Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Ewcia84
Jutro o 7:30 robię betę o 12 do gina i zobaczymy. Martwi mnie tylko brak bólu piersi. W cp bolały jak cholera ale dopiero w 6tc i w 8 laparo. Ok odpuszczam trzeba mieć nadzieję skoro po 6 miesiącach w końcu się udało to trzeba być dobrej myśli. Pozdrawiam Was gorąco i czekam na następne dobre wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ja też jestem na czwartek umówiona. Boję się, bo mam wrażenie, że czuję coś po lewej stronie. W sensie taki dziwny ból jak nadchodzącą miesiączka, ale raczej po jednej stronie.. Jutro lecę zrobić betę, w czwartek powtórzę badanie, żeby zobaczyć przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Kochane bedzie dobrze tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ewcia a nie mowilam?:D ;) alez sie cieszeeee!!! Kasik Tobie tez gratulacje!!!! :* informujcie na biezaco!!!! Kochane zdolniachy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Dziewczyny czytałyście przecież że ja odpuściłam całkowicie i wiecie co? Nie wiem czy nie pomógł nam ten cudowny żel bo przecież w tym cyklu właśnie uzylismy tylko żelu i nic więcej. Jutro około 13 po wizycie u gina dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik89 ja też wczoraj miałam takie kłucie jajnika po jednej stronie a dzisiaj jakiś lekki ból krzyża i mdłości mnie takie dopadły że jak otworzyłam lodówkę to mnie cofneło gdy poczułam kiełbaskę. Mąż jeszcze nie wie 8 lipca ma urodziny więc jeśli a mam nadzieję że będzie dobrze to będzie prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ja to tak spanikowalam, że odrazu do męża zadzwoniłam w płaczu, że słaba kreska i na bank pozamaciczna znowu.. Strasznie to przeżyłam. Chodziłam jak trup i ryczałam. Drugi test trochę mnie uspokoił.. Ja też używałam tego żelu, w końcu sama Wam go polecałam, więc nie mogę być hipokrytką :D Ale jestem w szoku, bo znowu w pierwszym cyklu wyszło... Tylko ciekawe co będzie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Co to za zel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Zosia ten zel to cobceive - mnie jakos nie pomogl ;) nie lubie go bo baaaardzo szybko zasycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Sorki za pisownie- conceive Zosiak:) dziewczyny dawajcie znac please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Scent szczerze to ja też go nie cierpię!! jest okropny w użyciu, ale o tak dawałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Wynik będzie po 15, ja mam wciąż same czarne myśli.. Wracam ze szpitala, stoję w sklepie mięsnym i po prostu padam.. Tak chce mi się spać, że masakra.. Dobrze, że mam urlop.. Ledwo stoję na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Właśnie odebrałam hcg i wynik 304 czekam do gina i zaraz zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Ewcia gratuluje zrob sobie przyrost bo pecherzyka moze jeszcze nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Teraz to ja już nic nie wiem, gin kazał w piątek powtórzyć betę i 12-stego przyjście na usg bo za wcześnie żeby stwierdzić czy ciąża jest prawidłowa czy pozamaciczna. Dziewczyny siedzę przed osrodkiem i wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Daj znać <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Spokojnie Ewcia! To normalne, to wczesna ciąża i przy wartości 300 może nie być widoczny pęcherzyk, jeszcze trzeba zaczekać. To standardowa procedura, ale ja bym betę zrobiła w czwartek (też tak planuje), bo przyrost w ciągu 48h powinien wynosić co najmniej 66%.. Mi w poprzedniej ciąży kazał przyjść na ponowne usg dopiero po dwóch tygodniach (oczywiście nie doczekałam, bo dwa dni po tej wizycie wyladowalam w szpitalu), a Tobie każe być za 8 dni, szybko zleci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Gin mi tylko powiedział, że musiałabym mieć z******tego pecha żeby znów była cp. I co? Cały tydzień strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Niestety, ale to było do przewidzenia, że trzeba będzie poczekać.. Musisz uzbroić się w cierpliwość :* Są bardzo duże szanse, że tym razem będzie ok. A co lekarz na brak objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik89 gin powiedział, że jeszcze jest bardzo wcześnie i piersi dopiero mnie zaczną boleć ale pobolewa mnie głowa i ciągle mdli a wc to sobie chyba do łóżka zamontuje haha. Zobaczymy czarne myśli odejść nie chcą. Mąż nie wie i do 12-stego mu nie powiem puki nie będę pewna że pęcherzyk jest tam gdzie powinien. Moi rodzice zmarli 2 lata temu mam tylko ciocie i ona wie bo wypłakałam się u niej. Powiedziała, że tak miało być a teraz będzie doborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Przykro mi Ewcia z powodu Twoich Rodziców, cieszę się, że możesz polegać na swojej cioci. Pamiętaj, że my też jesteśmy do Twojej dyspozycji :* Jeszcze nieco ponad godzina i odbieram wynik... A Ty żyj normalnie. Co ma być to będzie! Ja boję się popaść znowu w czarna otchłań w razie gdyby coś było nie tak, dlatego staram się przyjść pozycje "luzaka". Zakładam najgorsze, a najwyżej miło się zaskocze... Taka mam nadzieję.. Będziemy w kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Ewcia gin ma racje nic teraz nie moze stwierdzic a Ty nie masz co wyc tylko wez sie w garsc i badz cierpliwa jedynie co mozesz zrobic to powtorzyc bete za 48 h zeby zobaczyc przyeost teraz masz sie nie martwic i zrelaksiwac czytac ogladac filmy i czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Dziękuję wam dziewczyny :-* cieszę się że znalazłam to forum, jesteście kochane a ja tak jak mówicie luzuję bo tylko stres i stres i to szkodzi niuni. Będę was kochane informować o tych dobrych i złych wieściach choć mam nadzieję, że takich nie będzie buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
809,9... Mój wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Super Dziewczyny! Ogromna gratulacje - nic sie nie bojcie... wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Kasik89 gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dziękuję.. Ale jakoś czuje, że nie będzie dobrze.. Za dwa dni kolejna beta i wizyta u ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik Ewcia nie myslcie negatywnie!! Teraz najwazniejsze byscie sie nie denerwowaly! :* a ja lipa... robilam sobie tsg i mam 0.08... nie sadze ze przy takim poziome zajde w tym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik89 Boże dlaczeko taka rozbieżność między twoim ponad 800 a moim 300 hcg zaczynam się martwić, kiedy miałaś ostatnią @??? Jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ewcia nie porownuj poziomow bety!!! Najwazniejszy przyrost :) nie wiesz kuedy doszlo do zagniezdzenia u Ciebie a kiedy u Kasik... uspokoj sie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×