Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziwnie zaniepokojona, magnez w tabletkach, mi polecił Magne B6. Ale na te bóle koniecznie nospę. Nie bój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie zaniepokojona GRATULACJE !!!! ja tez tak miałam na teście nic a na beta 88, ale nam się tu "rozmnaża" ładnie wszystko :) dokładnie tak jak mówi kikulec magne B6 możesz brać cały czas a nospa jak boli brzuch to tez można lepiej żeby nie było jakichś niepotrzebnych skurczy, a jeżeli cię coś bardzo niepokoi to idź do jakiegoś innego lekarza na pewno każdy cię przyjmie i pomoże . super dziewczyny bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 28 lat i dzis sie dowiedzialam ze u nas ciaza mozliwa jest tylko ptzrz inv. Jestem zalamana i nienwiem co robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktotas z was miala ten zabieg na nfz? Jakie sa koszta lekow? Jakie sa szanse? Bede wdzieczna za odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Marta ja miałam na NFZ w październiku koszty leków zależą od apteki, w Krakowie pomiędzy jedna a drugą na 1 zastrzyku to było jakieś 150 zł lekka przesada, ja od 18dc brałam gonapeptyl on jest w gotowych ampułkach od 3dc Pergoveris 1x1i gonal 1x1 do 10dc i odstawiłam leki i w 12 dc punkcja, leki mi wyszły około 2500 zł ale ja byłam krótko stymulowana bo ładnie i szybko wszystko urosło, radziłabym popytać w różnych aptekach i zobaczyć jak to wygląda cenowo nawet te leki które tu napisałam mimo tego ze możesz brać inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szans to tez różnie to bywa to zależy od wielu czynników, jednym się udaje za pierwszym razem inne dziewczyny muszą poczekać dłużej, ale ty na NFZ masz tak jakby 6 zarodków jak wszystko będzie dobrze więc trzymam kciuki żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania154
Majówa nie poddawaj się. Ja podobnie jak ty mam bardzo niskie amh i endometriozę. mnie się udało dopiero za trzecią pełną stymulacją. Za pierwszym razem też nie było co transferować, za drugim był tylko jeden i też nie został za trzecim też jeden, który teraz ma 16 miesięcy a ja zaczynam walkę od nowa. Nitka999 napisz mi proszę, która apteka jest tańsza w Krakowie bo pod koniec miesiąca zaczynam walkę. Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zaniepokojona
Hej Kobietki :) Kupiłam magnez i nospe tak jak radziłyście :) Zrobiłam jeszcze raz bete,ale wynik wieczorkiem. Natomiast jutro bede męczyć telefonami swojego lekarza,gdyż mam mega wydenty brzuch (praktycznie od punkcji) Wyglądam jak w 5m-cu ciąży,nawet jedzenie sprawia mi ból gdyż czyję się szybko pełna,skóra mega napięta,nawet kichnąc nie mogę.Jestem dobrej mysli :) Powodzenia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc mi lekarz powiedzial ze leki to ok 200,300zl a wszystko razem wyjdzie mi kolo 1500.zl. I ja juz nie wiem jak to mam liczyc miesiecznie tysiac piecset ? Jak to wogule.wyglada to.invitro moze ktoras w skrocie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 to chyba inseminacja a nie in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zaniepokojona
gość,jeśli chodzi o koszta to ja nie pomoge bo ja podchodziłam prywatnie w Białymstoku i mi ze wszystkim( program,transfer,leki,noclegi,paliwo) poszło 9 tys.Ogólnie przyjmujesz leki hormonalne,by uzyskac większa liczbe jajeczek do pobrania.Lekarz nadzoruje i mówi Ci kiedy koniec.Później wyznacza Ci datę punkcji-pobrania komórek.A nastepnie czekasz od 3-5 dób na transfer.Następnie w 10 lub 14 dniu po transferze robisz test ciążowy (którego nie polecam ) lub jedziesz na krew na bete i znasz efekt starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu ja wiem jaka jest roznica miedzy inseminacja a invitro... i ja mam miec invitro jestem ze sz-na i lekarz mowil ze w moim przypadku leki bdvtansze ale i tak sie pogubilam w tym ... tetaz ide na tsh 150zl i amh ok 20.zl potem znowu do lekarza z mezem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
