Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Ojojoj prawie 4 tysiące dajcie spokój :( wiem ze trzeba sie liczyć ze to takie drogie ale czy musi być az tak drogo :) mówią żeby nie kupować nic za wczasu ale weź odłoz wszystko na ostatnia chwile to w sumie razem majątek ;) mam narazie łóżeczko i ciuszki po córce a reszta na papierze długa lista :) zreszta nawet jak nam sie wydaje ze juz wszystko mamy to i tak sie okazuje ze coś jeszcze potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta33
Witam wszystkie ja też mam termin na styczeń. Mogę dołączyć do was mamuski. Ja szugałam tez wuzka wielofunkyjnego ale znalazlam tylko taki ten mnie interesuje. Wpiszcie sobie na allegro l BUGABOO BUFFALO 2w1 2013 trochie drogi ale dla dziecka wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta33
Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Cureczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- płeć nieznana Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek(chyba) KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana Hej dopisalam sie do tabelki widze temat laktatora poruszany byl ja kupilam juz elektryczny Medela Swing Calma mam nadzieie ze sie sprawdzi i bedzie dobrze ściongać mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz spojz jak sie wpisalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta33 witaj :) Jeżeli chodzi o zakupy przez internet to ja tego nie robię pare razy coś zamówiłam i z niczego nie byłam zadowolona zupełnie inaczej wyglądało w realu niż na zdjęciach wiem ze nie zawsze tak jest ale ja jestem starej daty :) chociaż wcale taka stara nie jestem ;) taki wózek to ja muszę sobie przetestować jak sie prowadzi dotknąć i wogóle hehe zrzęda ze mnie co :) tym bardziej jak mam wydać sporo kasy :) A zapomnialam napisać ze kupiłam w sobotę 3 paczki pampersow pampersa jedna paczkę rozm 1 i 2 paczki rozm 2 bo były na promocji a tego nigdy za wiele. Dziewczyny a jakie kosmetyki kupujecie dla maluszkow na początek bo ja swojej córce kupiłam jonsona od pierwszych dni ale miała uczulenie i uzywalam oliatum i teraz od razu chyba ten oliatum kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta33 witaj :) Jeżeli chodzi o zakupy przez internet to ja tego nie robię pare razy coś zamówiłam i z niczego nie byłam zadowolona zupełnie inaczej wyglądało w realu niż na zdjęciach wiem ze nie zawsze tak jest ale ja jestem starej daty :) chociaż wcale taka stara nie jestem ;) taki wózek to ja muszę sobie przetestować jak sie prowadzi dotknąć i wogóle hehe zrzęda ze mnie co :) tym bardziej jak mam wydać sporo kasy :) A zapomnialam napisać ze kupiłam w sobotę 3 paczki pampersow pampersa jedna paczkę rozm 1 i 2 paczki rozm 2 bo były na promocji a tego nigdy za wiele. Dziewczyny a jakie kosmetyki kupujecie dla maluszkow na początek bo ja swojej córce kupiłam jonsona od pierwszych dni ale miała uczulenie i uzywalam oliatum i teraz od razu chyba ten oliatum kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta33 witaj :) Jeżeli chodzi o zakupy przez internet to ja tego nie robię pare razy coś zamówiłam i z niczego nie byłam zadowolona zupełnie inaczej wyglądało w realu niż na zdjęciach wiem ze nie zawsze tak jest ale ja jestem starej daty :) chociaż wcale taka stara nie jestem ;) taki wózek to ja muszę sobie przetestować jak sie prowadzi dotknąć i wogóle hehe zrzęda ze mnie co :) tym bardziej jak mam wydać sporo kasy :) A zapomnialam napisać ze kupiłam w sobotę 3 paczki pampersow pampersa jedna paczkę rozm 1 i 2 paczki rozm 2 bo były na promocji a tego nigdy za wiele. Dziewczyny a jakie kosmetyki kupujecie dla maluszkow na początek bo ja swojej córce kupiłam jonsona od pierwszych dni ale miała uczulenie i uzywalam oliatum i teraz od razu chyba ten oliatum kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta33 witaj :) Jeżeli chodzi o zakupy przez internet to ja tego nie robię pare razy coś zamówiłam i z niczego nie byłam zadowolona zupełnie inaczej wyglądało w realu niż na zdjęciach wiem ze nie zawsze tak jest ale ja jestem starej daty :) chociaż wcale taka stara nie jestem ;) taki wózek to ja muszę sobie przetestować jak sie prowadzi dotknąć i wogóle hehe zrzęda ze mnie co :) tym bardziej jak mam wydać sporo kasy :) A zapomnialam napisać ze kupiłam w sobotę 3 paczki pampersow pampersa jedna paczkę rozm 1 i 2 paczki rozm 2 bo były na promocji a tego nigdy za wiele. Dziewczyny a jakie kosmetyki kupujecie dla maluszkow na początek bo ja swojej córce kupiłam jonsona od pierwszych dni ale miała uczulenie i uzywalam oliatum i teraz od razu chyba ten oliatum kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta33
