Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość gość
Hanja mnie boli tak jakby kość ogonowa ale przy siadaniu a juz jak chce na czymś twardym usiąść to przeskakuje z pośladka na pośladek coś mi sie kojarzy ze w pierwszej ciazy tez tak miałam ale nie jestem pewna :) Mimineczka jak piszesz o zakupach nie wiedząc dla kogo to mi sie pierwsza ciaza przypomina niewiem czy pisałam ale z córka do samego porodu nie wiedziałam co będzie ( raczej powiem tak urodzilam dostalam Julie na brzuch przywitalam ja placzem oczywiscie ze szczescia :) zabrali ja umyli ubrali i polozyli do szpitalnego wozka a ja bylam w trakcie szycia i w pewnym momecie tak skromnie i niesmiale pytam : przepraszam a czy ja urodzilam synka czy corke ?? wszyscy popatrzyli po sobie i uswiadomili sobie ze nie powiedzieli matce czy chlopiec czy dziewczynka a malo tego musieli zapytac tej pani co sie dziecmi zajmuje bo sami nie wiedzieli ) Kupowałam wszystko uniwersalne na początku sie denerwowalam bo podobały mi sie konkretne rzeczy które niestety od razu wyrazaly kto je ma na sobie a ja nie wyobrażam sobie synka w bodach różowych z kwiatuszkami a córki w samochodzikach czy samolotach :) czyli szukałam czegoś z misiami napisami w paski w kropki gładkie itd. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie tak się czuję i denerwuje mnie to, że pewne rzeczy, które mi się podobają występują tylko w dwóch wariantach róż lub blue. A nie np. szary, beż, żółty... Ale miałam przed chwilą sesję kopanka - ze 20 "razów" w ciągu kilkunastu minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja super że z wami po wizycie wszystko w porządku;) x Dziewczyny ja dziś była na badaniach i m.in robiłam tą glukozę. Na szczęście Panie pozwoliły mi bez problemu wcisnąć sobie cytrynę, wiec wcisnełam ok 3/4 takiej niedużej cytryny i powiem wam że było całkiem smaczne! Jak lemoniada;) tak ciut za słodka. Ale wypiłam spokojniutko, nic mi się nie działo, nie cofało mnie, nie brało na wymioty, nic a nic;) Cukier na czczo miałam 80, wiec w normie, a po nie wiem. Jednak wyniki już sprawdzilam w necie (bo po 16 pojawiają się na stronie przychodni, na osobistym koncie) i chyba są w normie, ale podane w jakiejs innej skali, więc nie mogę porównać do tego wyniku co na czczo miałam. Pozostałe wyniki, mocz, morfologia, Hbs, anty hcv i cos tam tez są ok;) w środę wizyta u gin;):) i biorę wtedy już zwolnienie i koniec pracy na najblizszy rok;) Pozdrawiam;) x Hanja i ja napiszę na maila z prośbą o hasło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, maile powysyłane. U mnie dziś pogoda zapowiada się słoneczna. Mam nadzieję, że się szybko nie zmieni. To ja wysyłam zdjęcie mojego brzuszka robione było pod koniec sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja dziś na wizytę muszę tylko przed odebrać wyniki badań z glukozy, ciekawa jestem jak wyszły hm... u mnie też piękna słoneczna pogoda i mam chęć na sprzątanie więc zaraz ruszam tyłek i do dzieła hihi x ania_sz podziwiam że nadal chodzisz do pracy, ja bym chyba nie dała rady, od samego początku jestem na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp co do ciuszkow, u mnie tylko ten kaphal jest, czekam na tesciowa bo ma dzis wybrać nadgodziny i byc kolo 13, to podjade do galeri i cos kupię, a potem do szpitala. Obiad zrobiony na dwa dni, coby teściowej za bardzo nie obciążać, bo jutro tez planuje wyjście z przyjaciółka na obiad i do kina, a ona z małym. Maz wróci pozno. Abbysa to tez zloek to chyba gdzies na skarpie bo nie kojarze tej ul. A jak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja dziś zaczynam 22 tydzień ciąży. Od kilku dni mój maluszek strasznie mocno kopie, pierwsze