Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce bobaska:)

34 dc test negatywny

Polecane posty

Gość chce bobaska:)

Witam i zarazem prosze o dobra rade. 26 kwietnia dostalam @ z odstawienia tabletek, nowego opakowania nie zaczynalam, przytulanki byly 2,5,7,11,12,13,14,16 i 22 maja, dzisiaj jest 34 dc cyklu robilam test plytkowy ktory wyszedl negatywny:( czy mam jeszcze szanse na dwie kreseczki? Kiedy powinnam powtorzyc test? Dodam ze nie moge isc na bete bo mieszkam za geanica. -z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpędź sie bardzo mocno, walnij łbem w ściane, a potem nasikja na test - na pewno będa 2 kreseczki. Wiem, bo sama tak zawsze robie i dzięki temu mam już 5 bobasków :) Całuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makairja
jak widze twoj nick to uwazam ze bobaska nie powinnas jeszcze miec tylko dorosnac bo to nie jest laleczka tylko zywy czloziek i nie bobasek tylko dziecko zastanow sie zanim splodzisz nowe zycie! jestes niedojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przytulania się dzieci nie biorą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bobaska:)
Moze ten nick zle zabrzmial, ale ja mam juz 29 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz 29 lat wpisane w metryce. Mentalnie to nie więcej niż 15. Masz pewnośc, że dasz rade wychowac dziecko sama będąc infantylnym podlotkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
tjaa ja chce bobaska, rozowiotkiego i slodziutkiego - bardzo dojrzale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bobaska:)
Nie znasz mnie i nie masz prawa osadzac po jakims glupik nicku czy jestem dojrzala czy nie. To naprawde nie na miejscu, nie prosilam o to. Nie chcesz odpowiadac na pytanie to poprostu nie odpowiadaj a swoje komentarze zostaw dla siebie, nie interesuje mnie twoja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcem bobaska buuuu
i bedzie lezal i pachnial a ja sie bede nim chwalila , witaj w klubie kolezanko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie, po głupim nicku możemy wnosić, że jesteś głup, i możemy oceniac, że skoro sądzisz w wieku 29 lat, że z "przytulanek" robią się dzieci, to jesteś podwójny głup. Przytulanka to miś albo lalka z miękkim nadzieniem w środku. Może powinnaś spróbowac uprawiać seks, albo chociaż dać męzowi przysłowieoej d**y? Oczywiście nie bierz tego dosłownie, bo z seksu analnego marne szanse na bobaska. Musi się spuścić w c*pce, inaczej pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bobaska:)
Uzylam slowo "przytulanki" jako slowa zastepujacego sexu, no coz widze ze poziom intelektualny waszych wypowiedzi pozostawia wiele do zyczenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ głuptasku, my rozumiemy, w jakim celu uzyłas tego słowa i to świadczy o poziomie twojego intelektu. idź poprzytulaj się ze swoim dziubaskiem, a sprawdź wcześniej sikańcem, czy na pewno jest owulka, i może bobasek będzie za kolejnych 9 miesiecy :) Adios!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×