Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

allisa 8 to bardzo ładny wynik u mnie było inaczej zapłodnili tylko 6 i więcej nie mogli tak więc u ciebie super, mnie gin mówił że mrożenie to tez jakaś selekcja i zostają najsilniejsze, ja tez moich nie chciałam zostawiać no ale nie da się wszystkich zabrać jak się uda to wezmę następnym razem oba to w końcu moje dzieci :) zawsze chciałam mieć trójkę i mam nadzieje ze wszystkim będzie u mnie dobrze tak jak pierwszemu, a mój maluch dziś ważył już 3550 a cc dopiero 18 ,06 allisa powodzenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
Nitka999, jakie dopiero, to już niedługo :) Już bliżej niż Ci się wydaje :) Ten czas strasznie szybko leci. Mi zostały już tylko 3 miesiące. Tak jak pierwsze tygodnie płynęły w żółwim tempie, tak teraz boję się żebym nie obudziła się z ręką w nocniku. W sumie dużo mi nie zostało do wyposażenia, najbardziej zwlekam z rzeczami dla siebie, żeby synuś nie wyczuł momentu, więc się wstrzymuję :P xxxx Allisa, daj znać jak poszło. xxxx Mi1, a co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukulec końcówka strasznie się dłuży może to dlatego że w sumie przez cała ciąże miałam pisanie pracy inżynierskiej na głowie i otem obrona to dniu strasznie uciekały a teraz po to się dłuży ogólnie na przyjecie malucha wszystko przygotowane więc czas się wlecze :) pozdrawiam allisa jak tam co tam ?? napisz jak dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka, wierzę, że Ci się dłuży, szczególnie jak się na coś czeka. Ostatnie dni pewnie będą najdłuższe:-) ale może warto sobie pomyśleć, że się przynajmniej jeszcze wyśpisz na zapas:-) czekam na Twoje rozwiązanie, mam nadzieję, że dasz radę w przerwach tu pisać, będę ciekawa co u Ciebie. Kikulec w sumie, z tego co piszą dziewczyny masz teraz najfajniejszy czas? brzuch jeszcze nie jest zbyt duży? a już po większości dolegliwości, jeżeli je miałaś? ja tak sobie myślę, że jak będę w ciąży to zrobię mnóstwo rzeczy na zapas, żeby potem nie tyrać, ale to chyba nie możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś miałam transfer, mimo objawów przestymulowania. Ale co się okazało - 2 zarodki nie przetrwały, zostało 6, z czego 3 są ok, a 3 są słabsze, wolniej się rozwijają.1 zarodek mi podali dziś, więc w sumie zostały mi 2 dobre. Będą wszystko mrozić i w poniedziałek dowiem się ile udało się zamrozić. Z tego co wiem, podczas rozmrażania część może nie przetrwać? Więc już nie jest kolorowo, ale może to dobrze, bo całą noc myślałam o tych 8. Miałam nawet takie myśli, żeby męża przekonać w przyszłości, żeby wziąć wszystkie:-) Na razie dostałam zwolnienie, bo mam brzuch jak balon i mam na razie umiarkowane objawy przestymulowania, ale jak uda się zajść i wzrośnie HCG to może mój stan pogorszyć się znacznie. Zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
Allisa, teraz dużo odpoczywaj, wykorzystuj męża maksymalnie. Te dni bedą decydujące. Mdłości i wymioty minęły mi dopiero w 22 tyg, a miałam je od 6 tyg, także trochę się namęczyłam, teraz szyjka mi się skróciła chociaż jeszcze jest w normie więc też prowadzę oszczędny tryb życia. Brzuszka nie mam dużego, chociaż na wadze przybieram już dużo. W ogóle mam nietypowy brzuch bo nisko i cały czas zginam się na wysokości pępka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi1
