Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Ja od dłuższego czasu mam nadżerkę ale to nic strasznego, moja gin powiedziała że jak się już ,,wyrodzę,, to wtedy się przeprowadzi zabieg. Nadżerkę się bodajże wypala lub zamraża, ale w sumie nigdy głębiej się tym nie zainteresowałam. Może na wizycie zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi właśnie tez mówił że II grupa jest ok że nie liczne kobiety mają grupe I itp... . Miśka wiem co czujesz ja też nie mam już mamy od 14 roku życia więc też nie wiem jak to jest iść z nią na zakupy, pogadać przy kawie i pozwierzać się. Teściowa to nie mama i nie ma nawet co porównywać zresztą chyba dla nikogo teściowa nie jest ważniejsza od własnej matki :) Dlatego ja teściową swoją traktuje na dystans - ogólnie mamy inne charaktery i światopogląd ;) . Maja2014 super zakupy :) ja się nie moge napatrzeć na te wszystkie małe śliczne rzeczy :) i zawsze jak zobacze mam ochote kupić jeszcze i jeszcze :) . Ja już wykąpana :) musze posiedzieć dzisiaj dłużej bo wczoraj jak poszłam spać po 23 to wstałam dzisiaj o 6 rano! Parodia jakaś! Chce chwile pospać bo od rana nie mam co robić... Filmów nie chce sama oglądać bo się później będe bała tzn horrorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskapyska - ja na ostatniej wizycie wlasnie chcialam zapytac lekarkę o cytologię, czy bede miala robioną czy nie, bo w zasadzie nigdy nie mialam, ale nawet nie zdążyłam zadać pytania, bo akurat sama powiedziała, że na następnej wizycie zrobimy. I wiem ze cytologia to jedno z zalecanych badan w czasie ciązy, wiec powinnas przypomnieć lekarzowi. X Maja sliczne ubranka, a najelepsze ostatnie body - Here comes trouble :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbia ja teraz też mam chwilę, mąż poszedł do pracy, ale jak tak siedzę to znowu mi się chce coś jeść. Już przed chwilą zjadłam kawałek drożdżówki i szklankę mleka. Najgorsze że jakoś tak nie czuję sytości. Kurdę jak ja potem zgubię te kilogramy. Już na dzień dzisiejszy jest ich już prawie 20 ponad program, a tu połowa ciąży dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniu to body też mi się podoba, tylko jest tak maleńkie że pewnie moja dzidzia długo ich nie ponosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
dziewczyny, co sadzicie i imieniu Julianna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jaką pościel chcecie kupić? Tzn chodzi mi o kolor i ilość części. Mi w sumie wystarczy 3elementowa bo z doświadczenia wiem że choć baldachim pięknie wygląda to gromadzi wiele kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
ania_sz i Monbiaa- dziekuję za troskę i zainteresowanie :) wyszłam ze szpitala i dziś już jest ok.. jednak dom i własne łóżko tez potrafią zrobić swoje :))) pobolewało mnie dziś, ale nie ma porównania zupełnie z tym co było w szpitalu..wypis dostane dopiero w poniedziałek i z niego może się czegoś dowiem.. poza tym dziś dali mi recepte.. dokładnie się jej nie przyjrzałam tylko zerknełam..lekarz kazał mi brac no-spe- furaginum i luetine.. tylko teraz tak, w szpitalu brałam zwykła no spe.. a mama jak poszła wykupić recepte to dali jej no spe max.. i teraz nie wiem czy to bład farmaceutki.. czy lekarza, bądź taką miałam brać.. bo jak mama poszła do apteki żeby jeszcze raz sprawdziła to w między czasie szefowa wzieła recepty ;// ehh.. _________________________________ http://pokazywarka.pl/yhz609/ wrzucam zdjęcia ubranek :)) to takie po domku w sumie.. po slubie mam nadzieję dorwe się do takich bardziej ogarniętych :)) a kolory oczywiście są w rzeczywistości milion razy bardziej żywe i ładniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