Gosciu zle sie dopisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta33
Gosciu zle sie wpisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z usg wszystko dobrze i dziewczynka jednak:), wazy 446g odpowiada 21 tydz i 1 dzień, a aktualnie jest 21 tydz i 5 dni także dużej roznicy chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózka to ja chyba się zdecyduję na coś takiego: http://naszkoliberek.pl/pl/p/Wozek-Navara/1487 wózek firmy elcar - navara 3w1 z całym wyposażeniem w kolorze beżowym lub brązowo beżowym. Oczywiście koła pompowane, żeby po śniegu móc spokojnie śmigać. W wersji aluminiowej jest leciutki, a ja mieszkam na 2 piętrze więc trochę schodków mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilox23 to grono dziewczynek już się powiększa. Gratulacje. Czy imię już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluszek i ich rozmiarów to jestem kompletnym laikiem. Na pewno na początek pampersy, co do rozmiarów to nie mam pojęcia, będę się w sklepie pytała o rozmiar i ile ich kupić na początek. Później zamierzam kupować pieluchy w biedronce, a tak na marginesie mają teraz promocję 3*chusteczki mokre za 9,99 i wszystkie pieluchy są też w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta chodzi mi o cureczke a raczej coreczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co sie dzieje nie chce mi dodawać wypowiedzi a potem pokazuje ze jestem gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z usg wszystko dobrze i dziewczynka jednak:), wazy 446g odpowiada 21 tydz i 1 dzień, a aktualnie jest 21 tydz i 5 dni także dużej roznicy chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanja ja powiem na swoim przykładzie dla pierwszej córeczki kupiłam jedna paczkę pampersow pampersa rozm 1 córka urodziła sie z waga 3310 i ten rozmiar wydawał mi sie duży w szpitalu dziewczyna miła rozm 1 hagisa i były większe jak pampersa wiec zostałam przy pampersach nie kupowałam wiecej rozmiaru 1 bo 2 sa niewiele większe a bardziej sie opłaca je kupić bo wiecej sztuk. Po jakimś czasie chciałam zmienić na tańsze i niestety dziecko miało bardzo wrażliwy tyłek i szybko sobie odparzala d*pke. Dada pampersy z biedronki wywołały straszne odparzenie pipki az krostki pekajace z krwią sie pokazały a to zaledwie po użyciu kilku sztuk szybko wróciłam do pampersa ale długo nie mogłam wyleczyć tego odparzenia dopiero tormentiol przypisany przez lekarza w szpitalu pomógł i tak wiecej nie testowalam na córce bo serce mi pekalo jak widziałam ta poranioną skórke córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecam kupic chociaz jedna paczke pampersow do szpitala z wycienciem na pepek. Ni trzeba przy nich tak uwazac i sie stresowac ze sie zachaczy i naderwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny i bardzo się cieszę, że grono się powiększa. x Magsgus temat kosmetyków już był poruszany, ale to nic, bo każdy z tematów poruszany jest wiele razy. Jedna z koleżanek radziła, żeby ograniczyć ilość kosmetyków dla noworodka i mnie przekonała. Z wielkim żalem ale zrezygnuję z wielu kosmetyków, choć uwielbiam ten zapach, jaki się unosi po kąpieli i użyciu tych kosmetyków. Na początek, idąc za radą koleżanki(chyba Karla, ale jak się pomyliłam, to przepraszam) i po przeczytaniu całego internetu:), kupię tylko mydełko i sudokrem albo linomag, no i oczywiście spirytus do pępuszka i roztwór soli morskiej. Mam to gdzieś zapisane i mam nadzieję,że nic nie pokręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chusteczki tez do roku kupowałam pampersa a potem