Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Scent86
Alez urocze :) glupich ludzi nie brakuje widze :D wyzylas sie za swe spieprzone zycie ?:) to teraz wracaj na tasme bezmozgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasme to masz ty w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Scent86 nie przejmuj sie tym gosciem widac ze jest pokrzywdzona gorzej od nas i wymaga pomocy psychologa albo i psychiatry a moze juz sie leczy... Milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Zisiak dziekuje :* cos Ty nie przejmuje sie:)) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
O dziewczyny widzę, że nie brakuje idiotów którym się nudzi powiem Ci tylko gościu, że mam nadzieję ze nigdy nie bedziesz musiała przechodzić tego piekła co my. Miłej niedzieli kochane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka1
Gość dlaczego tak piszesz nie wiem co ci te dziewczyny zrobiły. Oczywiście masz prawo do swojego zdania. Ale poziom języka powinien jakiś obowiązywać.tez byłam za natura. Oczywiście ona jest najlepsza. Ale jak przychodzą problemy szuka się sposobu na rozwiązanie go. W każdej dziedzinie tak samo to działa: choroby np. Mam nadzieję że nie będziesz musiał musiała szukać pomocy w swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Dziewczyny komu Wy chcecie tlumaczyc... z idiotami sie nie rozmawia :) i pamietajcie Kochane - karma wraca :) i do takiego pseudo goscia tez wroci :)) milego dzionka :)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Dokladnie:) jutro nowy tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczyny wasze starania? Ja jestem po owulce mam nadzieję ze jestem w ciąży zobaczymy za dwa tygodnie, dam znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że tak zadko wpisujcie ja zaglądam tu codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Cholerka.. parę dni mnie nie było, a tu jakiś gnój się wdarł? Do gościa, który myśli, że jest anonimowy w sieci, tylko dlatego, że nie użyje loginu -> jak sam zauważyłeś jesteśmy zdeterminowane i sięgamy po nasz cel za wszelką cenę! Więc jak się uprzemy, to Cię łatwo namierzymy, a takie gnojenie w sieci osób z grupy wsparcia, jest karalne! A tak zwyczajnie po ludzku... wstydź się. Po pierwsze tego, że zachowujesz się nie po ludzku. A po drugie za to, że masz wyraźne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo Twoja wypowiedź nijak się ma do naszych problemów i dyskusji. Jeżeli masz więcej szczęścia niż my i masz dziecko, to błagam nie ucz go bycia takim ignorantem jak Ty. Naucz go zrozumienia dla bólu drugiej osoby. Naucz, aby umiał pocieszyć potrzebującego, a nie by gnoił. W TYM CI ŻYCZĘ POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Hejka Dziewczyny :)) u mnie wszystko ok :) na dlugi weekend jestem z mezem u rodzicow :) czekam na @ .... powinna zawitac w poniedzialek. Jak nie zawita tez dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Hej Dziewczyny! No i niestety... @ przyszla.... ale zaczynamy kolejny miesiac walki :) jutro wizyta u lekarza, chyba znow wrocimy do stymulacji :) pozdrawiam Was cieplo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ja Kochane w poniedziałek miałam 16mm ma lewym jajniku (po tej stronie, gdzie była CP).., przestraszyłam się, bo mój lekarz konsekwentnie mówił, że mam na to nie patrzeć i spróbować. Poszłam zatem do innego doktora odpłatnie. Jest to profesor, naprawdę szanowany specjalista. Upewnił mnie w tym, że mam się starać.. No, więc było przytulanko.co dwa dni.. Jutro idę na monitoring.. Dam znać.. To mój pierwszy cykl po CP, w którym mogę się starać.. Więc strach jest, a przede wszystkim nadzieja, że uda się za pierwszym razem! I to jest najgorsze, bo na bank tak nie będzie i mocno to przeżyję, ale potem będzie już łatwiej.. W tym cyklu wspomagałam się clo. Biorę kwas foliowy (normalna dawka teraz, wcześniej brałam ta wysoka dawkę na receptę). Do