ruchy poczułam już w 18 tygodniu mimo iż jestem pierworódką, ale wtedy nie były tak intensywne jak teraz. Najlepsze jest to, że w ciągu dnia mam spokój, porę jaką moje dzieciątko wybrało to noc i godziny przedpołudniowe ;d właśnie teraz czuję, jak figluję, zastanawiam się czy to nie kwestia pitej rano kawy... Ogólnie czuję się bardzo dobrze, dobija mnie tylko moja nadmierna wrażliwość, raz mam ochotę tańczyć, śmiać się a za chwilę ryczeć. Nie mogę oglądac smutnych programów, bo bym chyba w depresje wpadła. Naraze nie kupujemy rzeczy dla dzieciaczka, bo nie znamy płci, zreszta mamy jeszcze 4 miesiące na to;) Mieszkam z teściami i do dyspozycji mamy tylko jedną sypialnie, którą zamierzamy przerobić tak żeby zmieściło się łóżeczko i komódka dla dziecka. Lubię aranżować wnętrza i mam juz wszystko zaplanowane, przed zimą pokój pomalujemy na jasno szaro i potem stopniowo wymienimy meble. Będzie duża szafa garderobiana z lustrem (biała z połyskiem), nowa wersalka ( ciemno szara), biurko też musimy wymienić na narożne, do tego stolik kawowy (biały), łóżeczko z baldachimem wypatrzone na allegro ;), komoda na rzeczy dzidzi i do tego wszystkiego czerwone dodatki ( poduchy, donice do moich 8 kwiatków ;D, lampa) myslę też nad małą biblioteczką, ponieważ oboje z chłopakiem lubimy czytac i mamy trochę ksiażek, tylko czy mi sie zmieści ;D pokazywarka.pl/eyueyy/ to moje inspiracje, myslę że ten szary nie zaszkodzi dziecku jeśli odpowiednio zastosuje dodatki w żywszych barwach. A tak wygląda mój brzuszek, przytyłam dopiero 6 kg i muszę przyznać, że tylko na brzuszku pokazywarka.pl/ij76rw/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
ale u nas pogoda okropna ciagle tylko leje ileje a,jutro mam wizyte ,muj malutki tez kopie teraz bardziej intensywniej od kilku dni u mnie 22 tydz i4 dzień chciałabym żeby ten czas szybciej leciał............a tak pozatym to nuda nuda i jeszcze raz nuda ,w sobote bylam u diabetolog i powiedziała ze na razie cukry sa ok kazala przyjechać 12 października na kontrole ,wypisala receptę na paski do glukometru i tyle i kazala dalej miezyc już się do tego przyzwyczaiłam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyssa dzieki za te słowa podziwu :P heh ale no prawda jest taka, że wcale nie chciałam po wakacjach wracać do pracy, ale sprawy wygląały tak, że musiałam, albo że pasowało się pokazać itp. No ale cóż, jescze jutro do 14.30, a potem o 16 mam wizytę u lekarza i biorę L4 ;) x Jasmina to bierzcie się bierzcie za ten remoncik, póki masz siłę ;) ja zaczęłam już 26 tyg (25t + 2d) i meczę się ostatnio niesamowicie:P x Kams powodzenia jutro na wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziwczyny i wszystkie nowe koleżanki na naszym forum.... znowu was troche zaniedbałam...poprostu tak jakoś wyszło chośc sledze nasz wątek codziennie xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja juz po zakupie łożeczka,materaca,kołderek....juz niewiele mi zostało do kupienia poza wózkiem.....a tu jeszcze 4 miesiące..... xxxxxxxxxxxxxxxxxx dłużu mi sie ten czas....choć u mnie zaczyna sie 23tc,maluch daje o sobie znaki,i jak juz któras z was wczesniej napisała też upodobał sobie pory wieczorne...ale lubie to bardzo..... xxxxxxxxxxxxxxxxx za tydzień wizyta u gina,mam nadzieje ze tym razem ładnie sie dzidziuś ułoży bo ostatnim razem kiedy lekarz chciał mi potwierdzić czy to faktycznie chłopak to pozakrywał sie skutecznie tak ze nic nie było widac,ale ja od początku mam przeczucie ze to chłopak,choć zawsze chcieliśmy kobietke....to z chłopca tak sie strasznie ucieszyłam....ale co bd to bd...płeć nieistotna tak naprawde,ciuszki mam tak naprawde w bardzo neutralnych kolorach,wiec