Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nastąpi pędzikiem

Wasze fantazje (nie tylko) łóżkowe

Polecane posty

Gość to nastąpi pędzikiem

Jak w temacie. Piszcie, jakie macie fantazje nie tylko te łóżkowe? Zostały spełnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mnie zniewolił na całego, zdarł ubranie jak dzikie zwierzę, związał nogi, ręce, i posuwał tak mocno, jak tylko potrafi, całował mocno i niech mnie nawet oślini, ... mąż oczywiście :D Już już już niebawem, zeszłej nocy skrępował mi ręce i uwalił się tak, że nie mogłam się ruszać, a tak mi było dobrze że jęczałam z rozkoszy... Mąż jest tak delikatny że boję się, że tak nigdy nie zrobi jak mnie się marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no moja taka fantazja, ale chyba muszę ją zmienić.. :) :p Jak u Was z fantazjami? Może coś delikatniejszego podłapię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fantazja narzeczona wchodzi w skąpym stroju kelnerki bez bielizny z tacą jedzenia i ostre kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym zwalić konia przed jakąś laską. by mogła go dotknąć ręką lub tylko popatrzeć. Niemusiałaby się ze mną kochać. chętne kobiety zapraszam na gg:45761178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńciu moja dzień dobry
moja fantazja pozałóżkowa to pieszczenie stóp niezłej laski,połączone z delikatną uległością wobec niej,w ramach układu przyjacielskiego koleżeńskiego,bez prawa nawet pomyślenia o czymś więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńciu moja dzień dobry
nie sądzę,żeby to było możliwe poza prostytucją,a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No że są jeszcze tacy faceci, co o seksie nie myślą... Jesteś prawdziwy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest możliwe, ja z moim mężem - jak jeszcze się milion lat temu spotykaliśmy - nie robiliśmy tego grubo ponad rok od "oficjalnego" bycia razem, a nie wspomnę, że znaliśmy się ponad 4 lata... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam o najważniejszym, że własnie on mnie po plecach i włosach głaskał, po stopach też, ja jego, i jakoś nie czuliśmy potrzeby, by robić coś znacznie więcej... a byliśmy na studiach, zatem da się? da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką fantazyję : Jadę sam w windzie w biurowcu w godzinach pracy ! Jest godzina 14.23 Na 12 piętrze otwieraja się drzwi i wsiada fajna blondynka,około 165cm,sliczna buzia,emanuje kobiecością ! Patrzę jej w oczy ona patrzy mi,spuszcza wzrok jest trochę zawstydzona . Jedziemy w dół.....11......10......9.....8......7....stop winda zatrzymuje się na polpietrze gasna światła awaria ! Czekam 3 sekundy widzę jej oczy w ciemnosci -podchodze do niej łapie ją za szyję przyciagam ją i wbijam się mocno moimi ustami w jej . Jest zszokowana chce się wyrwać ! Jedną ręką zjezdzam w dół podwijam tej mocnym ruchem spodnice do góry zaczynam piescic palcami tej ciiipe,sama odruchowo rozstawia nogi,jest już mokra .Odwracam ją tyłem mocno trzymam jedną ręką za włosy ,drugą ręką odpinam pasek od spodni i wyciagam twardego stojacego,mokrego kuuutasa .Jednym ruchem wchodze w jej ciipe,nie chce cały wejść,jest ciasna.Zaczynam sapac i oddychac jak zwierzę,trzymam jej szyję i uderzam jajkami o jej ciipe ,zatykam jej ręką usta od tyłu i wkladam 2 palce do ust ,zagryza je mocno ! Czuję jak się preży jej ciało,drży,wije się,gryzie mocniej moje palce ,dochodzi . Wyciagam kuuutasa z niej ,odwracam ją i pcham ,klęka,wsadzam mokrego w sokach z piizdy kuuutasa w jej usta,do konca .Łapie ją za włosy i ruuucham jej usta aż slina cieknie po jej szyi . Czuję że dochodze ,mocniej zaciskam ręce ną jej głowie . Spuszczam się będąc głęboko w jej ustach,połyka wszystko . Puszczam jej głowę,spoglada do góry w moje oczy,caluję ją . Wstajemy i szybko się poprawiamy . Cisza Włączają prąd . Zjezdzamy na dół . Więcej już jej nie widziałem,ale kiedyś ją spotkam ponownie .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym wylizać jak lody buzię kobiety. gg:45761178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńciu moja dzień dobry
Czy ja mówię,że nie myślę o seksie,ale to nie znaczy,że mam się rzucać na każdą,to chyba zboczeńcem ulicznym musiałbym zostać.W związkach takie pieszczoty są możliwe i fajne,ale niezłe by to było po przyjacielsku,że jest jakiś pociąg,ale cokolwiek więcej nie jest realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manda gestler
marzyciel jesteś cuksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek39 - gorzej, jak to nie będzie 14:23 a 14:32... to już ne bedzie spełniona fantazja :p PS wszystko pięknie ładnie, ale dla mnie ochyda wkładać do biuzi jej własny śluz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńciu moja dzień dobry
ale jednak jakoś byliście razem,jeszcze raz powtórzę chodziłoby o kontekst przyjacielski,że najpierw pieszczoty w rajstopach,a potem przed pieszczeniem bosych,zdejmując spodnie i rajstopy,kazałaby się odwrócić,że nie miałbym prawa popatrzeć jak się rozbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńciu moja dzień dobry
moja wydaje mi się fajna,ale niestety chyba jest możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jej nie spełnię bo nie lubię jak nie ktoś dotyka :p Chyba, ze mąż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńciu moja dzień dobry
najlepiej jakby miała pod rajstopami jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńciu moja dzień dobry
no tak rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńciu moja dzień dobry
trudno co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka Czyli kiedy maż Cię ruucha w ciipę i wychodzi z niej wkłada Ci kuutasa do ust -to Ty mówisz stop - "Staszku pamietaj o dokladnym umyciu penisa "???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytłumaczę Ci to tak: Spuść się w usta swojej partnerki i niech ona to "przepluje" do Twojej buzi, połknij :) Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka Uczyli rozimiem ,że Tylko nigdy nie polknelas spermy swojego męża ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic bardziej intymnego, niż takie połączenie dwojga bliskich sobie osób. Wymiana płynów, wchłanianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×