Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mam dwa mrozaczki ale jeden jest klasy ab. Na razie jestem w granatowej rozpaczy. Pójdę na bete w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mrozaczki mogą już podać w przyszłym cyklu czy też będę musiała czekać 2 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak a czy to nie za szybko na test sikany ? mi się wydaje że na sikańca to za wcześnie lepiej to tak jak piszesz w poniedziałek zrobic bete i w tedy będziesz pewna na 100%. Z tego co ja kojarzę to pewnie we wrześniu mogłabys podchodzić ale pewna nie jestem bo ja z tych zielonych w tym temacie ale pewnie znajdzie się jakaś dziewczyna która wie. asiak ja ciągle trzymam kciuki a jesli nie wyszło to nie koniec świata wiesz to najlepiej po swojej siostrze i najwazniejsze że masz jeszcze 2 śnieżynki olala a ty jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siwa- dziękuję kochana, dam znać jak juz dojde do siebie po wszystkim.. Cały czas trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak ja podchodze z tego co zrozumialam mojego doktorka to juz teraz. Czyli odstawilam leki dostalam @ i zaczelam brac te same leki co przed pierwszym transferem. Czyli czekasz jeden cykl. No chyba ze cos tam uroslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
To ja ritka7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która z Was teraz będzie podchodziła do inv? Bo się gubię :) Ja się szykuję na październik. We wrześniu między 19-24 d.c. mam się zgłosić do gin. Czy musiałyście robić badanie kariotypu? Strasznie długo się na to czeka... ale jeszcze trzy tygodnie i będę miała w końcu. A czy brałyście INOFOLIK? To jakiś w miarę nowy wynalazek i ponoć o wiele lepiej działa niż zwykły kwas foliowy. Niektórzy nawet twierdza że po nim udało im się naturalnie zaskoczyć. Nie wiem ile w tym prawdy. Jakie jest Wasze zdanie na temat chodzenia na saunę i basen w czasie "starania"? Wyrzekłyście się tych przyjemności? Monisia647 - gratulacje :) to wspaniała wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia ja też bym chciała te mdłości :) dziewczyny trzymajcie mocno kciuki za mnie bo dziś @ przyszła i to wcześniej niż zwykle a jutro już startuję ze stymulacją i czeka mnie pierwszy zastrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo to teraz już pójdzie szybko :) codziennie rano pik i niech jajeczka rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak mam taką nadzieję .Zastrzyki mam robić wieczorem poniewaz @ dostałam po 13 więc jakbym jutro rano zrobiła to podobno za wcześnie więc będę robić wieczorem pewnie tak o 20/21 mówiła pani w klinice byle mniej więcej o stałych godzinach pora dnia nie gra tu roli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo ja się ciężko stymulowałam. Wzięłam 1650 jm gonalu (11 dni) i 5 dni brałam Cetrotide. Ty masz wysokie amh to na pewno krócej będziesz stymulowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec gratulacje !! niech Wojtuś rośnie zdrowo :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec, gratulacje !!!!! i życzę Ci jak najwięcej snu, jak najwięcej chwil rekompensujących trudy macierzyństwa:-) wydaje mi się, że jestem mile świetlne od Ciebie, ale pewnie szybko zleci:-) pisz jak znajdziesz czas jak się czujecie i kiedy pierwszy spacer?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia, super, że wszystko ok:-) mdłości skutecznie zabierają radość z bycia w ciąży:-) jeżeli z imbirem jest dla Ciebie paskudna, to dodaj jeszcze cytryny. Mnie osobiście pomagały migdały, wystarczy przegryźć z 4 lub 5 i na 30-40 min spokój:-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak no mam nadzieję ze szybko to jakos pójdzie ale wiesz nigdy nic nie wiadomo jak tez zareaguje na te leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj też wypiłam prawie litr coli, i dobrze się czułam. Teraz nie wiem czy przeszło po tej herbacie z imbirem czy po tej coli. Można w ogóle pić cole w ciąży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo to dziś Twój pierwszy zastrzyk. Daj znać jak Ci poszło. Mi położna mówiła żeby raczej rano robić o tej samej porze. Monisia trochę możesz się napić coli ale z umiarem bo ma dużo cukrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majówa
kikulec tak się cieszę że masz już swojego Wojtusia (serce) kiedyś tu pisałam i pamiętam jak walczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak też miałam robić rano ale z póznawo dostałam okres to powiedziała mi że rano może być za szybko więc lepiej żebym zrobiła wieczorem i pewnie kolnę się o 20tej :) a odnośnie pory to niby można o której się chce byle o stałych godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia, mnie cola też trochę pomagała, ale przez całą ciążę wypiłam może szklankę. Ja nie uważam, że powinno się jej tyle pić w ciąży. Kiedyś miałam okazję rozmawiać z dostawcą, który mnie trochę wgłębił w dostawy do tego typu napojów. To nie jest zdrowe i uważam, że szczególnie w ciąży powinno się unikać tego typu wynalazków. Spróbuj lepiej migdałów jeszcze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O piątku popołudnia jesteśmy już w domku. Niestaty jeszcze tego samego dnia rano na usg serca okazało się, że mój synek ma wadę serduszka-niedomykalność zastawki. Za 3 tyg musimy zjawić się na kontroli i prawdopodobnie ok. 3 miesiąca czeka go operacja :( Lekarz mówi, że to nie jest skomplikowane, ale wiadomo obawy wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
Kikulec- życzę zdrówka synusiowi, będzie dobrze zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec na pewno Twój synek wróci do pełnego zdrowia. Będzie dobrze. Ewelo i jak poszło z zastrzykiem? Kiedy masz pierwszy podgląd? Ja mam znowu 4 siniaczki przez te cholerne chińskie igły :P Olala kiedy masz transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny siniakami sie nie przejmujcie. Zobaczycie jakie efekty beda :-)transfer mam w piatek. Ost transfer tez mialam piatego teraz tez :-) a weryfikacje mam w rocznice slubu. I teraz zobaczymy czy bedzie co swietowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kikulec najczesciej zastawka zamyka sie sama i nie potrzebna jest operacja. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×