Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ewelo to dobra wiadomość :) 5 zarodków to dobry wynik. Oby dalej się ładnie dzieliły. Dostałaś zamur i fragmin? Masz jakieś zalecenie przed transferem? Ja musiałam wsiąść relanium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo wpadłam w wir pracy, narzuciłam sobie ostre tempo i w sumie nie mam na nic czasu. Byłam u gina i endokrynologa, dostałam skierowanie na łącznie 25 badań, dzisiaj zrobiłam już 16 między innymi Glukozę i Insulinę także rano miałam 2 godziny z głowy, pokute ręce i 8 próbówek krwi oddane. Mam już niektóre wyniki i jestem w wielkim szoku przede wszystkim TSH które w końcu mam na prawidłowym poziomie. Czekam na wyniki, niektóre nawet do 2 tygodni. Reszta w odpowienich dniach cyklu. Dostałam też skierowanie do Poradni Genetycznej i będziemy badać się pod każdym kątem. W sumie nie wiem po co, bo odechciało mi się ciąży ale jak już wpadłam w wir to nie szkodzi mi pociągnąć tematu do końca. W każdym bądź razie z wyników które mam do tej pory nic nie wynika więc czekam na resztę. Trzymam mocno kciuki za Twoją 5! Też zaczynałam z takim wynikiem :) Trzymajcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia no to dobre wieści jak działasz to bardzo dobrze i cieszy mnie to bardzo nie poddawaj się !!! asiak ja relanium brać nie muszę a po punkcji biorę 3x luteina 200mg ,encorton 1-0-1/2 oraz estrofem 1 rano. to mam brać aż do testu bety a po punkcji dojdzie mi 10 zastrzyków ale nie pamietam nazwy bo receptę dostanę dopiero w niedzielę po transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Proszę mi coś wyjaśnić (ostatnio pisalam na innym temacie o in vitro) Pobrano x 2 komórki w środę, dzisiaj okazało się, że zapłodniła się tylko/aż jedna czy to oznacza, że na 100% w poniedziałek jest transfer czy coś sie może jeszcze do poniedziałku zmienić?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu nie ma 100% pewności czy zarodek dotrwa do 5 doby ale to samo jest w druga stronę że dotrwa a jesli tak to już bedzie pięciodniowy co zwiększa szansę i musisz byc dobrej mysli i wierzyć w to ze się uda czego ci życzę.Mi też nikt nie daje 100% pewności czy moje zarodki dotrwają do piatej doby ale ja mocno w to wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
Siwa - ja juz mam swoje maleństwo :-) trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie dzisiaj 25dpt bylam na usg moja fasolka ma 3.6mm i serducho bijace przecudnie tp.11.05.2015 jestem mega szczesliwa zycze wam tego i przesylsm fluidy ciazowe u mnie procz meza i was nikt nic narazie nie wie ide odpiczac bo wrazenia mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie dzisiaj 25dpt bylam na usg moja fasolka ma 3.6mm i serducho bijace przecudnie tp.11.05.2015 jestem mega szczesliwa zycze wam tego i przesylsm fluidy ciazowe u mnie procz meza i was nikt nic narazie nie wie ide odpiczac bo wrazenia mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patti nie zadurzy ten zarodek?? ja jestem w 9 tygodniu i moja dzidzia ma 2,46mm, ty w 5 tygodniu i ma 3,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tak mi lekarz go zmierzyl i tak powiedzial za 2tyg ide znowu ale ja mialam podane blastocyste zreszta nie wiem widzialam pecherzy fasolke i w srodku piekne serducho pozatym moj lekarz byl tez podekscytowany bo wie ile przeszlismy on zna mnie juz 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati7700 Gratuluję bardzo! Cieszę się razem z Tobą ;) Jejku to może u mnie w poniedziałek tez będzie widać jakieś tętnienie juz ;) wygląda na to że zaskoczyłyśmy w podobnym czasie, ja dzisiaj zaczęłam 6 tydzień ;) Mdłości nie mam już drugi dzień, piersi nie bolą, tylko wzmożone spanie z objawów mi towarzyszy. x Czy któraś ze staraczek lub ciężarówek jest z okolic Rybnika? Przeprowadzam się właśnie w te okolice i zupełnie nikogo tam nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia a ty wcześniej pisałaś ze Twoja kruszynka ma 2,5 cm a teraz piszesz mm. Może chodzi o jednostkę? Pati napisała 3,6 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia ma 2.5 cm, i jestem w 9 tygodniu,a z tego co piszesz to jestes w 5-6 tygodniu,w tym czasie to moja dzidzia miała 0,7 cm czyli 7 mm wiec