tego od wczoraj biorę acard, bo słyszałam, że pomaga w ewentualnym zagnieżdżaniu się zarodka (polecam Wam poczytać na ten temat!). Poza tym ja kiedyś przechodziłam zakrzepice żył głębokich, a potem miałam ten acard polecany na rozszerzenie krwi, więc na pewno mi nie zaszkodzi.. Najgorsze jest to, że niecałe trzy dni temu zaczęłam czuć coś dziwnego pod koniec robienia "siusiu". Szybko zaczęłam brać furaginę i jest lepiej, ale nie doskonale. Boję się, że to wpłynie jakoś na ten cykl.. Trzymajcie kciuki, ja trzymam wciąż za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik trzymam kciuki. Wiesz moj mi nie pozwala probowac na te strone co byla cp... w tym cyklu raczej tez bede wspomagana clo plus pregnyl. W poprzednim cyklu byl tylko pregnyl no i nie udalo sie. Zobacze co mi jutro lekarz powie bo nast cykl jajeczkowanie z tej strony co byla cp..... jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Hej dziewczyny u mnie dziś 14 dc skończyłam z testami ovu i innymi bajerami. Odpuściłam troszkę i szaleństwo z mężem jest przyjemniejsze. Postawiłam na spontan, no ok używam tylko żelu ale jak dla mnie za wodnisty i szybko wysycha. Witaminki i kwas foliowy biorę ale raczej pod zdrowe odżywianie i siłownię. Teraz skupiam się na poprawieniu własnej sylwetki hihi. Pozdrawiam Was gorąco i czekam, która z was pierwsza zobaczy dwie kreseczki na teście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Super podejscie Ewcia! Ja zobacze co lekarz powie dzis... jesli mam byc szczera z Wami, chcialabym in vitro.... aby omknac te moje cholerne jajowody... no coz zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Czesc dziewczynki kibicuje i trzymam kciuki my staranka od nowego roku jak narazie skupilam sie na sporcie wypoczynku oraz odzywianiu pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
hej, ja juz po wizycie:) ten cykl znow z clo, jesli sie nie uda to w nastepnym inseminacja:) trzymajcie kciuki a ja trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ja już też po wizycie.. Nie było raczej owulacji.. Miałam 6dni temu pęcherzyk 16.1mm, dziś prawdopodobnie ten sam ma nieco ponad 15.. Z drugiej strony był wtedy 13mm. A teraz liczne drobne pęcherzyki.. Zalamka.. Miałam wielkie nadzieje, ze uda się odrazu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik a mialas stymulacje z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Kasik nastepnym razem sie uda trzeba troszke wyluzowac ja odlozylam starania na nast. rok. mialam ostatnio ciezkie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Dziewczyny zapraszam Was rowniez ma forum ovufriend ciaza ektopowa jesli ktoras chcialaby dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Elo elo, widzę że tylko ja tu zaglądam. Co ubwas kochane? U mnie kolejny dc za oknem pochmurno. Jest 22:27 i mam na jutro plan: wysprzątam całe mieszkanie hihi pożytek bo i błysk bedzie i aerobik przy okazji, pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
hej ewcia!!! nie tylko Ty!!!:D no ja srednio.... jestem stymulowana teraz lekami i srednio sie czuje po nich.... ale dzis ostatni dziek tabletka:D wizyta kontrolna w srode, zobacze czy mam wiecej pecherzykow:D poza tym dzis mam weselicho znajomych :D i zamierzam sie wyluzowac :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Zagladam ale malo piszecie ja dzis i siostrzenicy na urodzinkach bylam 2 latka kochaniutka:) juz noe mpge sie doczekac moich staranek oby Bog nam pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Zosiak ja licze ze kazdej z nas sie uda :) nowy tydzien sie rozpoczal a tu upaly... trzymajcie sie Dziewczyny pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka1
Hej dziewczyny ja się przygotowuje do laparoskopię, mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Mrowka nic sie nie boj!!! Laparoskopia to bardzo dokladne badanie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×