy w ich sklepie, bo od 4 do 7 października można kupować online kosmetyki z rabatem 31%, promocja działa na hasło AVA31. A jak się zrobi większe zakupy, to jest darmowa dostawa od 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda

Ja zawsze kosmetyki zamawiam na ezebra.pl . Świetna strona, wszystko przychodzi na czas, mają dobre ceny i dobra jakość, serio najlepsza drogeria jaką poznałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

E-zebra! Wszystkie najlepsze kosmetyki zebrane w jednym miejscu i to w dobrych cenach i szybką wysyłką 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym Wam serdecznie polecić mój nowo otwarty sklep z kosmetykami naturalnymi - www.PurestBeauty.pl

Produkty bez plastikowych opakowań i nie testowane na zwierzątkach. Wybrałam tylko polskie marki aby wspierać nasz rodzimy rynek, który obfituje w perełki kosmetyczne - wszystkim znana Mydlarnia 4 Cztery Szpaki, Ministerstwo Dobrego Mydła, Manufaktura Natura, Auna czy Herbs&Hydro.

Kompletne opisy produktów, darmowa dostawa, ekologiczne pakowanie zamówienia oraz w specjalna zakładka 'specyfikacja' gdzie znajdziecie aktualne daty ważności posiadanych produktów!

Na powitanie 5% zniżki (kod rabatowy PURESTBEAUTY), a po rejestracji rabat ten nie zniknie, nawet wzrośnie przy robieniu kolejnych zakupów do 15%!

Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym Wam serdecznie polecić mój nowo otwarty sklep z kosmetykami naturalnymi - www.PurestBeauty.pl

Produkty bez plastikowych opakowań i nie testowane na zwierzątkach. Wybrałam tylko polskie marki aby wspierać nasz rodzimy rynek, który obfituje w perełki kosmetyczne - wszystkim znana Mydlarnia 4 Cztery Szpaki, Ministerstwo Dobrego Mydła, Manufaktura Natura, Auna czy Herbs&Hydro.

Kompletne opisy produktów, darmowa dostawa, ekologiczne pakowanie zamówienia oraz w specjalna zakładka 'specyfikacja' gdzie znajdziecie aktualne daty ważności posiadanych produktów!

Na powitanie 5% zniżki (kod rabatowy PURESTBEAUTY), a po rejestracji rabat ten nie zniknie, nawet wzrośnie przy robieniu kolejnych zakupów do 15%!

Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zamawiałam kosmetyki dla męża przez Internet ale od jakiegoś czasu jego ukubiona marka Masveri jest dostępna w drogeriach Rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy na co kosmetyk - ja akurat używam silnie nawilżających, to te konopne są spoko z India Cosmeitcs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×