Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wg mnie wszystkie samotne dziewczyny co tu pisza...

Polecane posty

Gość gość

powinny wstawic swoje zdjecie, a my podpowiemy co moglyby zmienic w swoim wygladzie zeby w koncu znalezc Pana Wlasciwego :) Pozniej mozemy porozmawiac o charakterze doradzic cos o ile bedziecie bardzo z nami szczere co do waszych wad. Kto 1 szy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni-vea
Bez sensu.Po pierwsze każdemu co innego się podoba. Po drugie sama twarz to nie wszystko.Po trzecie ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i byście tak zrobili gdybyśmy wstawiły swoje zdjęcia ale nie chce nam się nam tego dla was zrobić:) ps. wy swoich nie wstawiajcie bo i tak nie bedzie się nam chciało ich oceniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem zekazdemu podoba sie cos innego, ale chcialam tylko pomoc, kobity sie tu skarza ze sa same a ten problem trzeba podejsc z roznych stron, przeciez to nie zaszkodzi, mozga byc tego przyczyna charakter, wyglad, albo zwtczajnie pech (po prostu nie mozna trafic na taka osobe mimo staran)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni-vea
Jak pech to i tak nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem tego zdania ze jednak trzeba szukac tej osoby............ bo ja 3 lata nie szukalam bo jak sie mowi zdawalam sie na los, ze niby sam mnie ma znalezc, no i byla praca dom plus spotykanie zeznajomymi puby ale tam nie bylo facetow, no i w ten sposob bylam 3 lata sama! jakos ten ksiaze mnie nie wypatrzyl, wiec chyba trzeba go szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem mając internet każda taka samotna dziewczyna, która chce wyglądać lepiej poradzi sobie i bez naszych rad.. no chyba, że niektórym aż tak brakuje wyobraźni ale wtedy to już nie ma co się dziwić, że są samotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×