Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Sklep w sieci z kosmetykami, jaki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o kupno perfum to polecam www.zapachowiec.pl Tanio,sprawnie, duży wybór,a zapachy są bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu lat już regularnie kupuję kosmetyki internetowo bo jest po prostu taniej i też wybór nieograniczony. Najbardziej lubię zamawiać przez stronę www.nocanka.pl . Są szybcy i mają faktycznie zaopatrzenie od A do Z, nie trzeba czekać aż coś specjalnie domówią, tylko większość towaru mają od ręki dostępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem tego nowego sklepu z kosmetykami Kontigo, no poprostu najlepszy https://kontigo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogeria online Nocenka ma duży wybór kosmetyków. Na stronie www.nocanka.pl jest cała oferta. Dobra wyszukiwarka, wszystko podzielone w kategorie także nie trzeba tracić całych godzin żeby znaleźć dopasowany produkt którego się szuka. A wiadomo że każdy ma inną cerę, inne preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlenkaR
ja Ci mogę polecić sklep z kosmetykami do włosów - jak dotąd najlepszy na jaki trafiłam. Mają kosmetyki insight, których na próżno szukać u mnie stacjonarnie więc często tam kupuję. zawsze jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam Kontigo, od ponad miesiąca u nich zamawiam, wybór ogromny, ceny dobre a do tego przy zamówieniu miły upominek https://kontigo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przejrzyj sobie kosmetyki na stronie www.nocanka.pl . Ja u nich dobrałam sobie krem nawilżający do ciała niedawno i świetnie się wchłania. W końcu mam krem, którego nie muszę wcierać pół godziny, żeby cokolwiek zniknęło. Ogólnie mają duży wybór, można tutaj dostać każdy kosmetyk, od każdej wiodącej marki np. Loreal, chociażby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii kosmetyków to bez wątpienia jak dla mnie numerem jeden jest www.Sabell.pl mają szeroki wybór i niższe ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo odpowiadają kosmetyki jakie mają na stronie www.nocanka.pl . Głównie mam na myśli rzeczy do pielęgnacji włosów od Natura Sibertica które tutaj sprzedają za przystępne pieniądze. Pierwszy raz przestałam mieć problemy z włosami, które wcześniej praktycznie były nie do ułożenia i nie do rozczesania. Zmiana szamponu zrobiła różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny wygodny puder transparentny sobie niedawno znalazłam w drogerii online Prouroda24 – prouroda24.pl. Warto u nich poszukać, mają sporo pudrów Max Factor za niewygórowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zamówię coś przez internet, bo jednak tam można znaleźć każdy kosmetyk, każdego producenta co w przypadku drogerii stacjonarnych bywa utrudnione. Na przykład żel Semilac zamawiałam parę dni temu ze strony www.nocanka.pl , doszedł szybko, wszystko się zgadza, idealnie układa się na paznokciach i tak samo kolor jest taki jak powinien, nie ma tu przekłamania jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuj od lat w nocanka.pl maj bardzo duży wybór kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje w www.kosmetykomania.pl. Jest to drogeria, która spełnia moje wygórowane oczekiwania. :) Mają kosmetyki zarówno od producentów polskich (np. vianek) jak i zagranicznych. Konkurencyjne ceny sprawiają, że zawsze do nich wracam po nowe zamówienie. Polecam zajrzeć na stronę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julittaa
Witam a ja polecam sklep NoviStyle.pl , posiadają ciekawy asortyment i niskie ceny. Dużym plusem są do każdego zamówienia gratisy w postaci próbek bądź gadżetów:) Ekspresowa wysyłka i dużo promocji. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony polecam www.KolagenColway.com gdzie często zamawiam kosmetyki naturalne z dodatkiem kolagenu i są bardzo skuteczne, do tego szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredeczka998
Ja zamawiam z koleżankami na http://naturazdrowia.pl/ Bierzemy razem, to taniej przesyłka wychodzi. Dużo kosmetyków mają w szklanych butelkach i trzeba przyznać - że bardzo dobrze pakują zamówienia. Kosmetyki świetne, zwłaszcza oleje z mohani. Zamawiałyśmy już tam ze 4 razy, przesyłka zawsze szybko doszła, teraz przed dniem kobiet też planujemy sobie jakieś gigantyczne zamówienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaa2
Ja czasem kupuje w sklepie, który znalazłam tutaj: http://www.mobidat.pl/gdzie-kupuje-kosmetyki/ bardzo szeroki wybór i fajne produkty, mogę plecić, wiele moich koleżanek też stamtąd kupuje i wszystkie są zadowolone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki!!! Chciałabym zachęcić Was do zapoznania się z asortymentem i zrobienia zakupów w moim sklepie internetowym www.biostragan24.pl. Znajdziecie w nim wiele naturalnych kosmetyków, m.in. olejki, szampony, kremy itp. Oprócz kosmetyków w moim sklepie jest żywność naturalna. Co najważniejsze wszystko jest w atrakcyjnych cenach :) Pamiętajcie, że o piękne ciało należy dbać od zewnątrz jak i od wewnątrz. Robienie zakupów w moim sklepie to same korzyści: - darmowa dostawa od 199zł; - liczne promocje; - przy zakupach powyżej 69zł wpisując hasło kuponu: LATO do 30.09.2018r. otrzymacie aż 7% rabat na całe zakupy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka89
od dłuższego czasu używam kosmetyków naturalnych bo ze zdrowiem nie ma żartów, swoje ciało trzeba traktować jak najlepiej. byłam w procesie poszukiwania drogerii internetowej, bo na codzień nie mam czasu chodzić po sklepach i trafiłam na witrynę skarbiec natury i to był strzał w dziesiątkę, kosmetyki są w dobrych cenach i trafiają do mnie w ekspresowym tempie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×