Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciowa

bańka chińska - masazystka przesadziła?

Polecane posty

Gość gosciowa

Witam, Jakis czas temu (kilka m-cy) zrobiłam sobie masaz - babeczka przyjezdzala i masowała. Potraktowała mnie wówczas bańka chińską (wówczas nie wiedziałam co to jest). Nogi strasznie mnie bolały, ale po tamtym momencie zauwazylam (ze zaczal mi się robic w tamtych wlasnie miejscach obrzydliwy cellulit) nigdy tendencji do niego nie miałam jakiś masakrycznych. Jak na swoją posturę, to miałam go baaaardzo mało. Co prawda ostatnio miałam problemy metaboliczne i trochę było pomarańczowej skorki, ale naprawdę trzeba było się przyjzec. po zabiegu, nogi -uda, zaczely bardzo nieładnie wygladac. jakby się tłuszcz zle odkladal. coraz bardziej i bardziej. jak stoje to jakos tak nie widać, ale jak usiade na kolanach to normalnie mam "powykrzywane" wew partie ud. Mam tak nie równe kontury ud, ze szok. czy to mogla być wina masazu? Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze to przez masaze, nawet po liposukcji tez sa nierownosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja masuję 20 min - 10 min jedna noga i 10 min druga. Czy to nie jest za krótko? Ile powinien trwać masaż? Może jest na sali specjalista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×