Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monczi90

Zakupy na lekkikoszyk.pl

Polecane posty

Gość monczi90

cześć kobietki nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat sklepu lekkikoszyk.pl Czy któraś z Was już tam kupowała ? na lato chciałabym odświeżyć swoją garderobę, kilka fajnych ciuchów tam znalazłam w dość rozsądnych cenach. co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1985
hej, ja kiedyś kupiłam buty na lekkim koszyku i nie powiem jestem zadowolona, buciki dotarły w 2 dni i dostałam rabacik na kolejne zakupy, także bardzo fajnie się to przedstawia, ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka86
Ja ostatnio jestem strasznie nakręcona na zakupy w sieci, i nie powiem całkiem przypadkowo otrzymałam bon od znajomej na 25 zł. Więc stwierdziłam że bardzo chętnie go wykorzystam. Co prawda bon był ważny jedynie wtedy gdy dokona się zakupów za stówkę, jednakże co to stówka na ciuszki :) Ale wracając do zakupów sam motyw z tym cashbackiem jest fajny, niedość że wykorzystałam sobie bon na pierwsze zakupy 25 zł. to za każdy zakup dostaje się dodatkowo 10% wartości koszyka :D mega opcja dokonałam zakupów za 150 zł wykorzystałam bon na 25zł. i dostałam 15 zł. na kolejne zakupy. Polecam wszystkim oszczędnickim ja się już uzależniłam od zakupów na lekkim koszyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DON ARMANDO
piszesz jak typowy marketer i mam do ciebie pytania na które musisz mi odpisać po 1 ile dostajesz od postu na jakimś forum? po2 gdzie jest ulokowana twoja firma ? po 3 podaj mi numer firmy? aha to nie prośba to rokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×