Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej ja już po wizycie kwalifikacyjnej oczywiście pozytywnej smiech.gif jeszcze dziś pobrali materiał na obecność chlamydii wynik ma być w piątek.Mam mieć krótki protokół i mogę zacząć JUŻ !!! mam czekac na @ i mogę ruszać.Muszę podjechac do nich we wtorek po receptę i rozpiskę leków bo klinika jeszcze nie ma umowy podpisanej na wypisywanie leków ze zniżką wiec dr S powiedział ze do wtroku już powinnie mieć umowe i da już recepte ze zniżką.Jak ja się cieszę jak mały dzidziuś smiech.gif juppiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia ewel!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ewelo widzę że ty jak ja odwiedzasz rożne fora. Dziewczyny ja też będę podchodziła do rządowego ivf. Przez 9 miesięcy byłam stymulowana clo przy dawce 3 tabletki. Na razie jestem na antykach jeszcze do 26 lipca. W poniedziałek jadę do kliniki i zobaczymy co mi powiedzą. Możecie mi powiedzieć na co mam się przygotować? Czy któraś z Was leczy się w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asiak :) stwierdziłam że trzeba zmienic forum bo forum o clo to juz nas nie dotyczy ale lubię zerkac co tam się u dziewczyn dzieje bo człowiek tak się zżyje i szkoda opuszczać forum już na zawsze ale to forum teraz mnie dotyczy a nie forum o clo tak ze asiak clo juz nas nie dotyczy tylko ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, przyłącze się do was. Ja podchodzę teraz pierwszy raz do in vitro, jestem już w 8 dc i biorę leki do stymulacji, jestem po pierwszym usg, pęcherzyki ładnie rosną, w sobotę kolejne usg i pobieranie krwi w celu sprawdzenia czy są dojrzałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak, ewel, gościu, trzymam za Was kciuki. trochę trzeba się namęczyć z tymi zastrzykami, ale warto. Potem o tym szybko zapomnicie i będzie istotne tylko to, że jesteście w ciąży. Ja byłam w szoku, że udało się za pierwszym razem. Najważniejsze, żeby komórki reagowały na leki, reszta pójdzie:-) pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Ewelo a wiesz już czym będziesz stymulowana? Tak czytam że większość jest gonalem a ja mam parę ampułek menopuru i dwie ampułkostrzykawki oralgutranu. Czy któraś z Was była tym stymulowana? Leki zostały po mojej siostrze bliźniaczce. Też miała robione in vitro. Za drugim razem udało jej się zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem stymulowana gontalem, ale moja koleżanka już menopurem, wydaje mi się że jest to też zależne od twojego wieku. Ile masz lat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak dowiem sie wszystkiego we wtorek bo mam dosytac receptę już że znizką i rozpiskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Gościu mam już prawie 35 lat. Na moja siostrę niezbyt działał gonal i dostała menopur. Ja się wszystkiego dowiem w poniedziałek. Dziś odebrałam wynik amh 1,49 szału nie ma ale nie jest najgorzej. Kto jeszcze będzie podchodził teraz do stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wynik amh to 4, dziś jest 8 dzień jak już biorę leki, jutro mam usg robione i będę już chyba wiedziała kiedy będę miała punkcje. ewel0112 bolą mnie jajniki ( czuję jak pracują) raz jeden , raz drugi. a tak to reszta jest bez zmian. asiak33 ja mam 29 lat , może dlatego mam przepisane inne leki, teraz biorę gonal 150 i na nie pękanie pęcherzyków ( nie pamiętam nazwy leku ) 0,25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu to masz prawie takie samo amh jak ja (mam 4,9) i w podobnym wieku jesteśmy (mam 31 ) lekarz też coś mówił mi o gonalu.Jakim protokołem idziesz ? i ile teraz płacisz za leki po zniżce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu i nie opuszczaj tego forum :) bo widzę że jesteśmy w odobnej sytuacji i pewnie chciałabym wiedzieć jeszcze parę rzeczy od ciebie jak zacznę stymulkę. Trzymam kciuki za usg i żebyś już mogła pobrać swoje jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu daj znać kiedy masz punkcję i ile masz wyhodowanych pęcherzyków. Brałaś tabletki anty przed stymulacją? Fajnie jakbyś zmieniła nick na jakiś przyjemniejszy :) Odpoczywajcie dziewczyny w ta gorącą sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, życzę Wam dobrych zarodków:-) i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allisa a ty jak się czujesz? masz jakieś dolegliwości ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak dziękuję, miałam mdłości, ale minęły. Obecnie moim największym problemem jest to, że od czasu do czasu pojawia mi się