AizuZ-trzymam kciuki by bylo wszystko ok. Glowa do gory a na pewno bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
witam wyglada na to ze to ja dzis pierwsza,musze zaprowadzic malego do szkoly bo maz jeszcze z pracy nie wrocil. ogolnie to ma urlop z jednej pracy ale niestety w weekendy ma jeszcze inna prace.ale najwazniejsze ze teraz wszystkie noce spedzamy razem :) ____________ aizuz- co tam u ciebie?? odezwij sie jak mozesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja z rana :) a jak by inaczej wstałam juz po 8 :) ale to lepiej niż wczoraj przed 7 :D właśnie skończyłam jeść śniadanie i pije herbatke miętową. Spróbuje dzisiaj tak nie jeść jak dzik i tych słodyczy też troszke za dużo u mnie przez ostatnie dni - zobaczymy co z tego wyjdzie :) . Justynka ranny ptaszek tak jak ja :) ja juz tęsknie od poczatku tygodnia za spaniem z mężem ale teraz pierwsza noc pośpimy razem dopiero w niedziele :( a potem caaaaałe dwa tygodnie :) . Pomarańczowa ciesze się że już jesteś z nami :) Ubranka masz cudowne i to "Babcia pozwoli psocić do woli" rozłożyło mnie na kolana :) Gdzie kupujesz ubranka - one wyglądają jak nowe! . Aizuz jak będziesz miała jak to napisz co tam u Ciebie czy wszystko wporządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa ciesze sie ze z Toba lepiej :) :) oby juz tak zostalo. I piekne ubranka!! Najbardziej podobaja mi sie te z napisami wlasnie o babci i dziadku itp:) takich szukam. U te body z myszka miki urocze:):) Dokladnie, Twoje ubranka wyglądają jak nóweczki. Ale chyba są nimi, bo jak dobrze pamietam to Ty kiedys miałas sklep z ubrankami dla dzieci tak? i wobie wlasnie powybieralas juz z asortymentu co nieco:) Widze ze posciel tez wzielas jedną taką z intenstywniejszymi kolorami, a drugą mniej. Ja też tak zamierzam. Własnie MAJA, ja kupuję jedną posciel 3 elementową (czyli z ochraniaczem na łózeczko) a drugą na zmianę 2 elementową. I wybrałam takie: http://pokazywarka.pl/di2ua4/ - ta z owieczkami to wezmę 2 el, a niebieską 3 el, mysle ze potem owieczki do tego niebieskiego ochraniacza będą w miarę pasowac ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania widze że pościele z allegro :) podrzuć jak możesz sprzedawce albo linka do niego :) bo ja mam tylko jedną pościel taką kremowo-pomarańczową z ochraniaczem i szukam czegoś na zamiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och niecały dzień mnie nie było i proszę tyle nadrabiam :) Ja wczoraj koło 12 wyjechałam z mamą na działkę do wujostwa wspaniale cisza spokój odpoczęłam sobie i pooddychałam świeżym powietrzem. A jak wróciłam do domu to już z daleka było widać jaki ogień wali z Petrochemia no szok po prostui my to wdychamy :( *Monbia - przede wszystkim dziękuję za użytkowników kiedyś już prosiłam Cię o to , ale widocznie nie doczytałyśmy się :) Na pewno ich przejrzę, ja znalazłam dwóch właśnie *rodzyneczki i * szymex_2009 Ja też mam straszny apetyt i to od paru dni tak jak Ty :) Chodzę