dziewczyny, a kiedy zapada decyzja, czy jest to protokół długi czy krótki? ja jestem przed wizytą kwalifikacyjną do in vitro w piątek, więc mało wiem. Czy możecie mi jeszcze napisać, czy ten olej można pić przez cały cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu apteka na Bajana w Krakowie to jest na przeciwko almy na Pilotów trzeba wjechać w takie osiedle, u mnie była to duża różnica pomiędzy tą apteka a tą w klinice, ja chodziłam do Parens a ty gdzie podchodzisz?? dziewczyny tak jak już pisałam mnie koszt leków na NFZ wyszedł około 2,500zł ale to też zależy od tego jakie kto leki przyjmuje a protokół ustala lekarz na podstawie wyników badań i może to być długi z tabletkami anty lub z zastrzykami powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania154
Nitka999 ja też leczyłam się i leczę w Parensie u dr J. Teraz czekam jak na szpilkach na wynik amh mam nadzieję, że rezerwy będzie jeszcze na tyle, że będę mogła podejść jeszcze raz. Ciesz się ciążą bo mija bardzo szybko i potem tęsknisz do brzuszka, choć maleństwo jest przy Tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ania to ja też u dr J. ale dr. P robił mi punkcje i też stwierdziłam że jest oki życzę powodzenia a ja się bardzo cieszę brzuszkiem i mam w planach wrócić po następnego malucha ja mi tylko dr J. pozwoli mam jeszcze 2 mrożaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania154
Nitka999 ja też miałam styczność z dr P. jak J. nie było ale tak mnie nastraszył, że wyszłam od niego z płaczem. Mam endometriozę i ona mnie i moją rezerwę rujnuje od środka. Tylko J. wierzył, że się uda i dzięki niemu mamy synusia. U mnie z żadnego podejścia nie było czego mrozić więc zaczynam od nowa :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania życzę powodzenia raz się udało to i teraz musi :) trzymam kciuki i pisz co tam u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie staraczki. 27 mialam transfer 2 mrozaczkow. Moze ktos tez ze mna mial transfer?? Fajnie by bylo wymienic sie odczuciami. No i razem testowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu jeszcze zaglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
dziewczyny, w piątek mam wizytę kwalifikacyjną do in vitro, mogły byście mi podpowiedzieć co najlepiej powiedzieć żeby mnie nie przestymulowali? ciężko znoszę hormony, prawie zawsze mam jakieś skutki uboczne, mam owulację co miesiąc. Czy protokół krótki jest lżejszy pod tym względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania154
Nitka999 Ty też napisz jak już urodzisz i maleństwo będzie z Wami :-) allisa chyba nie ma złotego środka na nie przestymulowanie. Ja byłam stymulowana już trzy razy i nigdy nie miałam problemu z przestymulowaniem, to pewno zależy od leków i ich dawek. Długi protokół na mnie nie działa w ogóle a krótki tak ciut, ciut więc sprawa indywidualna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja czytam cały czas;-) Tylko narazie nic przez te torbiel co mam nie działamy, czekamy aż pęknie,oby szybko! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty niedługo testujesz. Trzymam kciuki napisz co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi1 tak ja testuje 11 a wiec za tydzien. Dzisiaj mialam plamienia lekkie. Nigdy tak nie mialam. Dodam,ze to 3 podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania154
gość plamienie to chyba dobry znak, choć ja go nie miałam ale pamiętaj - do trzech razy sztuka i tego się trzymaj. Przynajmniej u mnie tak było ;-). Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja jest. Jeszcze tydzien musze poczekac do testu. Dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jasne że się będę odzywać:) allisa kiedyś tu mądre dziewczyny pisały co robić i jaką mieć dietę żeby uniknąć przestymulowania niektórym pomaga ja piłam dużo wody do 3l dziennie i starałam się jeść lekkie posiłki ale to jest zależne indywidualnie od każdego organizmu miłego dnia :) gość powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×