nie bd problemu jeżeli jednak urodzi sie dziewczynka. xxxxxxxxxxxxxxxxxx Hajna wyslij mi prosze tego meila gdzie możemy wysyłać nasze zdjęcia...to fajna sprawa. xxxxxxxxxxxxxxxxx Byłam dziś na miescie....dorwałam piekne buty na zime...uwaga na szpili...no w ciąży nie wskazane....ale nie mogłam sie oprzeć bo mam słabość do takich bucików....ale bd na czas po ciąży,bd musiała sie też porozglądac za jakimiś wygodnymi butami na płakiej podeszwie...juz upatrzyłam ale jeszcze szukam.... xxxxxxxxxxxxxxxxx pozdrawiam serdecznie,miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Hanju mogę prosić o podesłanie hasła? Mój mejl to nataliak92@wp.pl Z góry dziękuję :) Widzę, że coraz więcej z Was ma za sobą już glukozę. Ja jeszcze nie dostałam skierowania, na kolejnej wizycie mój gin ma mi wypisać, ale szczerze to wolałabym mieć to za sobą zwłaszcza, że wiem, że mnie to nie ominie ;) Kams ja również życzę powodzenia i dobrze, że z cukrem masz ok i oby tak dalej :) Mały miś no chyba rzeczywiście moja Mała nie lubi podglądania ;) choć udało się zrobić zdjęcie buźki zanim ją zakryła :) ale chociaż pokazała płeć; po tym wiem już kogo mam i może to dziwne, ale jakaś taka realniejsza mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, myślałam, że te skurcze o których pisałyście ostatnio może "cudownie" mnie ominą niestety wczoraj wieczorem brzuch mi stwardniał i w ogóle boleści dostałam, mało tego kolejny miałam rano, ratowałam się nospą. Dzisiaj idziemy na pierwsze zajęcia w Szkole Rodzenia, czy wy już zaczęłyście?? ktoś tu pisał, że nie wyobraża sobie chodzenia do pracy, a ja jeszcze nie wyobrażam sobie siedzenia w domu, właśnie dzisiaj rozmawiałam z moją szefowa i stwierdziłam, że tak do listopada to spróbuję przychodzić jak nic się nie wydarzy, nawet się ucieszyła bo myślała ze ja juz dzisiaj przyszłam się pożegnać. no nic lecę szybki obiadek zjeść bo dopiero wróciłam, a za chwilę trzeba wyjeżdżać na te zajęcia. aa jeśli można login i hasło do wspólnego konta e-mailowego to poproszę przesłać na wiki.k80@onet.pl dziękuję i pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, jasmina super brzuszek, co do wrazliwosci to tez tak mam, a jak juz widze jakis program o dzieciach czy slubach to rycze jak glupia. ................ kams ja mam wizyte u diabetolog 30 wrzesnia, ciekawe co mi powie, a paskow mi zabraklo, ale poczekam na recepte, tydzien jakos zleci a dietke stosuje. ................ ania sz powodzenia na wizycie, ja na zwolnieniu jestem od tygodnia, w pracy juuz nie dawalam rady po 3 h brzuch mi twardnial, doszla do tego cukrzyca ciazowa, a jakwracalam po pracy do domu to spalam do rana. ................ Interesantka Zrobie to jutro bo teraz pisze ztel. Bo nie mam dostepu do komputera. jatez zamierzam juz niedlugo kupic lozeczko, troche sie orientowalam i zgupialam czy zamowic z allegro czy kupic w sklepie na miejscu, a wy gdzie kupilyscie, moze macie jakies fajne namiary. ............ natalia miskapiska jutro z rana wysle haslo. Ja szkole rodzenia zaczynam w pazdzierniku i juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
co do skurczu który miałam w ubiegłym tygodniu, niestety moja lekarka na wizycie nie wyjasnila mi co bylo jego przyczyna, ale w tej sytuacji NIE POWINNAM CHODZIĆ DO SZKOŁY RODZENI :-/ ćwiczenia nie sa wskazane i najlepiej jak bym już poszła na L4 ......................... jak by tego było mało w posiewie z pochwy wyszedł mi Streptococcus agalactiae ++ nie dostałam żadnego antybiotyku bo że niby ciezko wyleczyc trzeba sie nafaszerowac antybiotykami i globulkami z probiotyniem a skóteczność mała. Ja do tego biorę 2x dziennie luteinę, 4x magnez, 1x witaminy 1x żurawit i