po domu i co chwilę zglądam do lodówki niczym się nie mogę najeść i owoce i jogurty, kanapki no może po dwudaniowym obiedzie dopiero się najem, ale i tak za godzinę już coś bym zjadła. Coś czuję, że waga dopiero zacznie nam przybierać i to w szybkim tempie :) *Miśka - gratuluję wózka :) wiem co to znaczy taki opieprz bo my już też kupiliśmy, ale co tam najważniejsze szczęścia z kupna:) A kolorem się nie przejmuj sama patrzyłam na fioletowy a będę miała Synka a kwiatki w środku ? Jak bardzo będą Ci przeszkadzać to wyłożyć cienkim polarkiem i już, poza tym w głębokim dużo się nie nachodzimy szybko przejdziemy w spacerówkę. *Aizuz - w tamtym miesiącu jak wychodziłam z apteki po wykupieniu recepty też prawie płakałam powstrzymywałam się jak nie wiem, ale tylko dlatego, że byłam tam z mamą i tak prawie co miesiąc. Bo trzeba kupić witaminy, a to jeszcze tabletki na podtrzymanie, żurawit i furaginum, bo też miałam problemy i czasem nerwy i psychika nam siada :( Ale głowa do góry nie jesteś sama zawsze damy jakoś radę, musimy być silne dla naszych bobasków :) także dużo siły Ci życzę i mniej stresów. Daj znać jak po wizycie w spzitalu. *Aniołek - zazdroszczę, że mąż już poczuł ruchy też bym chciała, żeby mój poczuł to takie niesamowite uczucie :) *Justyna gratuluję ruchów :) no i weekend naprawdę może być wesoły fajnie :) *Maja ubranka są śliczne wszystkie mi się podobają :) *Pomarańczowa też masz śliczne ubranka uwielbiam Myszkę Miki:) Cieszę się, że już jesteś w domku, na pewno i samopoczucie lepsze :) Jak kogoś ominęłam z góry przepraszam :) Też w miarę rano dziś się obudziłam i tak od 8 czytam forum i nadrabiam trochę mi to zajęło jak widać :) hih Aniu pościel przepiękna, a te owieczki jakbym je gdzieś zobaczyła chyba nie potrafiłabym się im oprzeć :) Jak pytacie o pościel to też będę brała dwie, żeby były na zmianę. Na pewno bez baldachimu, więc 3 częściowe, albo jedna dwu jak będzie w miarę pasować ochraniacz do drugiej. To lecę na śniadanko, zajrzę zaraz po i oczywiście mam zajęcie od Monbi popatrzę na allegro :) Buziole kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie piękne te rzeczy dla maluszków, ja jeszcze nie mam żadnych ubranek, wszystko będę sobie musiała kupić bo nie mam od kogo dostać, w sumie męża siostra ma dziewczynkę właśnie ze stycznia tego roku wiec może coś podrzuci, jego bratowa za to ma synka z kwietnia ale od niej na ciuszki nie liczę wogole... świetne te ciuszki z napisami i na prawdę wyglądają jak nowe. ja wczoraj oglądałam łóżeczka jakoś tak mnie natchneło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) nie było mnie 2 dnia i musiałam nadrobić z czytaniem. Śliczne ubranka macie dla dzidziusiów :) Byłam w lidlu. Kupiałam moje ulubione płatki vitella, 2 zestawy body i dresik. Myślę, ze dobre będzie przy wyjściach w chłodne dni. Żeby kupić tam ciuchy trzeba jednak znać płeć, bo nie było rzeczy unisex. Niestety bóle brzuszkowe dalej u mnie na tapecie :( na domiar złego wczoraj na treningu piłki u syna oberwałam mocno piłką w brzuch. Tak, że aż łzy popłynęły. Jak tylko przyszliśmy od razu się położyłam. Mój syn tak się przejął, że co chwilę latał do mnie czy już lepiej się czuję. Po wyjściu z treningu zaskoczył mnie swoją propozycją, ze może lepiej, żebym poszła na usg, żeby sprawdzić czy coś się nie