Kikulec dzięki za pamięć ja działam od poczatku rozpoczęłam stymulację i zobaczymy co i jak czas pokaże ..... Ale kochana tobie szybko zleciało ! A dopiero co się udało! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny super że działacie allisa teraz odpoczywaj szczególnie jak brzuch boli trzymam kciuki zobaczysz 2 tygodnie szybko mina tylko zajmij czymś główkę żeby nie myśleć cały czas i będzie dobrze Mi1 i jak zaczęłaś teraz z dofinansowaniem czy nie udało się tez życzę powodzenia Kikulec ja też mam cały czas nisko brzuch może będzie chłopak :) tak że w 3 miesiącu musiałam już kupić spodnie ciążowe bo było mi w moich już niewygodnie a w sumie moje to do tej pory ubiorę i nawet zapnę tylko gniota w brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
Mi1, w takim razie już zaciskam kciuki, aby tym razem się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to czekamy razem, ja na Wasze rozwiązanie:-) brzuch mi zszedł, boję się, że to wynik spadku HCG co oznaczałoby, że zarodek nie zagnieździł się. Nie wiem też ile ich przetrwało, jutro dowiem się. W sumie jakoś nie nastawiam się, że teraz jest sukces, marzę o tym, ale chyba podświadomie psychika broni się na wypadek porażki. Mąż śmieje się, że brzuch mi zszedł po tym jak dostałam zwolnienie lekarskie:-) trzymajcie się w upały, pewnie nie są zbyt komfortowe dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dziś dowiedziałam się, że przetrwał tylko jeden zarodek. Czy znacie jakieś statystyki?, czy to może o czymś świadczyć?, trochę podłamałam się. Miałam 18 komórek, 12 wybrano do zapłodnienia. zapłodniło się 8 , ale w dniu transferu już dowiedziałam się, że jest 6, 3 gorsze, 3 lepsze. 1 zarodek mi podali, a udało zamrozić się tylko jeden. Czy to jednak może świadczyć o poważniejszych problemach? nie mamy zdiagnozowanej przyczyny, wszytko jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisa trzymam kciuki, aby zarodek został z Toba na 9 miesięcy. Nitka super, ze juz za niedlugo bedziesz miala malenstwo. Kikulec Tobie też już aby tchnąć ! ALe Wam fajnie dziewczynki! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allisa to że przetrwał tylko 1 do mrożenia może coś znaczyć a równie dobrze może nic nie znaczyć i ten u ciebie zagnieździ się bez problemu a ten co został to zawsze szansa na drugą dzidzie będzie dobrze odpoczywaj mam nadzieję ze już jest lepiej jajniki nie bolą i brzuch tez już spadł co ja akurat uważam za dobry znak :) trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
Dziewczyny mam pytanie odnośnie zastrzyków Menopur mianowicie czy przy połączeniu leku robiły Wam się pęcherzyki powietrza??? kurde jakoś nam to nie wychodzi, boję się żeby mi to nie zaszkodziło:( że łączenie tego leku nie wygląda tak jak powinno, może coś mi podpowiecie? z góry dzięki:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1 bardzo dziękuję, z tego co widzę w Twoim opisie też przeszłaś już swoje. Życzę Ci powodzenia. Nikitka ja już prawie zwariowałam od tego, w sumie jeżeli nie jestem w ciąży to hcg spada i objawy ustępują. Mnie własnie dziś brzuch spadł, więc raczej nie mam nadziei. Ale może jestem w błędzie? ponieważ piszesz, że to jednak może być dobry znak. justka mnie zawsze w strzykawce pojawiały się pęcherzyki. Po prostu skieruj strzykawkę do góry i powoli wypuść pęcherzyki ze strzykawki. Mnie zawsze odrobinę też płynu wypuściło się, ale było ok. To lepsze niż wstrzykiwać sobie powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka, a jak Ty się czujesz w te upały. Jakoś to znosisz? Pewnie niedługo znikniesz na trochę:-) życzę Ci jak najlepszego rozwiązania, żeby poszło gładko i jak najszybszego powrotu do formy:-) a dla maluszka życzę jak najkrótszej drogi na świat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, zostały mi 2 opakowania duphastonu, 1 estrofemu i 1 encortonu. Wszystkie nienaruszone z długą datą