gdzie mam sobie jeszcze wcisnąc ten antybiotyk z globulkami? ................... czy u którejś z Was tez wyszedł Streptococcus agalactiae ? co Wam lekarz zalecil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla4 generalnie wytępić tego paciorkowca się nie da ja walczyłam tylko pol roku lekarz powiedział ze muszę z nim żyć tylko w 33-34 tygodniu muszę jeszcze raz zrobić posiew i miec to razem z karta ciąży,żeby w czasie porodu podać właściwy antybiotyk żeby dzieciaczek jak przechodzi przez drogi rodne się nie zaraził tym paciorkowcem bo to grozi sepsa u maluszka.jakis czas temu o tym pisałam na forum o tym.teraz pisze z telefonu wiec moze trochę nieskładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hnaja My lóżeczko kupowaliśmy w sklepie stacjonarnym u nas w mieście,bo nasłuchałam sie ze po zamówieniu z allegro i dostarczeniu przez kuriera przesyłki róznie bywa pozniej...w jakim stanie takie własnie drwaniaki na jakie my sie zdecydowaliśmy do nas trafiają,wiec wolałam tego uniknąc...a w reklamacje nie chce mi sie potem bawić.... My zdecydowaliśmy sie na drewniaka własnie z szufladą i trzystopniową wysokością dna. szuflada jest kryta....i nawet jak łóżeczko jest na najwyższym poziomie to nie widać jej zawartośći....co niekoniecznie we wszystkich łóżeszczach ma zastosowanie-tak nas poinformował sprzedawca. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Co do skórczów mnie narazie nic nie nęka...raz miałam taki mocny,3godzinny...ale od tamtej pory sie nie powtórzyło sie...a to było chyba w 16 tc...lekarza oczywiscie poinformowałam. xxxxxxxxxxxxxxxxxx zmykam do wyrka...bo moje baterie powoli padają....miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.happymum.pl/sklep3/d462b,outlet,8167-audrey_apricot_dress_sale!.html co powiecie na taką sukienke na wesele bo mam za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka- tak też myślałam, że lepiej się z łóżeczkiem nie bawić w zamawianie przez internet i chyba też zamówię w sklepie. Będę miała pewność, że będzie ok. Dzięki za podpowiedź bo faktycznie w razie reklamacji będzie mniej problemów. ....................... uleczka - piękna sukienka, też bym się na taką skusiła. Kolor też na czasie. Ach jak tobie zazdroszczę weselicha, też bym się pobawiła, no i można się trochę "podrasować" i ubrać w fajne ciuszki. A o butach jakich myślisz? ....................... Dziewczyny maile powysyłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uleczka sprawdz sobie tylko dl bo ja w pierwszej ciazy zamawialam 2 sukienki z happymum i obie byly bardzo krotkie. A i rozmiar musisz zamowic taki jak nosilas przed ciaza noe wazne czy przytylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasmina89 - piękne inspiracje wstaw fotki jak już się urządzicie bo ciekawa jestem jak Wam to wyjdzie "na żywo" :) a co do szarego to ja mam pół mieszkania na szaro i na prawdę dodatkami możesz zmienić wszystko i szary wtedy wcale nie wygląda na ciemny, no chyba, że generalnie macie mało światła w pokoju. śliczny brzuszek i jaki mlutki, mój jest ogromny! X kms - daj znać jak po wizycie dzisiaj x karla - co do paciorkowca to nie pomogę bo nic nie wiem, a do szkoły rodzenia się wyboierałaś? x uleczka - śliczna ta sukienka :) x fajnie że macie już łóżeczka u mnie stoi już złozone nawet bo po córce zostało. kupowaliśmy teraz takie duże łóżeczko dla niej właśnie i przez neta i powiem wam, że wszystko było ok, ładnie zapakowane itp więc chyba nie musicie się martwić że coś nie tak będzie jak któraś chce przez allegro zamówić. tylko oczywiście my braliśmy przesyłkę kurierem. x byłam wczoraj u gina, synuś waży już 800gram i wszystko u niego w porządku:) wyniki mam idealne, trochę hemoglobina mi spadła do 12 ale to i tak w normie, gukoza super także bardzo się cieszę, jedyne co to maluch nie chciał buźki pokazać :( nosek wetknął w łożysko i prawie nic nie bylo widać, a szkoda bo zabralismy na usg córę moją:) ale mała i tak opowiadała póxniej że była u pana doktora i widziała "naszego dzidziusia" i nawet dostała zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
