Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość zosiak88
Ja rowniez mam okres karencji ale sobie przedluze go troche. Gosciu bardzo mi przykro mialas robiony monitoring cyklu ? Ja jestem po poronieniu i po cp. cp byla znacznie gorszym przezyciem probujesz dalej starania moze jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Zosiak ja biore ovarin i moj maz navitin ;) gosc spokojnie rowniez mialam 2 ciaze pozamaciczne ale nigdy sie nie poddam :) odczekaj troszke porob badania i wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Dziewczyny apropo tej suplemenracji nalezy 3 miesiace przed staraniami.suplemntowac np kwas foliowy ja bede nastepujace brac -acard(ulatwia zagniezdzenie) -wit d3( problemy z immunologia i mam niedobor) -omega 3 gold( nie zawsze jem 2 razy w tyg ryby) -magnez( zapobiega poronieniom skurczom) -prenatal uno ( do 12 tyg ciazy w zaleznosci od wartosci homocysteiny) lub mammadha + kwas foliwy + wit B6 i B12 Jesli uda sie zajsc: bede chciala dodatkowo przepisanie clexane, sterydy, duphaston i zmienie prenatal uno na duo jesli bede go brac wit 3 magnez i reszta bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik tak trzymaj, Zosiak ja przed cp też brałam multum leków folik, acard, wiesiołek tylkpnoo do ovu, magnezs i vitamin całą garść i gin mi powiedział że niepotrzebnie faszerowac się chemią. Lepiej cześciej jeść ryby brać tylko kwas foliowy. Ja duuuuużo chodzę zasówam w ogrodzie przez 2 tygodnie schudłam 4kg, zdrowo jem z mężem szalejemy na spontanie hihi. Dziś mam 21dc od wczoraj pobolewają mnie piersi ale po bokach i kłuje podbrzusze no ale tak w końcu zbliża się ta wredna @ jak by nie mogła pojechać na urlop na 9 miesięcy i ona by odpoczeła i ja bym była szczęśliwa to nie bo po co??? Lepiej wpadać do mnie na kilka dni hihihi. Zaglądam do Was kochane codziennie i trzymam mocno kciuki buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pytaj lekarza co masz brac w ciazy a nie sama sobie ustalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Ewcia ale to co napisalam to czesc biore np omege i magnez oraz wit. a reszte lekarz mi zlecil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Gościu bede brala to co uwazam ze jest mi potrzebne i skad pomysl ze sama ustalilam acard?? ja jestem juz po poronieniu i po cp rozumiem ze to Ty co mialas dwie cp bo noe ma podpisu ale ja nie zamierzam byc na samym foliku bo skoro mam czegos niedobor i nie moge uzupelnic to trzeba sie wspomoc... Wiem co przeszlas kazda z nas to przezyla acard jest na prawidlowe zagniezdzenie zarodka dostaje sie dodatkowo clexane ale to juz w ciazy oraz steryd. Apropo omegi to mi co innego mowil profesor ze warto brac bo wiekszosc ryb ma teraz metale i lepiej jedna dzienni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem obca. Nie znam was tu. Weszlam przeczytalam 2 str i nie mialam nigdy niczego cp . Jak przeczytalam twoj post jak wyliczasz sama leki i co dolozysz sobie w ciazy to az mnie zmurowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Ile masz lat i po co na forum wchodzisz skoro nie masz zielonego pojecia co to ciaza pozamaciczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Zosiak też tak myślę, ja zanim pierwszy raz do Was zawitałam przeczytałam wszystko, całe 95 stron a osoba, która nie wie co to cp niech się nie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Ewciu ja tez przeczytalam cale to forum trocge mi to zajelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość,ja też sama sobie wszystko ustaliłam bo zmagałam się z cyklami bezowulacyjnymi,lekarz przepisał mi hormony-balam się brać bo dużo skutków ubocznych.Kupilam Wiesiołek w kapsułkach i Castangus oraz magnez+Wit.B6.Po 12 dniach zażywania pojawiła się owulacja,!! Byłam na monitoringu i miałam pęcherzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Gosc jak Ci sie nudzi to poczytaj troche - tu jest grupa wdparcia dla kobiet ktore przeszly ciaze pozamaciczne. Rada na przyszlosc - zanim sie wypowiesz przeczytaj historie danej osoby a poki co zegnamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Lavina jeśli masz ochotę do nas dołączyć to opisz nam swoją historię będzie nam łatwiej a na razie witamy Cię w naszym gronie staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_28
