Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

monbia - poproś, żeby Cię przepuścili jak masz faktycznie długo czekać, masz do tego pełne prawo:) Tak ja już mam upatrzony wózek :) Są przetestowane dobrze, bo u mnie w rodzinie urodziło się ostatnio dwóch maluchów i bardzo polecają te wózki , mi zostanie tylko wybór koloru pewnie już i muszę przyznać, że ceny też są przyzwoite w porównaniu do cen rynkowych. Poszukam ich strony to wam prześle jeśli chcecie, z tego co wiem mają też sprzedaż na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wg moich wyliczen jestem na poczatku 13 tygodnia, brzuszka jeszcze nie ma, ale spodnie sa mi ciasnawe, wydaje mi sie, że to kwestia zaparc ktore sie ostatnio u mnie pojawiły. Z sikaniem mam podobnie jak wy, wstaje 3-4 razy w nocy, wczesniej to mi sie nie zdażało. Zauważyła też że moje piersi znów zaczeły rosnąć, co mnie niezmiernie cieszy, bo wcześniej nie byłam posiadaczką pokaźnego biustu;D naszczęście nie bolą, tylko sutki są bardziej wrażliwe. 24 lipca mam kolejną wizytę u ginekologa, mam nadzieję, że dowiem się czy urodze chłopca czy dziewczynkę, fajnie było by widzieć, zaczęłabym już kupować potrzebne maleństwu rzeczy. Co do imienia moimi faworytami są Julian (Julek) i Lilianna (Lilka) i to się już chyba nie zmieni, chłopak chciał Maksia ale przekonałam go do Julka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Ja wózek będę miała od znajomego, albo nowy już upatrzony ;) Mam od przedwczoraj problem ze sobą, taka niby depresja mnie dopadła, że ja chyba jednak nie chcę dziecka już, że życie sobie marnuję, że może nie ten facet, bo mi ostatnio na nerwy strasznie działa... Smutno mi po prostu. Chociaż staram się tego nie okazywać, być może to moje fanaberie, a nie chcę nikogo zranić. Ostatnio też mam radochę z sąsiedztwa, otóż jako że mieszkam na wsi i plotki szybko się rozchodzą, a nie wiadomo czy tym razem są trafione, sąsiedzi robią dziwne podchody. Chwalą mnie za wygląd, pytają czy dobrze się czuję i takie tam. Wcześniej byłam taka niewidoczna a teraz... hihi, ach te ploty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsyłam wam link jak byście były zainteresowane wózkami lub innymi potrzebnymi rzeczami dla dzidzi :) http://bambi-plock.pl/ *jasmina - Julek to bardzo ładne imię Lilianka z resztą też dobry wybór :) , ja witam w łazience 2 razy w nocy :) *lolaa - nie przejmuj się ja też miewam różne humorki, np. dzisiaj. Siedzę już nie wiem ile przed kompem,(szczerze zaraz się położę, bo już mnie krzyż boli od takiego siedzenia :( ) nie mam ochoty się odzywam z nikim rozmawiać. Mąż całe dnie w pracy siedzę w domu z mamą już się martwi co mi jest itd. a ja po prostu wyciszam się. Także się nie przejmuj myślę, że każda z nas ma lub miała taki choć jeden dzień zwątpienia, wyciszenia i choć chwili spokoju. A dziecko to pamiętaj, że to cud i wielki dar :) A bycie mamą otworzy nam tylko później nowe możliwości na nowo poznać siebie i zapewne partnera. Ja znowu przyznam się wam, że chce mi się często płakać tak z byle powodu. Wystarczy, że mąż powie coś nie tak o czymś tam pomyślę zwykłym taka czuła się zrobiłam bardziej chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna, choć nie w moim stylu :), ale jest naprawde urocza :) i troszkę chyba droga :) ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
sukienka naprawde śliczna ! zwlaszcza kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Palinka, sukienka świetna, mam nawet podobną. Ważne, żeby o tej porze roku była przewiewna no i wygodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ja mam powiedzieć gdy mój pierwszy syn urodził się 30 grudnia, drugi 2 stycznia, teraz mam termin na 6 stycznia. Albo w kwietniu coś w powietrzu zaczyna pylić, albo nie wiem już co.... Obaj urodzili się w niedzielę jeden o 12.20, drugi o 12.50. W ciążę zachodzę też cyklicznie co trzy lata. Nie będę może więcej próbować czy za 3 ta reguła się potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkaaa
Dziewczyny jestem świadkową 31.08 na cywilnym u siostry, bardzo jej zależy mimo mojego stanu więc dlatego szukam kiecuszki, najgorsze jest to, że poszło mi w bioderka i tak na dole 40 na górze 38 echh więc muszę mieć coś w tym stylu. Nie chce wydawać dużo kasy ale myślę też o tym by się przydała na 2-3 m-ce bo mam we wrześniu 3 wesela aaaaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Palinka, ta jest świetna na tę okazję, zaproponowałabym Ci nawet tę w której ja do ślubu idę, jest bardzo wygodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam upatrzony wózek i prawdopodobnie to on będzie zakupiony :) Maxi Cosi Mura (3 albo 4, obojętne). Nowe są niestety diabelsko drogie, ale planuję kupić używany :) Jeszcze tylko wybiorę się do jakiegoś sklepu zobaczyć jak się go prowadzi, ale na necie same pochlebne opinie, więc raczej się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aizuz- ja też jestem zdecydowana na Mure, czarną. Czasem sprawdzam na allegro ceny sprzedaży i jestem zdecydowana na używany, który też kosztuje koło 1300zl. Prowadziłam ten wózek bo moja koleżanka go ma i jest naprawdę świetny. Jedyny mankament to mała gondola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mnie trochę zasmuciłaś ta gondolą :( no ale co tam, szybciej przerzucimy się na spacerówki :) a te wg mnie mają odjazdowe! :) właśnie ja też co jakiś czas przeglądam allegro i tak od 1200 do 1500 można kupić full wypas zestaw. Osobiście wolę wydać kupić markowy i dobrej jakości wózek używany, niż nówkę sztukę niewiadomego pochodzenia. Cena dokładnie taka sama... Jak nigdy nie jestem za podążaniem za marką, tak w kwestii wózka nie wiedzieć czemu mam odmienne zdanie :) Może dlatego, że wózek straszliwie mi się podoba :) Tylko zastanawiam się nad kolorem. Czarny to dobry wybór? Nie nagrzewa się za bardzo taki wózek? Ładne są czarne, ale właśnie to mnie nurtuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowa_mama 2014
No ja też się zdecydowałam na używany a to dlatego, ze jak kupię nowy wózek i będę chciała go sprzedać to z mniejszym bólem sprzedam używany wózek, który kupiłam za 1300 niż ten za 2500. A wiadomo, ze taki dzieciaczek to nic go nie zniszczy. Wybrałam czarny bo jest najładniejszy, mimo to podobają mi się też brązowe. A co do tego by się nagrzewaly albo pod wpływem słońca robią się wyplowiale to tak nie jest. Moja koleżanka, ta o ktorej wspomniałam wyzej ma czarną mure. wózek ma po swoim chrzesniaku a jest w idealnym stanie! Nic nie ma śladów od słońca. Ta mała gondola nie przeraza mnie tak jak siedzenie w spacerowce. Jak dzieciaczek będzie spal to siedzenie nie rozklada się na prosto a .. No i dzieciaczek długo w nim nie pojeździ bo bardzo mi się nie podoba jak dziecku wisza nogi. A córeczka pewnie po mnie i moim narzeczonym będzie leniwa więc długo będzie jeździła w spacerowce. Ale stwierdzilismy zze sprzedamy mure i kupimy większą spacerowke. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Chcialam na dzień dobry i na do widzenia powiedziec ze cieszę się szalenie że Was poznałam :) I kibicuję Kazdej z Was, żeby ciąże skonczyly sie szczesliwie a porody były wymarzone. Ja niestety wypisuję się ze styczniowek.. W nocy podjełam decyzje, ze dla mojego zdrowia psychicznego lepiej mi w ogole nie wchodzic na kafeterie--jest tu pełno jadowitych osob..mnostwo nienawiści..i mimo ze niby moglabym wchodzic tylko na ten topic, wiem ze mi to nie wyjdzie...i dalej bede czytala durne tematy i sie dolowala... Zdrowka i uśmiechu!! żałuję ze nie dane nam było spotkac sie na jakims milym prywatnym forum ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkaaa
lolaaa21 dziękuję za link, ta sukienka bardzo mi się podoba ale ja bym ją nosiła raczej na imprezki typu imieniny, urodziny itd. ale za taką kasę i tak się chyba skuszę na nią :) Wolę zdecydowanie gładkie sukienki na jakieś większe okazje, tym bardziej że mam solidną kolekcję szpilek - od czarnych klasyków na 6 cm szpilce po takie z kamyczkami, piórkami, paseczkami itd itd na 15 cm szpilach :D Oczywiście teściowa już skrytykowała, że mało elegancka i taka skromna, kawałek materiału. No sorry ale nie kupie obcisłej kiecki ala herve leger w jakie wbijałam się pół roku temu - ja muszę czuć się wygodnie, teraz to czy kiecka powala na kolana jest na drugim miejscu. Tak to jest przyzwyczaić innych, że się lata w szpilach i zawsze prezentuje jak z żurnala ;/ Ja jestem w ciąży, wygoda się dla mnie liczy teraz bardziej. Tzn nie to, że się zaniedbałam po prostu leginsy i tunika albo jakaś prosta sukienka no i nieszczęsne płaskie obcasy jakby