stało. Tak się troszczy o mnie :) W nocy strasznie cierpiał, bo kolana go bolały. Podejrzewam, że to bóle wzrostowe. On zasnął o 2 ja nie mogłam już spać do 4 tej :( Pomarańczowa jak się czujesz? Zuziu co z tym szpitalem? co Ci powiedzieli? Szczęśliwa_Ona spełnienia marzeń i powodzenia w każdej dziedzinie życia. W szczególności zdrowia i szczęśliwego rozwiązania. Życzenia spóźnione, ale bardzo szczere :* Który jesteś rocznik? ja mam urodziny za dwa dni i z roku 1982r. Miłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis znow z lozka nie moge sie podniesc:-) wczoraj wymoczylam nogi w cieplej wodzie i chyba jest duzo lepiej:-) Super ciuszki dziewczyny:-) ja moze jutro dodam te fajniejsze:-) Gunia jak tam dzis twoj brzuszek? Aizuz a u ciebie jak? Cos wiesz wiecej? Milego dnia:-) ide robic sniadanko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbia to link do poscieli: edisa-posciel-2-el-120x90-bawelna-100-producent-i3459866236 (kropka) html oczywiscie allegro pl/ najpierw. X Jejku MamaPysia niedobre zagranie z tą piłką było. Oby nic się nie stalo dzidzi. Czujesz ruchy dziecka caly czas? jak tak to mysle ze bedzie ok. Jakbys nie czula, to moze idz na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
Witajcie dziewczyny ja już też po śniadaniu :) ------------ Aniołek23 ja wczoraj też moczyłam nóżki w ciepłej wodzie bo tak mnie strasznie kości łamały że już myślałam że nie wyrobie ---------------------- Mama Pysia mnie tu ostatnio nie było kilka dni i miałam takie zaległości że ho ho :) było czytania i czytania a Ciebie przez 2 dni nie było :)a jak tam sampoczucie ? rozumiem że dzisiaj z brzuszkiem już wszystko wporządku :) ------------------------------- Gunia ja też byłam u Szczytkowskiego ale potem mieszkałam przez jakiś czas w Koszalinie i tam teraz częściej przebywam to tam mam rodzinnego. Ale dziękuje za podpowiedz na pewno polece do mojej rodzinnej po to skierowanie a jak się nie uda to u szczytkowskiego będę kąbinowac:) Nawet wsumie nie pomyślałam o tym skierowaniu ale głupiutka jestem :p Porodówka będzie zamykana od marca przyszłego roku. A Gunia a jak tam Twoje samopoczucie? --------------------------------------------------------- Dziewczynki lece wpadne tutaj później:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa witaj spowrotem w domku! dobrze, że już Cię wypuścili :) X mamaPysia - uważaj na siebie kobieto, leż teraz i odpoczywaj. Na pewno nic się nie stało i to chwilowy ból, ale obserwuj siebie dokładnie. X zakupki macie wszystkie świetne! :) jak się ogarnę to może w końcu zrobię fotki i moim zdobyczom. Powiem Wam, że uwielbiam oglądać zdoczyce innych, a juz szczególnie jak są to rzeczy dla maluszków :) X Ja na szczęście w domku. Wizyta w szpitalu expresowa - max 10-15 minut łącznie z rejestracją. Zapewne wyszłam na panikarę, ale mam to w nosie - głowa przynajmniej spokojna. Szyjka jest owszem, minimalnie skrócona, ale ma 3cm więc jest okej. Żadnych plamień, skurczy, maluch wariuje. Mam brać luteinę 3x1, magnez 3x2 i buscopan 3x1. Teraz przynajmniej wiem, na czym dokładnie stoję i będę mieć na uwadze bardzo tą moją szyjkę. Gdyby ten zasrany lekarz w południe zmierzył mi tą szyjkę to bym miała cały dzień spokoju, a nie nerwów. Droga do szpitala była męką - macicę miałam tak twardą, że mogłabym odrysować