Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 555666444

Czy ona mnie nie lubi?

Polecane posty

Gość gość
odnosnie czego rady? jak podejsc do dziewczyny i zaczac jakikolwiek temat np jak spedzila weekend. najwyraźniej mu nie zalezy tak bo gdyby tak bylo to juz dawno by sie spotkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"odnosnie czego rady? jak podejsc do dziewczyny i zaczac jakikolwiek temat np jak spedzila weekend. najwyraźniej mu nie zalezy tak bo gdyby tak bylo to juz dawno by sie spotkali. " Jej tez nie i kółko sie zamyka. A swoją droga masz jakąś radę jak podejsc do dziewczyny i zacząć rozmowę na jakikolwiek temat czyli "co robilas w weekend?":P Bo to akurat jedno z najlepszych haseł na podryw jakie słyszałem:P Sadze że żadna kobieta ktora by na takie pytanie odpowiedziala nieznajomemu nie przypadlaby mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfd
A może niech się w końcu autor wypowie, bo chyba już wszystkie rady zostały wykorzystane. Moim zdaniem to chłopak powinien pierwszy zagadać a nie dziewczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555666444
Ja zdalem pytanie i szukam rad wiec nie bardzo rozumiem czemu mam sie wypowiadac. Dziewczyna mi sie podoba fizycznie(jak wiele kobiet) ale chcialbym najpierw ja poznac jako kolezanke. Ja staram sie byc mily ona jest troche malomowna i strasznie opanowana jakby bez emocji i moje pytanie dotyczylo tego co moze byc przyczyna i jak przejsc z nia na relacje kolezenska z wieksza doza sympatii. A czy chcialbym z nia byc to juz zalezy od jej osobowosci a tej narazie nie znam a chyba normalne jest to ze jak ktos nam sie podoba to chcemy go poznac. Co do rad z wiekszosci nie skorzystam bo tak jak pisze chce ja poznac jako kolezanke a nie odrazu ja zdobywac. Nie kocham jej a jedynie mnie pociaga fizycznie- ma ladna twarz i figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykkkhh
No dobra a nie masz z nią kontaktu przez FB albo przez coś innego ? najlepiej jest rozpocząć rozmowę właśnie przez różne portale, komunikatory ; ) zresztą co robisz w kierunku tego aby ją bardziej poznać ? to, że będziesz się na nią gapił to nic nie da, musisz pierwszy zrobić ten pierwszy krok, bo może ona nawet nie widzi tego, że się na nią patrzysz ? i tak wgl to wez sobie zadaj pytanie czy to jest kobieta taka jak inne które ci się podobają fizycznie i które byś chciał przelecieć, czy jest to kobieta inna niż wszystkie, która mimo tego że cię pociąga fizycznie to jeszcze ma coś takiego w sobie, że nie myślisz tylko o jednym. Zresztą, minęło już tyle dni, zmieniło się coś w jej zachowaniu w stosunku do ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykkkhh
Chodziło mi o to żebyś się wypowiedział czy coś już się zmieniło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...czyli jak w końcu
Starasz się być miły czyli jakiś kontakt z nią masz, co takiego robisz że jesteś miły ? może tobie się tylko tak wydaje że to jest miłe xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany, znowu ten P.
sie przypaletal :D Kolego autorze P., za wysokie progi. Awanse rozwodnikow nie interesuja mnie w zadnym stopniu. A tym bardziej rozwodnikow z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanainana
A jak ta pani ma na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malibo22
A mi się wydaje, że ten chłód emocjonalny wynika z tego, że jej się też podobasz - po prostu jest strasznie wrażliwa i nieśmiała :-) Ja mam tak samo, niestety :-( Pewnie strasznie ją krępujesz i zamyka się w skorupce. To taki mechanizm obronny. Autorze powiedz ile rzeczy o niej wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chlopaku, chlopaku..