Witajcie, dziewczyny! Byłam ostatnio na wizycie kontrolnej, mój lekarz zalecił, aby się nie stresować, nie martwić i próbować zajść w ciążę. Trochę mnie to zdziwiło, że nie ma żadnych przeciwwskazań, ale z drugiej strony może to rzeczywiście odpowiednie podejście po takich przeżyciach. Myślę, że nie ma co planować i odliczać, po prostu niech się dzieje... :) Co o tym sądzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekomanka niech lepiej poradzi sie lekarza zanim sobie cos wezmie. Bo moze byc potem zd****** Lekomania tez jest szkodliwa i niebezpieczna. To tez uzaleznienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Gościu najpierw trzeba znac to pojecie co to znaczy a dopoero pozniej sie wypowiadac heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu jestem juz po konsultacji lekarzem i nie sadze zeby komos wit d3 zaszkodzila ale co Ty mozesz wiedziec o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Mia uwazam ze super podejscie :) wiesz to jest medycyna i nie ma jednej uniwersalnej metody :)) psychika i odpowiednie nastawienie sa mega wazne a Ty jestes jak widze na dobrej drodze ;)) trzymam kciuki! ;) dziewczyny nie przejmujcie sie wypowiedziami osoby ktora totalnie sie nie zna :D nie ma co reagowac nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Scent i tak bede robic bo wykonczylabym sie mia to noe ma reguly czasem lekarz pozwala od razu sie starac ja po poronoeniu i po cp wiec jest strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Pisalam tam o tabletkach kakie bede brala oczywiscie suplementuje sie rowniez przede wszystkim jedzeniem co nalezy spozywac -warto orzechy szczegolnie migdaly olej rzepakowy np do salatek i jak wiadomo reszte wrzyw Noe polecam jesc ananasa herbaty z lisci malin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka1
Witam. Pierwszy raz weszłam na te forum. Niestety nie miałam wystarczająco czasu, aby dogłębnie zagłębić się w temat. Jestem po Cp. chciałabym tutaj dołączyć do was drogie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka1
Tak jak pisałam jestem po cp. Przeszłam ją w styczniu tego roku. Na szczęście obeszło się bez jakiejkolwiek ingerencji, czyli bez metro...coś tam i laparoskopii. Rany się zagoiły i znowu zaczęłam myśleć o dziecku. Byłam już na kilku konsultacjach u różnych lekarzy. Ten lekarz, który chce się zająć moim przypadkiem, proponuje mi laparoskopię w celu oceny drożności. Trochę się obawiam tego zabiegu. Wiem, że przeszłyście podobną drogę do mnie i znacie ten problem, więc chciałabym się was zapytać o radę... Co myślicie. Wyczytałam tutaj, że lekarze proponują wam po prostu próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Witam Cie bardzo mi przykro ze rowniez to przeszlas. Jesli chodzi o laparoskopie i hcg to bym sie zgodzila dlatego ze jesli okazaloby sie ze twoje jajowody sa niedtozne moga Ci je przepchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Mrówka1 witamy Cię w naszym gronie my też już przeszłyśy swije ja miałam cp usunietą laparo a 2 miesiące później laparo woreczka. Nie miałam robionej drożności jajowodów bo został mi jeden i gin powiedział, że nie trzeba. Jestem 7 miesięcy po cp i już się oswoiłam, teraz znowu się staramy. Dziś mój 24 dc rano podplamiłam, tzn dużo śluzu płodngo ciągnącego przeźroczystego ale z domieszką krwi. A po poługniu kłucie podbrzusza ale takie że aż mnie zwineło przez chewilkę. Pewnie @ przyjdzie wcześniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Hej Mrowka:) kochana nie boj sie badania droznosci- znam mnostwo kobiet ktorym to badanie umozliwilo zajscie w ciaze bo badanie jednoczesnie "pchepycha" jajowody :)) dziewczyny ja dzis wrocilam z urlopu i od razu do gina :) pecherzyk 24mm i od razu dostalam zastrzyk by na pewno pekl :) dzis i jutro starania o dzidzie - trzymajcie kciuki :) tak w ogole jestem na innym forum i tam dwie dziewczyny teraz zaszly w ciaze :)) super! Jestem podekscytowana :) co tam u Was? Megann jak po wizycie w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka1
Witam Was ponownie. Dzięki za dobre słowa. Dzisiaj byłam jeszcze na jednej konsultacji u gina. Z kolei on jest zwolennikiem HSG poprzez kontrast. Zastanawiam się jednak czy wykonywać te badanie ponieważ miałam już wykonywane HSG ale przez USG. Ten ginekolog twierdzi że wprowadzając kontrast i robiąc zdjęcie rentgenowskie, że ta metoda jest dokładniejsza i bardziej wszystko widać niż na HSG USG. Mam mętlik w głowie. jest to spowodowane tym, że po HSG USG zaszłam w ciąże , ale niestety była to ciąża pozamaciczna (3 miesiące po HSG USG). Może laparoskopia jest bardziej inwazyjna (w końcu to operacja), ale może bardziej lekarz zobaczy nieprawidłowości. Nie wiem co robić :(. Widzę, dziewczyny, że wy też swoje przeszłyście. .... Ewcia 84, bardzo ci współczuję z powodu tego co się stało. Dziewczyny trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
scent trzymam kciuki. a jakie to forum podasz linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Mrowko 1 moze czasu potrzebujesz. Wiem ze obawa jest ale jak juz przeszlas cp to moze zdarzyc sie 2 dlatego lepiej moze zrob. Ja jestem po poronieniu (lyzeczkowanie) oraz 2 ciaza ktora byla zla diagnoza lekarzy i okazala sie cp 8 tydz pekniety jajowod krwotok wewnetrzny i wstrzas ledwo mnie uratowali :/ juz 3 miesiac minal moja psychika jest inna niz przed ciaza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×