Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Justyna to krótki się znaliście, ale czasami takie rzeczy się po prostu czuje :) Ja zaręczyłam się po roku znajomości a po kolejnych 1,5 roku wzieliśmy ślub więc w sumie przed ślubem znaliśmy się 2,5 roku. Czasem myślę że gdybyśmy poczekali z zaręczynami to do ślubu by w ogóle nie doszło :] Bo mamy tak podobne charaktery z mężem, każde dumne i uparte. No ale teraz jest ok i to najważniejsze. palinkaaa - fajnie że tak chwalisz swojego partnera ;) Nie zapominaj o tym bo oni są wtedy bardzo dumni ;P Ja dziś wstałam raniutko bo sporo spraw do zrobienia mam w domku. Wygospodarowałam sobie już jedną szafkę dla malucha, narazie mi wystarczy, ale już mam koncepcje jak zrobić dwie następne :) Także dziś dzień gospodarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja juz od 6 oka zmruzyc nie moge. zjada mnie stres przed wizyta u lekarza i to nieswiadomie bo tak naprawde bac sie nie mam czego a mimo to czuje jakbym szla na jakis egzamin z przedmiotu z ktorego nic nie umiem. taki strach! nawet nic przelknac do jedzenia nie moge. odezwe sie jak juz bedzie po wszystkim i dotre do domku. milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkaaa
Wow Justyna 29 to tempo sobie narzuciliście takie porządne :P Mój oświadczył mi się po 5 miesiącach ale poznaliśmy się jako 15-16 latkowie, taka licealna miłość :) później drogi nam się rozeszły ja miałam chłopaków, mój mąż obecny miał jakieś dziewczyny. Ale co najzabawniejsze po każdym moim poprzednim chłopaku gdy był już definitywny koniec moja mama mówiła to samo co Twoja :D A teraz wypowiada się o moim mężu lepiej niż o mnie, własnej córce :D Szcześliwa Ona ja też już od rana na nogach, zastanawiam się właśnie jak poprzestawiać meble w pokoju i jaki kolor na ściany będzie najlepszy :) Póki co wstawimy łóżeczko dziecka do naszego pokoju, żeby mieć je pod ręką :) I tak myślałam o tym co pisałaś, faktycznie pójdę Twoim śladem i zrobię miejsce u nas w szafkach na ubranka dla Maluszka tak tymczasowo :) Dziewczyny mam taką chęć na tatara, że dałabym się za niego pokroić echh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie tak o tych slubach az mi sie wszystko przypomina:-) :-) my po 3 latach sie zareczylismy i to jak moj maz twierdzi ze wymusilam to na nim, po 1.5 roku od zareczyn mielisny slub no i wlasnie 21 lipca mamy rocznice.:-) tyle wtedy czekalam na ten dzien,odliczalam a tu juz bach rok!! Co do watrobki to moja dyrektorka mi opowiadala ze w pierwszej ciazy jadla codziennie bo przezyc nie mogla a w drugiej pila tonik na potege.podobno organizm wlasnie sygnalizuje jakich witamin potrzebuje. Co do plci to widze ze sie zdania pozmienialy:-) bo jak 2 tyg temu o tym pisalam to nikt wierzyc nie chcial ze mozna juz cos tak! wczesnie zobaczyc:-) oczywiscie u mnie to bardzo niepewne bo to byl 10 tydz ale w 13 juz jest duza szansa na ujrzenie oczywiscie jesli dzidzia nie zrobi psikusa i sie nie zawstydzi:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna życze powodzenia na wizycie i samych dobrych wiadomości i obrazów na USG :)) Czekamy na relacje;) A ja sie zabieram za pakowanie i zakupy ostatnie, bo ok 18 juz jedziemy na lotnisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwa onaa Moglabys mi powiedziec do jakigo gina chodzisz? Tez jestem w Kielc i mam taki problem ze moj ginekolog pomimo tego ze czuje sie fatalnie nie chce mi wystawic l4. Musze poszukac innego i nie wiem ktorego wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Widze ze coraz wiecej zdjec maluszkow sie pokazuje, normalnie slicznosci. U mnie od czwartku 14 tc