Mozna długo mnożyc domysly na temat tego co stoi za powsciagliwym zachowaniem twojej (nie)znajomej z pracy (niesmialosc w stosunku do Ciebie jako atrakcyjnego mezczyzny; jakies dziwne uprzedzenie czy po prostu naturalny dystans wobec obcego). Ale takie dywagacje z serii "co ona ma na mysli" do niczego konstruktywnego nie prowadzą, wierz mi. Daleko lepiej zrobisz jesli sprobojesz jakos w miare naturalnie nawiazac znajomosc z ta dziewczyna na stopie kolezenskiej (bron boze nie nachalnie podrywajac od razu bo to stwarza niepotrzebna presje i jest po prostu glupie). Latwo powiedziec, zrobic trudniej oczywiscie no ale miejsce pracy laczy: wspolna przestrzen i tematy oraz ludzie, ktorych znacie oboje wiec naprawde stwarza to dogodne warunki do poznania sie.Nie wiem jak to tam w waszej firmie wyglada (jakie panuja relacje atmosfera czy macie w zwyczaju np chodzic na przerwy do stolowki itp idt) ale zagaic rozmowe na neutralny temat, rzucic jakis zart i tak od slowa do slowa zblizyc sie do kogos czy zorganizowac imprezke firmowa i interesujaca osobe zaprosic niby od niechcenia to pewnie sie da? a skoro sie da to nie widze powodow dla ktorych by tego nie uczynic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze powiedz proszę jak twoja koleżanka ma na imię. To co napisałeś o tym ze jej nie kochasz, to raczej zrozumiałe, wiadomo ze zeby kogoś pokochac musimy ta osobę poznać. Ale jeśli naprawdę kręci cię ta osoba to zrób coś, zapros gdzieś po kolezensku,może warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555666444
Spoko ja mam juz jakis tam plan postepowania i bede dazyc jak sie nadarzy okazja do nawiazania blizszego kontaktu. Ale ze tak powiem jest on bardzo ograniczony i niemam zbytnio mozliwosci go zwiekszyc choc sie staram ale pewne nowe znaki sie pojawily choc nie mam pewnosci ze akurat zwiazane ze mna(byla w zasiegu mojego spojrzenia i sobie musiala zdawac z tego sprawe a innych obiektow ktore moglby by ja interesowac raczej nie bylo) ale zalicza sie je do sygnalow zainteresowania. Dlatego nie pisze ze odpuszczam ale poprostu chcialem znac odpowiedz na nurtujace mnie wtedy pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradzisz imienia? No przecież to nie tak, ze wszyscy domyslimy sie kim ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak zaliczyła z tobą pierwszy kontakt wzrokowy na dłużej to znaczy że jesteś już na dobrej drodze hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jAJKOO44
Tak namiętnie każdy chce znać jej imię, nie róbcie sobie nadziei dziewczęta, to nie o was chodzi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myśle ze to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC4333
Autor wyjaw już wreszcie to imię, bo przecież forum zwariuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555666444
Nie no ona akurat nie zaliczyla ze mna dluzszego kontaktu wzrokowego i szczerze nawet nie wiem jakiego koloru ma tenczowki. Dziwne zwlaszcza ze lubie takie glebokie spojrzenia i duze zrenice u kobiet:P CCC4333 - Niepewnosc to fascynujacy stan wiec was w nim potrzymam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wez chociaż opisz jak wgląda. Jak babka ma duże tęczówki to jest naćpana ;D to nie wiem czy byś chciał żeby takie miała ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe.. ;d
a jak się okaże, że babka ma płytkie spojrzenie to co wtedy...? już nie będzie taka fajna hehe.. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pewnie....
... autor dopiero wyjawi jej imie jak bedzie 100 stron na forum tego tematu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555666444
Temat do zamknięcia. Dla ciekawych jej imię to Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego zamykasz temat? powiedz chociaż czy udało się ją gdziesz zaprosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby ci odmówiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555666444
Zamykam bo w koncu zmienila zachowanie i jest bardziej radosna i sie usmiecha przez co coraz bardziej mnie do niej ciagnie i mi sie podoba. Wraz ze zmiana fryzury zmienila sie jej osobowosc a raczej to jak ja Ja odbieram w zasadzie to dzien przed juz bylo ok i Zaprosic jeszcze jej nigdzie nie zapraszalem bo mam malo czasu i pewne zobowiazania w najblizyszym czasie jednak chcialbym ja poznac blizej bo juz gdy ja pierwszy raz zobaczylem cos mnie w niej ujelo jednak zawsze stawiam na osobowosc choc wyglad i atrakcyjnosc fizyczna jest rownie wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieniła kolor na inny i już stała się inna osoba :P a udało Ci się ją chociaz trochę poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś z Lublina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×