Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Asia nie mam konta na fb... x Ewelo trzymam kciuki za wizytę! Daj znać czego się dowiedziałaś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala zaraz cię poszukam :) ja w tym cyklu mam wolne od transferu tzn po 20 dc mam miec scratching a w nowym cyklu mam brac estrofem 3x1 i bedzie transfer.Pytałam o ten embrio glue więc w mojej klinice go mają i będę z nimi gadać żeby może zastosowali przy najbliższym transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Hej dziewczyny! Ewelo nie wiem dlaczego mi się wydawało że Twoja córeczka ma ze 4 latka :) To odpoczywasz ten cykl. Co to jest scratching. Będziesz robiła to badanie w klinice? Ile to kosztuje? Hmm też będę musiała się zapytać o ten embrio glue w mojej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
ewelo kochana nie z was tylko z nas :-) to juz wiesz mniej wiecej na czym stoisz. Czytalam ze ten scratching pomaga. Trzymam kciuki. Ja juz przebieram nóżkami- w piatek wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala no to mocne kciuki za wizytkę :) asiak moja córka 1 grudnia skończy 12 lat a dzisiaj rano już poruszała temat imprezy urodzinowej właśnie :) jest wyższa ode mnie ale za to chudzielec (ale to dobrze lepiej być takim :)) asiak ja za ten zabieg nic nie zapłacę bo po kwalifikacji za nic nie możemy płacić skoro lekarz stwierdzi że jest coś potrzebne to musimy miec to za free :) zabieg robi się w klinice jest on nieinwazyjny i podobno bezbolesny(nie daja nic znieczulającego itp) po prostu kładziesz sie na fotel i za pomocą jednorazowego,specjalnego cewnika drapią endometrium i zabieg ten musi być wykonany w cyklu poprzedzającym transfer.Teraz nic nie biorę a od nowego cyklu mam brać estrofem 3x1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zabieg umawiam się na 17tego listopada bo to bedzie mój 22 dc a robi się go własnie po 20tym dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj cały dzień męczyła mnie zgaga aż paliło mnie w w całej klacie (może to po tym encortonie). Jeżeli to jest objaw ciąży to jedyny jaki mam :P Cyce raz bolą raz nie, żyły nie wyszły, mdłości nie mam, nic mi nie śmierdzi. Nie wiem co o tym myśleć trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak czekajmy a bedzie nam dane hehe :-) kochana kazda ma inne objawy.ja nic nie czulam.fakt cycki bolaly, ale to pewnie po lekach... raz mocniej raz slabiej. Tak wiec kochana cierpliwie czekaj. Robisz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) jak nastroje??? Ja w przyszlym tyg musze sie wcisnac do mojej ginki zeby mi sprawdzila czy mi ta cysta zeszla powiem wam ze dlugi mam ten okres dzis 8 dzien i dalej jak sie podcieram jest krew sit. Ja nie wiem czy podejde teraz do transferu zobacze co mi ginka powie czy sie tam wszystko wyregulowalo czy nie. A wy po nie udanym in vitro jakie mialyscie procedury przed podaniem mrozaczkow w kolejnym transferze bralyscie wczesniej jakies leki jak to wyglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek ja miałam kolejny transfer w nastepnym cyklu i nie musiałam czekać i przed transferem brałam od 2dc estrofem 3x1 w 13dc miałam wizytę moje endo miało 11 mm i od tego dnia dołączył mi luteinę 200tkę 2x1 aż do transferu (miałam go w 18dc) od transferu miałam już estrofem 1x1,encorton 1-0-1/2, luteina 200tka 3x1 i zastrzyki fraksiparyna jeden codziennie rano. Tak to wyglądało u mnie podczas przygotowywania do crio i po transferze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Hej jestem po wizycie... endometrium jeszcze sie nie unormowalo. Kolejny transfer w styczniu niestety. Moglabym w grudniu ale ze wzgledu na zabieg to w styczniu. Zebym tylko dostala @ w miare normalnym czasie. Mam dola. Odwlecze sie wszystko w czasie. Dal skierowanie na kariotyp. Ale mam sama zdecydowac czy go robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Czekać w kolejce? A co ile kliniki dostają transzę pieniędzy? Co pół roku czy raz na kwartał? Olala a ty będziesz podchodziła już w kolejnym cyklu czy masz przerwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia moje gratulacje. Widzisz brak objawow to tez objaw . Tak bardzo sie ciesze. Teraz to uwazaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia jak tam przed transferem? Będę jutro myśleć o Tobie. Musisz do mnie dołączyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie dopuszczałam innej opcji jak tą że wszystko będzie dobrze no i jest! Serdecznie Ci gratuluję i bardzo się cieszę, że przeszłaś na drugą, tą lepszą stronę mocy ;) teraz dbaj o siebie i o maleństwo :) x Jutro moja kolej. Bardzo się boję tego transferu. Jeszcze bardziej boję się rozczarowania. To wszystko jest trochę ponad moje siły. Trzymaj kciuki przed 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czas na Zosie ;-) kochana trzymam kciuki. Nastepna bedzie ewelo i jak Bog da to i mi sie moze poszczesci. W grudniu robie kariotypy i zobaczymy co tam w trawie piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak GRATULACJE i to ogromne !!! olala nie masz wyjścia ale lepiej poczekać żeby wszystko było ok. Zosiu mocne kciuki za Ciebie jutro będę trzymać asiak a w którym dc miałaś crio i przypomnij mi jakie leki brałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo w moim mieście jest szpital ginekologiczno-położniczy a bete i tak wysyłają do Katowic i muszę czekać do jutra na wynik. Z leków to brałam takie jak ty. 3x estrofem, 1x encorton, 3x200 luteina i fragmin 5000. Jak odbiorę bete to zadzwonię do kliniki jak mam dalej je dawkować i czy wszystko mam brać dalej czy coś odstawić. Zosia jak się czujesz po transferze? Trzymam mocno kciuki. Ile wy brałyście wolnego po transferze? Zosia ty wróciłaś do pracy czy byłaś od razu na L-4? Olala a ty już wróciłaś do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak asiu juz wrocilam do pracy, ale ja pracuje dwa razy w tygodniu, wiec tak jakbym nie pracowala ;-) zosiu jak samopoczucie? ja bralam l4 tylko w dniu transferu bo wypadl w piatek. Do pracy wrocilam pobtygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po transferze 2 blastusi. Testować nie zamierzam, na pewno nie wybieram się na betę.... po ostatnich przejściach. Przez dwa tygodnie mam wolne, zamierzam duuuużo odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze Zosia nie wytrzyma do wizyty. Przeciez Zosiu musisz jakos sie skontaktowac z lekarzem prowadzacym zeby mogl ustawic Tobie leki. Wiem ze sie boisz ale to troche dziwne i glupiutkie to co chcesz zrobic.zosiu kochana nie ukrywaj sie. Bedzie napewno wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
12 dpt beta-334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewel0112 dziękuje za odpowiedz :) ja mam do ginekolog dopiero na czwartek i dopiero zobacze co i jak czy ta cysta zeszla. I później będę robić dopiero termin w klinice. Ale nie wiem ja dziś 13 dzień mam plamienia dalej tan pierwszy dzień miałam tak jak pisałam lekkie płomienie na drugi dzień ostro krwawiłam i przez następne dni też a później się uspokoilo i przeszlo w plamienia przy podcieraniu wkładka wystarczy ale dziś to już 13 dzień nie wiem co się dzieje czy to jakieś powikłania po in vitro nie wiem. :( Miała któraś tak po nieudanym in vitro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole widzę ze w Polsce jest inaczej bo jak ja się pytała czy przed kolejnym transferem coś bede zażywać lub w trakcie to mówią ze nic. To ja nie wiem jak to ma się utrzymać tak naturalnie przecież to nie możliwe bo przecież raz mi się już nawet nie zagniezdzilo :( Zobaczymy pierwsze muszę iść na wizytę w czwartek. Asiak33 gratuluje i życzę wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×