zaczyna leciec i mam wizyte, tak samo jak wy nie moge sie doczekac, zeby malenstwo zobaczyc. * Justyna - jak tam corcia wrocila juz ze swojej wyprawy? * Co do wyjscia za maz to was pobije, z mezem spotykamy sie od 2001r a w 2009 r wzielismy slub, wiec razem jestesmy juz12 lat. Kurcze jak ten czas leci. * Brzuszki macie super, a moj to jest jeszcze wiekszy, ale to chyba przez wzdecia. * Co do watrobki to tez gdzies czytalam ze nie bardzo nalezy jesc w ciazy, poniewaz w watrobie odkladaja sie wszelkie swinstwa, no i faktycznie duza ilosc wit A. Ale na pewno w malych ilosciach nie zaszkodzi. Tak jak wczesniej mowilyscie jakby tak na wszystko uuwazac to nic bysmy nie mogly zjesc. * Ja dzis rozpoczelam wakacje wiec zamierzam porzadnie wypoczac, ale jeszcze na dzisiaj mam zaplanowane mycie okien bo mnie juz denerwuja. slonecznego i milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - ja chodzę do Mariusza Malmura do Artimedu. Ale jak już kiedyś pisałam to jest mój znajomy, dlatego chodzę do Niego na nfz, bo nowych osób na nfz nie przyjmuje już. Prywatnie o ile się nie mylę przyjmuje razem z dr Miśkiem na Wojska Polskiego. Jego też polecam, bo też świetny ginekolog. Więc jeśli chcesz prywatnie to wybierz któregoś z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- przypomniało mi się jeszcze że dr Malmur kiedyś przyjmował w Świętokrzyskim Centrum Onkologii (na dole po prawej stronie). Ale nie wiem czy dalej przyjmuje tam. A obecnie jest na miesięcznym zwolnieniu chorobowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane :) u mnie słonecznie aż gorąco :) własnie wyszłam z wanny i zaraz się wyszykuje i na miasto :) moze odwiedze kolezanke ;) jakis dobry dzien się chyba zapowiada :) Justyna pisz jak tam wizyta czekam na wiadomości :) Miłego dnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie .od kilku dni mam tak ze co wezme nospe ifolik to za jakas godz wymiotuje, oczywiscie leki biore po sniadaniu. No i nie wiem czy one wogole zdaza sie wchlonac, nie biore kolejnej dawki bo nie wiem czy wolno a ja i tak mam przepisana nospe forte i boje sie zazyeac bo to nie cukierki. Czy ktoras cos szlyszala czy mozna brac kolejne dawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek taka reakcja może być przez no spe niestety. Ja też miałam tak że jak brałam no spe nawet przed ciążą to zaraz wymiotowałam - nie moge tego Ci wyjaśnić jakoś konkretnie tylko napisze tak jak jest na moim przykładzie.. Ale raczej nie bierz następnej dawki bo być może że faktycznie wchłonęło się troche ten nospy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbiaa tez na poczatku tak myslalam tylko ze biore ja 3x1 a tylko rano najczesciej mi sie tak zdaza no i chyba 1 wieczorem tak bylo, a w poludnie jaj biore wszystko jest ok wiec juz sama nie wiem ;( Wlasnie tesciowa przyniosla mi czeresnie od kolezanki i mam taka ochote ale sie boje zjesc, wogole cokolwiek sie boje jesc. A jeszcze niedawno wydawalo mi sie ze mdlosci odchodza a tu jeszcze gorzej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. Ale dzisiaj śliczna pogoda...przydałoby się wskoczyć do jakiegoś basenu:P Justyna29 czekam na wieści jak tam po wizycie u lekarza. Ania_sz udanych wakacji:)) ale Ci zazdroszczę...my nie mamy jeszcze żadnych planów i ciekawa jestem gdzie się w tym roku wybierzemy. Tak wspominałyście swoje zaręczyny i śluby i powiem Wam że to wszystko jeszcze przede mną:) jesteśmy razem prawie 9 lat ale jakoś nie możemy się zebrać z tym ślubem...w sumie tak tez jest dobrze... Ale teraz gdy pojawi się dzieciątko to myślę ze to nas trochę zmobilizuje. Poukładaliśmy sobie życie