dada z biedronki nie polecam pampersów pampersa rodzaj play ( takie pomarańczowe) według mnie nie chłona moczu i Julia miała non stop mokro śpioszki a pampers był suchy sa tańsze ale dla mnie nie nadają sie. Krem sudocrem ale na początek linomag chociaż ja stosowalam na przemian raz taki raz taki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chusteczki tez pampersa uzywalam po jakimś roku dada albo lovela krem sudocrem lub linomag na zmianę tak kazała położna środowiskowa. O no właśnie popieram to co napisała gość pampersy z wycieciem na pempuszek dobra sprawa chociaż mojej córce szybko odpadł pempuszek w 3 dobie tak go czyscilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta33
Ojejku ale ze mnie gapa nie zauwazylam bo za szybko pisalam. Porawiam tabelke ~~ Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- płeć nieznana Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek(chyba) KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki. Na początek uwaga do gościa- jak chcesz już kogoś poprawić to sam ,,spójrz,, czy nie robisz błędów. x Dziewczyny jeśli chodzi o wózek to ja mam kilka modeli na oku ale to będzie moje drugie dzieciątko i raczej zdecyduję się na wózek używany bo idzie znaleźć naprawdę w dobrym stanie. Np taki Quinny Buzz3 który kosztuje ponad 3 tys u mnie w komisie jest za 1200zł i prawie żadnych śladów użytkowania. Dlatego stwierdziłam że nie warto przepłacać i w to miejsce wolę kupić coś innego dla maluszka. Oczywiście decyzja należy do Was i pewnie kupicie nowe wózeczki, bo ja dla córki 10 lat temu też kupiłam nowy za 1400zł i nikt mi nie był w stanie przetłumaczyć że można taniej bo ,,przecież nie będę wozić mojej córci w używanym wózku,, he,he. Teraz trochę moje podejście się zmieniło, tym bardziej że później jeszcze wiele wydatków nas czeka. x Witam Edytę i gratuluję córeczki. Widzę że przodujesz z terminem porodu. Bardzo ciekawa jestem która z nas pojedzie pierwsza, no i mam nadzieję że później nie zapomnicie o naszym topiku i będziemy nadal dzielić się uwagami czy problemami, choć na pewno czasu będzie mniej. x Kurczę, objadłam się dziś jak słoń i ledwo siedzę, ale spaghetti było pyszne. Swoją drogą czy wy też tak macie że rano brzuszek jest mniejszy a na wieczór ledwo można go unieść? x Wcześniej któraś ż dziewczyn (chyba Magsus) podała dobrą alternatywę na wspólnego maila do zdjęć bardziej osobistych. Mam na myśli np zdjęcia dzieciątek po urodzeniu? Tylko technicznie ktoś musiałby to zorganizować. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
PIELUCHY jest teraz promocja w Biedronce, kupiłam te na malutkie dzieciątko od 3 kg, chyba 75sztuk za 35zł ! Będą w sam raz na początek bo maluch pewnie bedzie miał koło 3kg ................... LAKTATOR nie trzeba go kupować, można wypożyczyć elektryczny w poradni laktacyjnej za ok 3zł/dzień i przetestować czy nam to pasuje .................. WÓZEK z doświadczenia koleżanek widzę ze wózek gondola+spacerówka+fotelik s ana pierwszy rok. Później kupuje się już leciutką parasolkę, więc nie ma co przepłącać za wózek na pierwszy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
PIELUCHY jest teraz promocja w Biedronce, kupiłam te na malutkie dzieciątko od 3 kg, chyba 75sztuk za 35zł ! Będą w sam raz na początek bo maluch pewnie bedzie miał koło 3kg. Raczej spotkałąm sie z dobrymi opiniami co do tych pieluch. ................... LAKTATOR nie trzeba go kupować, można wypożyczyć elektryczny w poradni laktacyjnej za ok 3zł/dzień i przetestować czy nam to pasuje .................. WÓZEK z doświadczenia koleżanek widzę ze wózek gondola+spacerówka+fotelik s ana pierwszy rok. Później kupuje się już leciutką parasolkę, więc nie ma co przepłącać za wózek na pierwszy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja bylam z tym mailem i nie ma sprawy mogę założyć dla nas takiego, jak macie ochotę jutro mogę to zrobić. dziękuję za podpowiedzi co do pieluszek, na pewno skorzystam z rad. Co do kosmetyków to czytałam wiele pozytywnych opinii o tych z rossmana, też są teraz w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×