Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

umowa o prace na czas okreslony,l4 ciaza.

Polecane posty

Gość gość

Witam,jestem w 16 tygodniu ciąży,25.04.2013 podjęłam prace poprzez agencje pracy tymczasowej,mam umowę o prace na czas określony,co 14 dni przedlurzana.13 .05 poszłam na l4, umowę miałam do 14.05.moje pytanie to czy, umowę mi przedlurza i uwzględnia zwolnienie?czy umowa zostanie rozwiązana. PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDZ, Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli masz skończony 3 miesiąc mają obowiązek przedłużenia Ci umowy do porodu, o ile nie jest to umowa na zastępstwo,pozdrawiam :) www.mama-bloguje.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz umowe o prace tymczasowa to nie maja obowiazku ci jej przedluzyc. Nawet jezeli jestes w zaawansowanej ciazy. Chyba ze cos sie ostatnio zmieniło. Moze lepiej skontaktowac sie z kims z kadr z agencji? Albo z PIPem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje bardzo za tak szybką odpowiedź. Umowa nie jest na zastępstwo mam jeszcze takie małe pytanko. Czy to zwolnienie będzie płatnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do : Arszenika* Witam, nie maja obowiazku przedluzyc ? Ale czy istnieje taka możliwość że przedluza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak istnieje możliwość że przedłużą ale tak samo mało prawdopodobna jak to że zatrudnią kobietę wiedząc że jest w ciąży. Nie ma prawa zabraniającego pracodawcom zatrudniać kobiety w ciąży ale po co mu to??? Tym bardziej że już się zwalniałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolnienie powinno być płatne. Od 13.05 do 14.05 jak rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×