trochę nie po kolei ale razem tak zdecydowaliśmy bo bardzo chcieliśmy mieć juz dziecko. Wprawdzie rodzice trochę kręcą nosem-oczywiście co ludzie powiedzą-a mieszkam na wsi,to wiecie jak o jest. Ale ja mam to gdzieś,nie obchodzą mnie ludzie... Zaraz idę gotować młode ziemniaczki, kotleciki mielone i jeszcze muszę wymyślić co na surówkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uporalam sie z 2 oknami, na jutro zostawiam nastepne. U mnie na objadek zupa kalafiorowa i zaszalalam na drugie tez mlode ziemniaczki udko i kalafiorek. Malinowa-Masz racje , nie ma co sie przejmowac opiniami innych ludzi, wazne ze sie dogadujecie i dobrze wa razem. Aniolek-ponoc leki wchlaniaja sie po pol godziny od polkniecia, wiec moliwe ze choc czesc tobie sie wchlonela, lepiej nie brac drugiiej dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego męża poznałam przez internet :) chwilke pisaliśmy przez komunikatory i portale i sie spotkaliśmy :) takiego faceta jeszcze nigdy nie poznałam a znałam juz wielu :) więc po 9 miesiącach znajomości wzieliśmy w sierpniu ślub cywilny a po roku kościelny :) fajnie sie takie rzeczy wspomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie dzieczynkom na wsppomnienia zebralo-fajnie :) dziewczyny ja po wizycie,rozplakalam sie u lekarza bo bylo cudownie. warto bylo zmienic lekarza ten jest przemily. ja plakalam a on sie smial ze mnie bo teraz kiedy zobaczylam co to malutkie wyprawia w brzuchu to poprostu uwierzyc nie moglam, kopie nozkami na wszystkie strony i sie obkreca bez przerwy. nie pytalam czy juz widac co bedzie ale zobaczycie na zdjeciu bo cos tam miedzy nozkami jest ale to tez moze byc dziewczynka. za 4 tygodnie nastepna wizyta. juz sie doczekac nie moge. http://s1.pokazywarka.pl/i/2124129/263573/scan0006.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna świetne to zdjęcie a jakie wyraźne :) ja niestety musze czekać jeszcze tydzien do wizyty ale gin mowil zebym miala pełny pęcherz bo będzie dokładne usg :) może też zobacze jak będzie mój mały fikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monbiaa mi tez lekarz powiedzial ze mam miec pecherz pelny a przed wejsciem do gabinetu pielegniarka kazala mi moje siusiu w kubeczku zostawic. jestem zakochana w tym zdjeciu maluszka i nie moge uwierzyc ze ma dopiero 6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna super dzidzia:-) :-) a pewnie juz przez powloki brzuszne usg tak? Dlatego pecherz musi byc pelny? Mi nic lekarz nie mowil, a zawsze przed wejsciem do gabinetu odwiedzam wc zeby mi sie nie zachcialo na fotelu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
ja też nie muisiałam mieć pełnego pęcherza, a usg miałam przez brzuch. Małego było idealnie widać, a płci nie dało się pomylić, bo niemal na każdym zdjęciu sterczał na pierwszym planie :). Usg genetycne robiłam w 11t5d, z wymiarów dziecka jednak obliczono mi że to 12t5d i termin porodu mam już wcześniej bo na 10 stycznia, a nie na 18 jak wcześniej wyliczano. Generalnie to usg robi się jak dziecko ma 45 do 80mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień za mną chodziła sałatka grecka :) taka troche zmodyfikowana bo sałata pekińska, ogórek, pomidorek, czerwona cebula, ser feta, zielone oliwki i sos musztardowo majerankowy :) a do tego grzanki z czosnkiem :) zjadłam cały talerz i chce jeszcze hehe ;) chyba wieczorem zrobie powtórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkaaa
Justyna 29 super, że miałaś takie pozytywne dziś przygody :)) My jak zobaczyliśmy dzidzię na ekranie ( a też poszliśmy do sprawdzonego lekarza na usg) to po prostu siedzielismy z otwartymi buziami co to maleństwo wyprawia : fikołki, machanie nóżkami i rączkami, no wrażenia ekstra - teraz już sama nie chodzę na usg, bo mąż mówi, że nie odpuści takiego widoku za nic, nawet z pracy się urywa by tylko ze mna pójść:D Monbiaa to my coś podobnego, poznaliśmy się w liceum - taka miłość szkolna ale bez efektu, bo zawsze któremuś brakowało odwagi. Po 5 latach od skończenia liceum spotkaliśmy i już poszło jak błyskawica, oświadczyny i ślub :) Nie wiem teraz jak to możliwe, że prawie się minęliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,ja wlasnie skonczylam robic tort .oj czuje sie fatalnie.znowu mecza mnie wymioty i brzuch troche pobolewa.kazdy nawet najmniejszy bol brzucha budzi we mnie strach po tym jak zobaczylam dzidzie dzis kocham ja calym sercem. jutro minie rowny rok od naszego slubu i jutro wraca moja corcia wieczorkiem. dzis dostalam od niej kartke pocztowa w ktorej napisala ze kocha i ze teskni ponad wszystko. oczywiscie napisala po niemiecku bo po polsku ona pisac nie umie.dobrze ze dopiero dzis ta kartka przyszla a nie wczesniej bo chyba by mi serce peklo. uciekam sie kapac i do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, wczoraj nic nie pisałam, to dziś za to pierwsza. Oj bardzo zmęczona wczoraj byłam. Nawet nie wiem czym. I niestety zaczynają mnie łapać bóle kręgosłupa. Już 2 dni z rzędu mnie męczą ale wczoraj to już strasznie, aż spać nie mogłam. A położyłam się wcześnie, bo już po 9 byłam w łóżku. Wczoraj dodzwoniłam się w końcu do mojego lekarza, który odesłał mnie do kolegi na zastępstwo. Teraz muszę się do niego umówić na usg genetyczne i to w miarę szybko bo dziś jest 12t3d. A telefon milczy od wczoraj nie mogę się dodzwonić :/ dziś tam pojadę osobiście. No to kończę i lecę robić mężowi śniadanko. Buziaki dla Was ;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,dziekuje szczesliwa_ona oj dziewczyny cos malo pisza. ania_sz wyleguje sie na sloneczku w Turcji a u mnie znowu pada. Ale wkoncu dzis wraca moja coreczka z wyjazdu juz nie moge sie doczekac wieczorka. dzis spodziewamy sie gosci tak wiec musze troszke ogarnac,tort w lodowce trzyma sie niezle,planuje jeszcze upiec kurczaka ale narazie czeka biedny na swoja kolej bo jakos weny nie mam. zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkaaa
Ja dziś w nocy nie pospałam, całą noc bolał mnie żołądek i ciągle biegałam do toalety. Dziś ledwo żyje, wyszłam do sklepu niedaleko domu i myślałam, że nie wróce - tak mi się zrobiło słabo. A na dworze upał nie z tej ziemi. Teraz leże i nie zamierzam zmieniać pozycji aż do powrotu męża, dobrze że jest dziś ze mną jego babcia, która ugotowała pyszny obiadek, podała do stołu i jeszcze arbuzika na deser przyniosła do łóżka :D Miłego dnia dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palinkaa ja tez mialam w nocy problemy z zoladkiem i w brzuchu mi bulgotalo i rano dostalam biegunki. nie wiem dlaczego ale wieczorem jak dotykalam obie strony brzucha na wysokosci zoladka to bolalo tak jakby miesnie. moja mama mowi ze to moze byc nerwica zoladkowa i to taka reakcja na stres no a wczoraj przed ta wizyta u lekarza bylam totalnie zestresowana. lez i odpoczywaj kochana,fajnie ze masz taka wspaniala babcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu ustaliłam wizytę :) Idę we wtorek na usg genetyczne. To będzie równo 13 tydzień więc może już coś zobaczymy! Ważne że obejrzymy dzidziusia. Ciekawa jestem, czy doktor pokusi się o usg 3D, bo ten do którego idę na zastępstwo ma je u siebie w gabinecie i może przy genetycznym zrobi... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×