na brzuchu jej położenie - tak dokładnie czułam. No ale teraz lepiej. Nerwy zeszły, odespałam trochę, dziś odpoczywam. Mam się oszczędzać i nie głaskać brzucha. Nad sobotnim wyjazdem jeszcze się zastanawiam , zobaczymy jak się będę czuć, ale pewnie pojedziemy. Dziewczyny, gdyby przyszło Wam kiedyś być w takiej sytuacji - oby nie! - to nie dajcie się zbyć, tylko każcie zmierzyć sobie tę szyjkę na usg. I obyście trafiły na lepszych lekarzy! Ja z moim drugim porozmawiam na wizycie czy mógłby mi przedłużać zwolnienie i jak się zgodzi to do tego już nie będę chodzić. Szkoda nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aizuz dobrze że ci się wyszystko wyjaśniło:) teraz wiesz na czym stoisz, nie raz tak jest że trafisz na jakiegoś konowała który dobrze nie popatrzy a potem może się to źle skończyć :/ najlepiej faktycznie zmień lekarza, będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie nadrobiłam jeszcze co tam pisałyście, ale jak zacznę od czytania to nie starczy mi znowu czasu żeby coś napisać. Więc tak - sukienka przyszła w ekspresowym tempie bo juz na drugi dzień była u mnie i jest idealna - jeśli chodzi o rozmiar i w ogóle, brzuch tylko delikatnie widać i myślę ze jak ktoś nie wiedziałby o mojej ciąży to by się nie zorientował. Włosy mam wreszcie jak człowiek - bo bez odrostów i podcięte trochę. Otworzyłam okno na rozcież w łazience i jakoś poszło:) A jutro mam weselisko:) super... Czuje się ogólnie dobrze. Wczoraj zauważyłam, że pod i nad pępkiem rosną mi włoski takie ciemne- w życiu tego nie miałam-tez tak macie? Teraz muszę się cofnąć parę stron żeby przeczytać co pisałyście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aizuz dobrze ze już po zmartwieniu i się nie musisz przejmować tym tak bardzo :) Mi mój ginekolog tez za kazdym razem zaleca 'oszczedzajacy tryb zycia' - ale w sumie nic takiego nie robie a ruszać się trzeba żebym się zbytnio nie spasła :P Ciesze się że u Ciebie już dobrze :) teraz odpoczywaj i weź to zwolnienie na trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa super szybko ta sukienka Ci przyszła :) ja też musze pomalować za niedługo moje włosy :) udanej zabawy na weselu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie pobawić na weselu :) ja tez ide ale dopiero 1 wrzesnia i wlasnie zastanawiam sie czy kupic sobie jakąś sukienke czy wybrac cos z mojej szafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ze mną już dzisiaj lepiej, chociaż noc miałam fatalną- budziłam się, czułam jeszcze lekkie kłucie, jakieś głupie myśli, więc rano wstałam i pojechałam na wyniki. Zrobiłam na CMV (kosztaowało 79zł!!) i mocz- żeby sprawdzić, czy znowu nie ma infekcji. - Później poszłam do mamy do biura na śniadanko i zaczęłam dzwonić po lekarzach... Okazało się, że jeden mnie przyjął i to na kasę chorych. Zbadał mnie na samolocie- szyjka w porządku, brzuch się nie napina, a później zrobił USG i też nie zauważył niczego niepokojącego- dzidzia się ruszała :) W razie bólu mam brać nospę i nie dźwigać nic! - Jestem już spokojniejsza i nie muszę do szpitala jechać ;) Fajnie znów było zobaczyć fasolkę na monitorze ;) - AIZUZ: fajnie, że już masz lepszy nastrój, weźmiesz leki, stan się poprawi i będzie ok. Ja też się ostatnio martwiłam, że muszę brać tyle leków,a le to przecież dla dobra dzieciątka ;) - MALINOWA: Ja też u siebie zauważyłam włoski na brzuchu w okolicy pępka (zrobiły się ciemniejsze i jest och więcej). - MYCHA: Ja też bym nie wiedziała o skierowaniu gdyby nie znajoma pielęgniarka. Czyli wychodzi na to, że jeszcze zdążymy z porodem przed zamknięciem Połczyna? Chociaż ja zastanawiam się nad Kołobrzegiem, bo tam są ponoć super warunki,a co do Połczyna to nie wiadomo, czy akurat trafimy na dyżur Borowskiego przy porodzie, więc to dla mnie wyznacznikiem nie będzie. Ja myślę bardziej pod kątem jakiegoś znieczulenia albo chociaż gazu rozweselającego, a w Połczynie nie ma nic! Bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decydujecie się dziewczyny na malowanie włosów ? Ja chyba sobie odpuszczę lekarz mi zaradzał, fryzjer też nie był za, a ja w tym czasie dojdę pewnie już do swoich naturalnych :) Aizuz - dobrze, że jesteś spowrotem w domku i , że jest wszystko wporządku z Tobą i dzidzią :) Też u siebie zauważyłam kilka takich ciemniejszych włosków trochę tzw. ścieżki :) i wokół pępka. A właśnie czuję ruchy i to czasem dość wyraźne :) I zawsze wtdy pojawia mi się uśmiech na twarzy :) I to już tak wyżej koło pępka troszkę pod już nie tak nisko jak kiedyś :) Powiem wam, że ogólnie sporo macie tych ciuszków, ja chyba muszę nadrobić trochę i na jakieś zakupy się wybrać :) MamaPysia - a jak się czujesz teraz ? Może warto przejść się do lekarza i sprawdzić czy wszystko ok. Na pewno tak jest:), ale sprawdzić nigdy nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki szaleją na forum, od wczoraj od południa do teraz nadrobiłam jakieś 3 strony :) Także nie obraźcie się, ale wszystkim nie odpiszę. Spróbuję od początku: Aniołek23, Mycha251988, miskapyska80, Aizuz - cieszę się że tak wszystko wyszło, że Cię zbadali i jesteś spokojniejsza. Nie przemęczaj się i uważaj na siebie i na pewno wszystko będzie dobrze Mycha251988 - termometr super :) do czoła u mnie sprawdza się z dokładnością do 0,1 stopnia. W uchu zawsze jakoś mniej jest, ale to chyba tak ma być, nie znam się dokładnie... I serdecznie gratuluję ruchów maluszka. To wspaniałe uczucie, uspokajające! miskapyska80 - bardzo dziękuję za konsultację wyników :) Uspokoiłaś mnie trochę bo wizytę będę mieć chyba dopiero 5.09. Co do cyto to ja miałam robioną przy potwierdzaniu ciąży i zakładaniu karty więc jakoś w maju lub początku czarwca. Też wyszła mi 2 i stan zapalny. I to już któryś raz tak mi wyszło. monbiaa - też mam taki apetyt! Już na wadze 2,5 kg w przód, a niedawno pisałam że tylko 1,5kg. Ale to mnie cieszy bo narazie idzie w brzuszek wszystko. Oby tak zostało. Justyna - Tobie też gratuluję ruchów bąbelka :) I życzę udanego weekendu. Majaaa2014 i pomaranczowa1- śliczne ciuszki, aż się napatrzeć nie mogę na nie :) pomaranczowa1 - cieszę się że wyszłaś, jesteś w domu i że masz się lepiej. Myślę, że w domku wszystkie dolegliwości Ci miną :) __ Ja dziś mam trochę załatwiania - męża zwolnienie zawieźć do ZUS'u, dokumenty do skarbowego itd. Teściowi muszę po buty jechać, bo wczoraj w KARIm kupiłam jeszcze japonki męskie dla męża za 9 zł, a teściowi wczoraj się strasznie spodobały i obiecałam że mu kupie. Więc przy okazji pooglądam co jeszcze fajnego jest dziś. Może dla maluszka coś kupię ;) 3majcie się i do później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×