Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 555666444

Czy ona mnie nie lubi?

Polecane posty

Gość xfghjgfdsdfgh
autor zajęty panią ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bez przesady
A autorowi szepnę, że... podejrzewam, że bardzo jej się podobasz i ją wręcz onieśmielasz, a ona, jak to płochliwa niewiasta zwykła czynić, próbuje się z tym kryć i efekt jak w opisie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfghjgfdsdfgh
pewnie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ma na imię ? bo imię wiele mówi o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz do niej zagadać na fejsie albo gg czy coś.. ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaw tarota
albo nadinterpretujesz bo Ci sie podoba albo ma kogos i zyje swoim zyciem (sprawdziles to zanim zadales pytanie na forum?) albo nie lubi lovelasow albo ktos jej cos powiedzial albo moze byc wiele co wybierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jak ma na imię ? bo imię wiele mówi o kobietach " haha to juz tak wiele zalezy od imienia? :P Autorze jak Magdalena, Małgorzata, Agnieszka, Aleksandra ..... to znaczy ze sie w tobie zadurzyla a jak Patrycja, Katarzyna, Barbara .... to znaczy ze ja czyms do siebie zraziles. Ilona, Monika, Ewelina ... one tak maja ze sa zamkniete na ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, imiona mówią jaka osoba jest np zamknieta w sobie, wybuchowa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok już wszystko jasne. Częściej sie spotykasz z uśmiechem ze strony kobiet- na pewno już miała okazję to zauważyć i cię przejrzała. niektóre laski nie lubią playboyów i to bardzo, może nie zrobiłeś jej krzywdy wprost ale twój sposób bycia mógł ją wkurzyć. razi cię to że znalazła się jedna która ma cie w d***e, i ona o tym doskonale wie i raczej nie zmieni zachowania. Pozatym jesli jakas dziewczyna ci sie podoba, a zobaczy że flirtrujesz z każda inną, np mniej atrakcyjna od niej, to nie będzie zadowolona, jesli sie choć trochę ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem playboyem. Ona podoba mi sie fizycznie a chcialbym poznac jej osobowosc. Nie flirtowalem z nia czy tez z inna w jej towarzystwie poprostu tak mam ze wiekszosc kobiet ktorym mowie czesc czy tez dzien dobry sie do mnie usmiecha, Podobno dobrze mi z oczu patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaglądaj do niej, zapros na pizzę czy na kawę po pracy. Napewno sie zgodzi a jak nie to nie. Jesteś facet korona ci z głowy nie spadnie. Ja mam taka syt. W pracy. Tez podoba mi sie jeden chłopak. Bardzo mi sie podoba, a zachowuje sie tak jak twoja koleżanka, bo mnie odniesienia. Po cichu marże o tym aby go lepiej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, a z jakiego miasta piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegjisgeine
To ty raczej musisz zagadać. piszesz że nie filtrowałeś z innymi ale może łatwiej zagadujesz do innych a ona to widzi, i sie zastanawia czemu do niej sie nie odzywasz. kobiety są dużo bardziej wyczulone na różne subtelne sygnały. Jak mam ci poradzić jako kobieta to zaczynij od drobnych ale miłych gestów, np powiedz czesć. Ona na 100 procent to zauważy, kobiety są 20 razy bardziej spostrzegawcze więc małe gesty wystarczą. a jak zagadywać to na neutralne tematy. Badź miły, nie odwracaj się do niej plecami, nie pokazuje że masz ją gdzieś, to nic nie kosztuje a faceci często zaniedbują takie drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie radę komu , małemu chłopcu?parodia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jesteś jeszcze? A ty wyżej weź wykupuj, jadem plujesz. Nie musisz przecież sie udzielać. Buziaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty rozmawiales z nia chociaz raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak zmieniło się coś ? zagadałeś do niej, bo już kilka dni minęło ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inne kobiety moiwa ze ci dobrze z oczu patrzy a ty sie tej jednej czepiles . to nie pierwsza i nie ostatnia kobieta ktora ci sie spodobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor już chyba sobie poszedł, a szkoda fajny temat. No napisz co tam sie dzieje z wami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pomysł. Napisz do niej maila w pracy (jeśli macie do komunikowania wewnętrzny). Napisz jej po prostu, że ładnie dziś wygląda, albo jak spędziła weekend, albo co u niej. Chyba ok. nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie napisz do niej coś, nawet "co tam słychać ?". Właśnie fajny temat, tylko szkoda, że autora nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor już pewnie sobie znalazł inną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełłłłłłł
K ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florecita
chłopak szuka rady, a Wy go wysmiewacie zal mi Was.Moim zdaniem ta dziewczyna jest wstydliwa, autor jej sie podoba dlatego w taki sposob sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×