lekarz 3 mm zarodka by nie zobaczyl ( chyba ze ma dobry sprzet) Wiec cos ci sie chyba pomylilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze ja tez miałam podaną blastocyste.Pati a dostałaś zdjecie z usg ? Tam powinno być napisane ile mierzy zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia dostalam i jest 3,6mm i lekarz wyraznie mi powiedzial na necie patrzylam i w 6t mierzy 0,5mm wiec ja wczoraj mialam 3d do6t bo w poniedzialek mi minie wiec sie by zgaszalo a poza tym patrzylam ciaze tydzien po tyg.i tam jest pokazane ze22 d po zap.zsczyna bic serduszko a zeby je mi pokazac to mowiekszyl na caly ekran hehe a tam tak pulsowalo cala kropka jak stroboskop. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoKa a kiedy mialas transfer bo ja 18.08.2014 termin p.mama na 11.05.2015 a to byla blastocysta a ty?u mnie objawy to typowe co zjem to mi cieszko na zalodku,w nocy nie moge spac i te zapachy hehe a i szybko sie mecze i jeszcze szybciej wkurzam na wszystko hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ze ma dobry sprzęt, ja jak byłam w 5 tyg to nic nie było widać, było widać tydzień później i zarodek miał 7mm. No ale to nie ważne, ważne że jest i że ma się dobrze.I niech rośnie duży i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia303030
monisia647 jestesmy na podobnym etapie chciałam zapytac tylko dlaczego masz tak czesto wizyty co 10 dni?? lekarz tak ustalił?? ja mam co 3 tyg i to mnie martwi a masz juz termin prenatalnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Ritka7 ciesze sie bardzo popłakałam sie ze szczescia no to teraz juz macie z mezem wszystko czego trzeba do szczescia jestescie pełną rodzina gratuluje :-) zycze waszemu dzidziusiowi duzo zdrowka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Dziekuje ci za ciepłe słowo nadzieja umiera ostatnia ale boje sie ze to tylko nie spełnione marzenie juz jest odezwij sie czasem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaaplikowalam sobie dzisiaj trzecia dawke luteiny aplikatorem i bylo minimalna ilosc krwi na aplikatorze. Za pierwszym podejsciem tez tak mialam i nie wyszlo. Boje sie ze znowu nici z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo trzymam kciuki za transfer. Ty będziesz miała jeden zarodeczek podawany? Uważaj na siebie i czekamy na newsy :) Olala ja nie używam aplikatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati 7700 , przeczytaj moja stopkę, mi się udało miesiąc przed inv naturalnie zaskoczyć ;) A ostatnia @ miałam 08.08.14 wiec termin mam wyliczony na 15.05.15 ;) No to będziemy rodziły prawie w tym samym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala będzie dobrze, spokojnie. Myśl pozytywnie. ;) X Ewelo daj znać jak u Ciebie poszło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoKa no tak przecierz sama ci gratulowalam cudu wiesz my z mezem sie smiejemy bo on jest01.05 a ja z 17.05 a termin mam na 11.05 wiec u nas w domu same byki bede juz teraz nieraz sie smiejemy ze charakter bedzie mialo nieziemski po mnie i po mezu to bedzie.. A i moj maz sie wczoraj smial ze nie dosc ze charakterek to z racji wieloletnich staran bedzie rozpieszczane znajac nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia303030 nie te wizyty nie sa tak zaplanowane. Na pierwsza wizyte poszlam nie do swojego lekarza,chciałam tylko skierowanie na bete ( zeby nie płacić) i to był 5 tydzień.Lekarz powiedział ze musi mi zrobić usg i dopiero dostane skierowanie.Kolejna wizyta była juz u mojego gina( ta zaplanowana) i to był 6 tyd i 6 dzień. Kazał na kolejną wizyte przyjść 22 września i już z wynikami moczu,morfologi i toksoplazmozy. I znowu żeby nie płacić za badania poszłam po skierowanie a przy okazji zrobiłam usg bo wtedy od 3 dni bolało mnie podbrzusze.Teraz jak 22 pujde na wizyte to sie dowiem o tych prenatalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem i odpoczywam po transferku .Mam w sobie blastusia 5bb. Wszystko poszło szybko i sprawnie nic mnie nie bolało teraz mam sie kłuć cleksanem mam 10 szt. Widok maleńkiego punkciku w macicy bezcenny :) bete mam wykonać 23.09 więc trzymajcie dalej kciuki ja za Was też cały czas zaciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×