większych problemów nie było;/ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- aizuz ja też już podjęłam decyzję, że kupimy Murę :D ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- padlinko zostań z nami Kochana, Twoje postu poprawiają mi humor, ech szkoda, że ja teściowej nie mogę raz na jakiś czas wyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mombiaa jeśli mogę zapytać, jakie masz wyniki tarczycy? sama kontroluję swoje choć gin nie zlecał, ale kiedyś pewna endokrynolog kazała w razie ciąży. W przyszłym tygodniu idę powtórzyć TSH i ft4. x lolaaa21 każdemu zdarzają się gorsze dni, myślę że musisz je przeczekać i póki co rozpieszczaj się ile się da, rób tylko to na co masz ochotę, może sięgnij po ulubioną książkę lub film, który poprawia Ci humor. Ja mam taki zestaw na chandrę. I przede wszystkim nie obwiniaj się. A teraz uśmiechnij się do nas :)) x jasmina 89 Julek pięknie, sama rozważam tez to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka - zostań z nami :) Widzę, że sporo was decyduje się na Murę muszę się rozejrzeć nad tym wózkiem. Ale polecam wam jeszcze wózek np. Navington 3częściowy w sklepie kosztuje 1000 zł , a ostatnio podobno była promocja nawet czyli jeszcze niżej :) i tak jak już pisałam też są chwalone. *palinka - idź ubrana jak uważasz, musisz się czuć tylko wygodnie i żebyś to Ty była zadowolona :) Do zobaczenia kochane za niebawem, bo jadę dziś na działeczkę i w weekend jakoś się zjawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was kochane pisała o zaktualizowaniu tabelki, ja proponuję, żebyśmy powiększyły ją o rubrykę płeć. Co Wy na to? x A co do wózków, ostatnio spodobał mi się Carino biały, ale na żywo go nie widziałam. Po USG połówkowym planuję wybrać się do jakiegoś wielkiego sklepu, lub hurtowni, gdzie mogłabym pooglądać modele na żywo, a później poszukam tańszego w necie nowego bądź używanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak wspominałam o tabelce :) Jak to było ? Nick, wiek, termin, miasto i płeć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Padlinka... chyba jestem nie w temacie, albo coś przeoczyłam... czemu od nas odchodzisz? kłóciłas się tu z kimś czy coś się stało? hmm ja nie wiem o co kaman... Mały Miś - też mysle ze dobry pomysł z aktualizacją tabelki i dopisania tam własnie płci :) wiec proponuję zeby zaczeła jakas osoba która zna już płeć, bo ja akurat nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
styczniowa_mama2014 ...... 21 ...... 03.01.2014r ...... Gdańsk ...... córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczniowa_mama2014 ...... 21 ...... 03.01.2014r ...... Gdańsk ...... córeczka kasiax...........................................25 ......07.01.2014 ......... Płock............(.......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowaa
Hejcia no to zacznę od tabelki Styczniowa....................22.......Poznań........0 1.01.2014....Synuś Pati....................... .22.......Saarbrucken........................02.01.2014 minnie288................28.......BB..................... .................03.01.2014 lolaaa21...................21.......Poznań.............. .................03.01.2014 terra_rosa26.............26.......Braniewo............... ............. 05.01.2014 titi............................34.......Opole........... .......................05.01.2014 slodka cytryna100.....32........Wlkp............................... ...06.01. 2014 Dziewczyna-malina....22.......Mrągowo................... ..........07. 01.2014 justyna29.................28.......Hamburg............... ...............07.01.2014 kasiax......................25.......Płock.............. .....................07.01.2014 ania_sz....................25........DąbrowaTarnowska... ............08. 01.2014 dzagatkaa................28........Szczecin.............. ................08.01.2014 Uleczkaa..................23........Krynica.............. ..................08.01.2014 pani z pieskiem.........?!.........De.............................. .........10.01.2014 pomaranczowa...........23.....Pabianice.................. ...11.01.2014 monbiaa...................20........Jarosław............ ...................12.01.2014 iskiereczka31............31........Rzeszów.............. ................13.01.2014 padlinka....................32........Warszawa........... .................13 01 2014 85matylda85..............28.........Głogów............. ..................13.01.2014 Olelka.......................35.........Gdańsk.......... .....................14.01.2014 szczesliwa_onaaa......22.........Kielce.................. ...............14.01.2014 mmelody..................19............Warszawa.......... ... ..............14.01.2014 OlaLenka26...............26........ Kędzierzyn-Koźle.................16.01.2014 Niebieska85..............28.........Wlkp................. ...................16.01.2014 Aniołek23 .................23.........Mrągowo........................ ......17.0 1.2014 Gabrysia_Wroc .........22........ Wrocław...............................20.01.2014 niutkaaa23.................23.........Łódź............ ........................20.01.2014 Gunia1990…………………………….Świdwin…… ……………………….20.01.2014 aizuz.........................25........ Kraków................................21.01.2014 kropek 23...................23........ Bielsko-Biała.......................22. 01. 2014 Liliana785...................25........ Aachen...............................22.01.2014 maja..?.......................22........ Szczecin............................23.01.2014 jasmina89...................24.........Poznań........... ...................25.01.2014 malinowaaa.................25.........Wrocław........... .................26.01.2014 Elunia342....................23........ Tarnów..............................27.01.2014 Interesantka25.............26.........Bielsko-Biała..... ................27.01.2014 Gonja..........................34.........Kraków........ .....................29.01.2014 lenkamarzenka............28..........IŁAWA.............. ...............04.01.2014 Mam nadzieję że o to chodziło :) Jak chodzi o upławy wydzielinę itp lekarz również bada mi pH pochwy przy każdej wizycie i jest w porządku także tym się nie martwię i jak na razie jest jej malusio. Co do brzuszka na 16 tydz powiem że widać przy dopasowanym bluzkach wyraźnie a po większym obfitym posiłku rośnie dwa razy większy więc czasem ciągnie nie miłosiernie... Pisałyście o terminach i kiedy byście wolały urodzić, w moim przypadku po zastanowieniu wolałabym grudzień przed świętami :) Narzeczony ur się 2 grudnia 24 ma imieniny syn będzie miał Mikołaj imię więc 6 grudnia imieniny także chyba wydaję mi się że ten miesiąc byłby nad wyraz szczególny i dzidzia będzie potrójnie rozpieszczania no i kwestia też finansowa wiadomo że grudzień to miesiąc kosztów a styczeń po nowym roku niecierpliwym oczekiwaniem na wypłate bo przeważnie akurat w moim otoczeniu pieniążków brak a wtedy gdy by się urodził w pierwszym tyg stycznia to z reguły urodziny wyprawić byłoby kiepsko no i jakoś wydaję mi się że miało by gorzej nie wiem jak takie mam zdanie, sama ur się w lutym i nigdy nie byłam do końca zadowolona z tego że je mam akurat w tym miesiącu a grudzień był zawsze dla mnie magicznym czasem więc gdyby syn się urodził w grudniu to jakoś tak dla mnie jeszcze bardziej świątecznie bo w końcu dla nas to jest mega wydarzenie jak Boże Narodzenie. Co do wózka to kupujemy od narzeczonego siostry za 600zł uważam że jak na tak bliską rodziną koszt mógły być mniejszy no ale nie powiem wózek mi pasuje łatwo się nim skręca podjeżdża, 3 funkcyjny i czarno zielony co ma swój urok z resztą od początku ciąży go zaklepaliśmy :) Na temat planowania bądź wpadki w naszym przypadku był to cud baaardzo długo wyczekiwany otóż nigdy nie stosowaliśmy zabezpieczenia a jesteśmy ze sobą 7 lat i 5 miesięcy, było ciężko 4 lata temu zaczęliśmy nie uważać i dopiero teraz się udało, w między czasie miałam powiększone jajniki torbiel podejrzenie policystycznych jajników i gdy sobie odpuściłam i powtarzałam że już nie chcę mieć dzieci w najbliższym razie w końcu się udało byliśmy zaskoczeni my a rodzina i znajomi nie chcieli nam wierzyć nawet moja mama mi nie uwierzyła mówiąc że koleżanki test jej podstawiam bo po prostu straciliśmy nadzieję i kiedyś ktoś mi pow że psychika potrafi wiele zdziałać i gdy dałam na luz w sumie zaraz się udało :D I nie powiem ma to swoje uroki takie wyczekiwanie bo rodzina martwi się pyta wpycha mi jedzenie nawet kontroluje co jem i kiedy narzeczony wpycha we mnie jogurty chociaż za nimi jakoś nie przepadam teraz :) i czuję się na prawdę wyjątkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowaa
Jak z tą tabelką ? bo ja zrozumiałam że ją zaktualizować czyli dopisać płeć chyba że ma być nowa bo ja uzupełniłam tamtą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa....................22.......Poznań........0 1.01.2014....Synuś Pati....................... .22.......Saarbrucken........................02.01.2014 minnie288................28.......BB..................... .................03.01.2014 lolaaa21...................21.......Poznań.............. .................03.01.2014 terra_rosa26.............26.......Braniewo............... ............. 05.01.2014 Mały miś .........................31 ..........łódzkie................04.01,2014.... ??? titi............................34.......Opole........... .......................05.01.2014 slodka cytryna100.....32........Wlkp............................... ...06.01. 2014 Dziewczyna-malina....22.......Mrągowo................... ..........07. 01.2014 justyna29.................28.......Hamburg............... ...............07.01.2014 kasiax......................25.......Płock.............. .....................07.01.2014 ania_sz....................25........DąbrowaTarnowska... ............08. 01.2014 dzagatkaa................28........Szczecin.............. ................08.01.2014 Uleczkaa..................23........Krynica.............. ..................08.01.2014 pani z pieskiem.........?!.........De.............................. .........10.01.2014 pomaranczowa...........23.....Pabianice.................. ...11.01.2014 monbiaa...................20........Jarosław............ ...................12.01.2014 iskiereczka31............31........Rzeszów.............. ................13.01.2014 padlinka....................32........Warszawa........... .................13 01 2014 85matylda85..............28.........Głogów............. ..................13.01.2014 Olelka.......................35.........Gdańsk.......... .....................14.01.2014 szczesliwa_onaaa......22.........Kielce.................. ...............14.01.2014 mmelody..................19............Warszawa.......... ... ..............14.01.2014 OlaLenka26...............26........ Kędzierzyn-Koźle.................16.01.2014 Niebieska85..............28.........Wlkp................. ...................16.01.2014 Aniołek23 .................23.........Mrągowo........................ ......17.0 1.2014 Gabrysia_Wroc .........22........ Wrocław...............................20.01.2014 niutkaaa23.................23.........Łódź............ ........................20.01.2014 Gunia1990…………………………….Świdwin…… ……………………….20.01.2014 aizuz.........................25........ Kraków................................21.01.2014 kropek 23...................23........ Bielsko-Biała.......................22. 01. 2014 Liliana785...................25........ Aachen...............................22.01.2014 maja..?.......................22........ Szczecin............................23.01.2014 jasmina89...................24.........Poznań........... ...................25.01.2014 malinowaaa.................25.........Wrocław........... .................26.01.2014 Elunia342....................23........ Tarnów..............................27.01.2014 Interesantka25.............26.........Bielsko-Biała..... ................27.01.2014 Gonja..........................34.........Kraków........ .....................29.01.2014 lenkamarzenka............28..........IŁAWA.............. ...............04.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Styczniowaa, chodziło mi o to, by dopisać płeć, choć jeszcze niewiele dziewczyn zna, ale w miare jak będziemy się dowiadywać, to będziemy tabelkę aktualizować. Ja dopiero się dopisałam. Ja najwcześniej poznam płeć za dwa tygodnie, choć nie nastawiam się za bardzo, bardziej liczę na połówkowe. Dzisiaj kończę 16 tydzień :) oj jak ja zazdroszczę tym dziewczynom, które już czują ruchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowaa
Mały Miś - pytanko bo się pogubiłam masz termin na 4 stycznia ja na 1 stycznia ja w środę zaczęłam 16 tydz a Ty go kończysz więc jak to bo zgłupiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×