ważności. Jakby któraś potrzebowała to odezwijcie się,chętnie odsprzedam. pasz . e @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki allisa ja jak już pisałam wyjątkowo dobrze znoszę ciąże, puchną nogi ale jakbym nic nie robiła tylko leżała to by nie puchły ale ja jakoś nie potrafię brzuch ogólnie też mam nie za duży więc też mi nie przeszkadza aż tak bardzo ale faktycznie ostatni miesiąc daje się we znaki mimo wszystko ale życzę wam takiej ciąży jak moja a co do rozpakowania to 18,06 cc z powodu osłabienia macicy po usunięciu mięśniaków ale ja jakoś wolę cc a jak będzie to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Alisia przeszłam sporo a co dalej będzie czas pokaże. A tY jak tam dziś juz 4 dzien po transferze;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkabelka1979
m1 kochana trzymam mocno kciuki aby sie udało!!!!!!! kikulec ten czas naprawde leci jak szalony. Trzymaj sie w te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
Izkabelka, właśnie od kilku dni te upały spędzamy nad morzem, tu jednak trochę lżej, ale mimo to słonko znajduje mnie pod parasolem. Jednak całe lato jeszcze przede mną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
allisa dziękuję za radę:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitka, jestem pewna, że łagodne przechodzenie ciąży to słuszne wynagrodzenie dla Ciebie za te wszystkie przejścia:-) Trzymam kciuki, żeby dalej tak szło, a potem jak najwięcej przespanych nocy i jak najmniej zmęczenia:-) nie wiem, ale z tego co czytam to cc wydaje mi się lepszym rozwiązaniem, ale opinie lekarzy są różne. Ja jednak wolałabym cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1 musisz wierzyć, że los wreszcie uśmiechnął się do Ciebie. Naprawdę nie stresuj się na zapas, Twoje myśli niczego nie zmienią:-) musi być dobrze. daj nam znać co się dzieje:-) trzymam mocno kciuki:-) justka mnie przed stymulacją położne uczyły robić zastrzyki więc ten sposób z usuwaniem pęcherzyków jest nauczony, ale one też zauważyłam, że tak robią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja nic nie piszę o objawach, bo miałam ich już tyle w ciągu 4 lat, że wiem, że już nic nie jest pewne. W sumie bolą mnie piersi, mam napuchnięte, mam bóle w pachwinach, szczególnie w nocy jak się przekręcam, że aż się budzę. Ale miałam już tak jak byłam w ciąży i miałam jak nie byłam, więc czekam na test:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
allisa i nitka mam pytanie ile miałyście pęcherzyków antralnych?? bo ja mam tylko po jednym na każdym z jajników:( maaało:( ale mam nadzieję, że dobrej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka ja miałam pobrane 17 z czego 14 było dojrzałych (ja się bałam że jest za dużo i będą słabej jakości), ale nie sugeruj się ilością potrzebny jest tylko jeden ważne żeby się dobrze zadomowił u ciebie w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
Nitka a jakie masz AMH?? kurcze dużo u Ciebie tych pęcherzyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było 3,7 w zeszłym roku ale nie sugeruj się innymi naprawdę potrzebny jest tylko 1 zarodek i wiele dziewczyn tak jak czytałam na forum miało jeden i była z tego dzidzia trzeba wierzyć ja bardzo trzymam za was kciuki :) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka ja miałam pobranych 18, z czego zdecydowano 12 zapłodnić, resztę odrzucono ze względu na ilość, oprócz tego, który jest we mnie, przetrwał tylko jeden. Miałam transfer z dziewczyną, która ma dziecko z zamrożonego jednego zarodka, miała 3 komórki pobrane, więc jak widzisz nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×