krwawienie, wczoraj aż byłam w szpitalu. Musicie dziewczyny uważać i bardzo dbać o siebie. Nie każda ciąża jest z problemami, ale warto zapobiegawczo dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam też przestymulowana, miałam pobrane 18 komórek, ale wcześniej mało rosły, więc pod koniec dostałam końską dawkę. Życzę Wam powodzenia, oby udało się Wam szybko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny , jestem po usg , wszystko jest na dobrej drodze, mam 13 pęcherzyków, estradiol mam 1800. Lekarz powiedział że to troszkę za mało bo musi być powyżej 2000. Przepisał mi kolejną dawkę gonalu jeszcze na dwa dni i cetrotide. w poniedziałek mam zrobić jeszcze raz estradiol i wziąć już zastrzyk na pęknięcie ovitrelle. a w środę punkcja :) nie mogę zmienić nicka bo nie pamiętam hasła :) pokądinuje ja będę miała troche więcej czasu. ewelo nie rozumiem tego o tym protokole ?? za leki już razem za wszytko zapłaciłam 1400zł już po zniżce asiak przed stymulacją to ja leżałam w szpitalu z torbielem jajnika :) ale dzień przed operacją się wchłonął :) więc odczekalam miesiąc i zaczełam stymulację, a przed szpitalem brałam pełno różnych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia bo w długim bierze się wcześniej tabletki anty a w krótkim nie.Ty z tego co wyczytałam to nie brałaś ? więc wynikałoby z tego ze masz krótki jak ja. 13 to ładny wynik.Ja strasznie boję się przestymulowania. Niczego tak się nie boje jak tego.Do kliniki mam 80 km więc boje się że jak zacznie mi się coś dziac to co ja zrobię ale pocieszam się tym troche że ty jestes w podobnej sytuacji tzn amh i wiek i dobrze znosisz stymulkę.Jeszcze zobaczę jakie mi przepisze dawki i jakie leki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewel jakby ci się coś dzieło podczas stymulacji brzuch bolał czy byś miała jakieś poważniejsze dolegliwości to jedź do najbliższego szpitala a nie do kliniki ja miałam długi protokół a nie brałam tabletek anty tylko brałam od 18dc gonapeptyl i to tez się zalicza do długiego protokołu powodzenia dziewczyny trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
Ewel nie martw sie,bedzie dobrze,ja dzis biore ostatnie leki,wieczorem zastrzyk na pekniecie pechezykuw,i w srode punkcja.troszke sie boje,ale trzeba wiezyc ze bedzie dobrze.tak podejrzewam ze w sobote bedzie transwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Zaraz jadę do kliniki. Mam stresa wielkiego i boję się co mnie czeka. Później od razu jadę na wieś do babci. Nie wiem czy uda mi się połączyć z netem bo tam słaby zasięg ale postaram się dać Wam znać. Monisia ja już bym chciała mieć tą stymulację za sobą. Bardzo się boję tych zastrzyków. Nitka dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie bójcie się, nie ma sensu. Przestymulowanie też nie jest takie straszne, po prostu trochę boli brzuch podczas chodzenia i jest wielki jak w ciąży:-) ja miałam w takiej sytuacji transfer i udało się, a brzuch mi zszedł ok 4 dni po transferze. Bardziej skupcie się na tym, żeby zarodki ładne porosły:-) trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, co u Was? jak maluszek? Ty doszłaś do siebie już w 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Juz po wizycie. Dostalam gonal w dawce 150 dziennie. Za calosc zaplacilam 460 zl. Mam zaczac w 2 dc a w 6 mam sie zglosic do kliniki. Wkoncu pobrali mi i mezowi krew na wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak to 460 zł to jest za ile zastrzyków ? i tylko gonal masz brać ? Ja jutro jadę to też sie dowiem co będę brać ale wydawało mi się że mówił gin o gonalu ale też o czymś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allisa ja nie mam opuchniętego brzucha po zastrzykach, jest taki sam jak był.A do zastrzyków można się przyzwyczaić :) Na początku boli ale tylko samo ukucie igła :). Asiak ile dostałaś tego gonalu? bo ja za pierwszym razem 900 ( dawka dzienna była 150) i to mi starczyło na 6 dni, potem dostałam 300 na dwa dni, i w sobotę znowu dostałam 300 na dwa dni. oprucz gonalu biorę cetrotide na nie pękanie pęcherzyków, dziś wzięłam ostatni zastrzyk.i na wieczór mam wziąć ovitrelle już na pęknięcie.Dziś robiłą estradiol, wzrósł do 2550 i progesteron do 0.75. Super wynik. ewel ja za pierwszą dawkę gonalu 900 i dwie dawki cetrotide zapłaciłam 650 zł, i to starcza na 6 dni. potem kolejne 300zł na gonal 300 i dwie dawki cetrotide i następne 450zł za gonal 300, dwie dawki cetrotide i jedną dawkę ovitrelle. razem 1400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×