Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja pierwszy miałam w 19, drugi w 18 a trzeci w 21 dniu więc już chyba wszystkie mozliwe dni cyklu miałam w którym mógłby odbyć się transfer a teraz to tez nie wiem jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała któraś z was wizytę kontrolna przed transferem w 12 dc? I kiedy był transfer? Zazwyczaj po kontroli transfer miałam po pięciu dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala874n ja mam teraz wizyte w 12dc jestem przed transferem. W piaty dzien mialam transfer ale po punkcjii. A teraz musialam czekac az dostane okres po nieudanym transferze, dostalam krwawienie po transferze jak sie nie udalo pozniej miesiaczke normalna i teraz dostalam druga normalna miesiaczke i kazala mi sie zglosci miedzy 10 a 12 dc. A ty jestes juz po punkcjii czy jak to u ciebie wyglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala dopiero teraz dokladnie przeczytalam hehe nie wiem ja mam teraz wizyte w 12 dc tj dopiero w przyszly poniedzialek . TTak ze nie wiem co i jak jak to bedzie robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ja wizytę mam 4 lutego wiec będziemy w podobnym terminie hehe:-) napisz koniecznie po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala a to od 2dc nie będziesz brała estrofemu bo ja tak zawsze biorę pózniej mam w 13/14 dc wizytę żeby ocenić grubośc endometrium i ostatnio byłam w 13 dc a transfer i tak miałam w 20 dc a moje endo miało w tym 13 dc 9,3 i widac że przesunął mi ten transfer o dzień więc nie wiem czy wydawało mu się że mam za cienkie czy co .Teraz jak dostanę @ mam się zgłosić 2 dc*****ewnie każe łykać estrofem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo biorę estrofem. Jestem tylko ciekawa jak teraz będzie bo idę do innego gina bo mój ma urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Onlydreams to co innego bo ja mam kriotransfer. Ale dzięki za odpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinaWW nie wiem czy jeszcze pomogę ale ja miałam IVF w PARENS w Krakowie dodam że mam 6 miesięcznego synka z IVF udało się za 1 razem do Macierzyństwa chodziłam wcześniej ale mam niezbyt miłe wspomnienia po kontaktach z lekarzami, ale mam tez koleżankę która właśnie u nich zaciążyła niedawno tez za pierwszym razem ja tak czy inaczej polecam Parens i jeżeli będziesz kupować leki jakiekolwiek to nie kupuj w macierzyństwie bo mają straszne ceny jest apteka na Bajana 8 koło Pilotów i ceny są dużo mniejsze niż w całym Krakowie Jeżeli masz jakieś pytania to się nie krępuj :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Groszku, mam pytanie, piszesz, że czakałaś na @64 dni, bo chciałaś mieć transfer na cyklu naturalnym, czyli rozumiem, że nie bralaś nic na wyowłanie @? a czy w poprzedni cyklu brałaś jakieś leki, że ten okres tak się dowlekł? Pytam, bo ja jestem w drugim cyklu po punkcji, pierwszy @ oczywiście przyszedł jaak w zegarku, ale wynika to z brania leków, a teraz jestem już w 38 dc i na peno nie jest to ciąża. spróbuje dziś dodzwonić się do lekarza i podpytać co mam robić. Tez czatuje na cykl naturalny więc raczej nie będzie wywoływania @. chodzę przez to strasznie nabuzowana, wszystko mnie boli jak na @ od ponad tygodnia i warczę na wszystkich w koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka Ja przed cala procedura mialam podana blokade ktora dziala do 3 miesiecy. Mialam punkcje pozniej transfer. Nie udalo sie i dostalam plamienie okres 23.10. i dopiero nastepny okres dostalam po 64 dniach. I teraz nastepny po 29 dniach. Nic mi nie dawali na wywolanie okresu.Moja ginka chcialami dac ale ja nie chcialam bo ja opieralam sie na tym co mi mowili w klinice. Tez chodzilam nabuzowana wrzystko mnie wkurzalo a brzuch jak balon.Tez brzuch mnie bolal ale okresu nie bylo :( W koncu nadszedl i sie tak cieszylam jak nigdy haha. T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
no ja tez czekam na ten okres jak na żaden inny, aż się wierzyć nie chcę, że okresu wyczekuje. ale bez niego nici z transferu. moja pani doktor jest na urlopie, a ta która ją zastepuje, kazała raz jeszcze zrobić test i zacząc brać d*pka lub luteine. pytałam sie czy to ma wpływ na nastepny cykl, bo chcę podchodzic do transferu na naturalnym ale powiedziała że nie i żebym spokojnie brała estrogeny. męczę się strasznie i chyba jutro zacznę łykać d8upka. Groszku, a co mówili Ci w klinice, że nie chciałaś brać nic na wywołanie?? bo już mam totalny mętlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoktotka wydaje mi się że jak wywołasz @ lutką to następny cykl jak nic nie będziesz brała to masz naturalny. No ale jak zaczniesz brać te estrogeny o których mówiła ci gin to już nie będzie tak naturalnie. Tak mi się przynajmniej wydaje chociaż ja zawsze jechałam na estrofemie bo miałam cieniutkie endometrium. Olala ja wizytę kontrolną przy crio pierwszą miałam w 10 dniu i stwierdził że endo za cienkie, zwiększył mi dawkę estrofemu i kolejna wizyta 14dc a 19 transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka mi w klinice nic nie proponowali na wywolanie okresu. Proponowala mi moja ginka z przychodni a nie z kliniki. W klinice proponowali zebym na naturalnym cyklu podeszla i tak wlasnie zrobilam :) jutro jade do kliniki bojeeeeeeeeeee sie :( zobacze comi powiedza i na kiedy transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Dziewczyny, dziękuje za odpowiedź. Groszku, nic się nie bój, tylko napisz co tam lekarz powiedział, czekam na wiadomości. Asiak, a Ty kiedy teraz masz wizyte? Możecie mi jeszcze podpowiedzieć, po jakim czasie od wywoływania pojawił się u Was @?? Mi lekarka kazała brać lutke lub dupka przez 5 dni, ale zanjmowa mówiła, że zawsze jak brałą na wywoływanie to dostawała już ok 3 dnia. a u mnie nic. biorę 4 dzień i nie czuje nic żeby @ się zbliżał. troche mnie to wszystko zaczyna martwić, bo mój upragniony transfera wciąż się przesuwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja juz po wizycie jesli bedzie wszystko ok to w poniedzialek bedzie transfer :) Dzis mam wstrzyknac sobie zastrzyk Ovitrele. A od czwartku mam brac Progestan 100mg . I tu moje pytanie dziewczyny czy ktoras z was to brala??? Moja lekarka z kliniki powiedziala ze mam brac 3 razy dziennie po 2 tabletki do pochwowo a kobieta w aptece mi mowi i tak tez pisze na ulotce ze mam to polykac a nie do pipki. I znow dzwonilam do kliniki i powiedzieli ze do pipki. Czy ktoras z was to brala??? jesli tak to prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku taka moje małe pytanie. Gdzie się leczysz w klinice czy w aptece? Słuchaj lekarza ona chyba zna się na tym co robi i przepisuje. Trzymam kciuki za transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Groszek a może te twoje leki są w dwóch wersjach jak luteina doustne albo dowcipne. Sprawdź czy ta twoja aptekarka nie dała ci tabletek do zjadania zamiast do wkładania. Olala a ty jutro na którą masz wizytę? Ewelo ty już masz @? Zosia a ty na jakim etapie jesteś? Kiedy zaczynasz stymulację? Obroniłaś się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w aptece sie nie pomylila bo nie ma innych. Wiem ze lecze sie w klinice a nie w aptece ale kazdy moze sie pomylic nawet lekarz o czym nie raz juz slyszalam dlatego pytam myslalam ze ktoras z was moze juz miala takie tabletki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Groszku poczytałam na jakiejś francuskiej stronie że ten progestan można brać doustnie i dopochwowo więc bierz jak ci lekarz kazał. Poczytaj jeszcze ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek33 bardzo ci dziekuje za zaangażowanie :) tez to wczoraj znalazłam :) jeszcze raz bardzo dziekuje. w ulotce nic nie pisze pisze tylko żeby brac doustnie popijając szklanka wody haha i ta w aptece tez tak mowila i ze nie slyszala żeby to było do pochwy ale w końcu znalazłam na innym forum ze można tak stosować. w ulotce tego nie ma. Ale uspokoiłam się jak to znalazłam. :) jeszcze raz dzięki za fatyge :) Od jutra zaczyna te tabletki :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
hej ewelo co u ciebie? odezwij się? kiedy masz transfer? myślałam że razem podejdziemy,ale niestety mnie zmogła grypa. no cóż trzeba zacisnąć tyłek i spokojnie czekać. odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Ja czekam dalej na @ a dzisiaj już mój 36 dc a okresu nie mam.Robiłam dziś test ciążowy ale na szczęście negatywny więc czekam dalej ale już tak nie raz miałam że okres pojawiał się po 37,38 czy 39 dniach.Jak dostanę @ mam brać estrofem 3x1 bo na wizycie która miałam w poniedziałek dr powiedział żebym nie ryzykowała na naturalnym cyklu bo jesli by poszło coś nie tak brak owulacji lub cienkie endo to na marne pójdzie skreczing i wpływ histeroskopii na macicę więc wolałam nie ryzykowac i zgodziłam się na sztuczny cykl a pózniej kontrola w 14 dc czy endo ładnie urosło.To tyle u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewel0112, no to startujemy podobnie, ja też dziś jestem w pierwszym dniu cyklu i właśnie wróciłam od lekarza, też mieliśmy podchodzić na naturalnym cyklu, ale zrezygnowaliśmy z tego pomysłu, gdyż ostatni cykl wydłużył mi się do 45 dni i musiałam wywoływać @, a endometrium i tak cieniutke, zreszte z endo to często były u mnie problemy. Więc zdecydowaliśmy że jednak podejdziemy na sztucznym. A mi już dziś kazała wystartować z lekami pewnie przez cienkie endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super dziewczyny. Trzymam za Was kciuki żeby wasze kołderki ładnie rosły żeby zarodkom w nich było mięciutko i miło. Szkoda że Olala nie załapie się w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiak obronę mam 16 więc wszystko przede mną :) a stymulacja poszła mi szybko i sprawnie. W środę miałam transfer, teraz czekam na rezultaty. Ewelo mocno trzymam za Ciebie kciuki :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Asiu nic nie szkodzi bo wiem ze prędzej czy później przytule dzieciątko. Czy urodzone przezemnie czy adoptować, ale moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×