abbys fajnie ze z glukoza masz spokoj i zewyszla super bo te badanie cukru uciążliwe ,to durzy już twój maluszek muj 2 tyg temu wazyl 450 gram w 20 tyg ,usg mam 9 października to zobaczymy ,ile będzie wazyc ,hanja pewnie poczekaj na receptę bo z recepta paski dwadzieścia pare zl a bez recepty ponad 100we to jest roznica !!!!!!!jak stosujesz djetke to wszystko ok ,ja mam wizyte dopiero po 14 stej ale i tak bez usg bo wizyty mam co 2 tyg a usg co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kms no też byłam zdziwiona, bo w 20 tc maly ważył 480 gr a teraz 800 (24tc i kilka dni) ale gin powiedział, że to oki waga i tak w połowie normy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanja dziękuje :) Co do łóżeczek to ja na razie tylko się rozglądam, jakoś nie mogę się zdecydować, ale wolałabym takie z szufladą. W ogóle jak na razie mam mało rzeczy dla dzieciątka, w zasadzie tylko ubrania, choć rozglądam się za resztą, ale wydaje mi się, że do stycznia to jeszcze dużo czasu ;) ale pomału się skompletuje wszystko :) Karla co do paciorkowca też nie pomogę, bo nie wiem nic o nim. Abyssa to już dużego masz synka :) i super, że wszystko z nim dobrze i że Twoje wyniki też w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
ja po wizycie wszystko ok serduszko ladnie bije ,szyjka zamknieta ,usg i nastepna wizyta za 2 tyg ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Melduję, że z dzidzią wszystko w porządku:), ale ja mam jakieś takie kiepskie samopoczucie, dopadło mnie jakieś zniechęcenie i w ogóle to sama nie wiem co mi jest. Nie będę smęcić. Mam nadzieję, że szybko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
dziewczyny rozumiem, że Wy w wymazie jesteście czyste i nie macie paciorkowca, czy nie miałyście wymazu? Bo tak czytam sobie i czytam, że nie wszyscy lekarze kierują na to badanie, jak już to po 34 tc. .............. ja glukoza robie w sobote :/ z moim pechem pewnie źle wyjdzie ............... jestem w szoku 24 tc a ja +9kg!!!! masakar, a najlepsze, że kurcze no nie widzę tego po sobie, może przez to ze przed ciążą byłam wychudzonym wieszakiem ............ co do łóżeczka to ja klasyczne zwyczajne z IKEI, osobiście nie przepadam za mebelkami "dla dzieci" w sensie w zwierzatka jakieś czy specjalnie projektowane żeby sie z dzieckiem kojarzyło, ale to wiadomo rzecz gustu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla tak jak ci wczoraj pisałam ja mam stwierdzone nosicielstwo tego paciorkowca. walczyłam przeszło pół roku ale przy moich ograniczonych możliwościach antybiotykowych (na większość uczulona) nic to nie dało. Tym bardziej w ciąży nikt ci nie da żadnego silnego antybiotyku na nią, bo w ciąży nie zagraża dziecku, tylko podczas porodu. Pewnie lekarz pobierze ci jeszcze raz wymazy około 34 tygodnia ciąży żeby potwierdzić czy nadal masz tego paciorkowca. i najważniejsze trzeba mieć te posiewy razem z kartą ciąży i grupą krwi podczas przyjęcia do szpitala, wtedy od razu na izbie przyjęć podłączają ci kroplówkę z antybiotykiem, żeby malucha nie zarazić. Poza tym po porodzie i tak standardowo powinni zrobić badania czy antybiotyk zadziałał i czy maluch nie ma podwyższonego CRP. Karla głowa do góry ten paciorkowiec to nie koniec świata, choć wg niektórych lekarzy czasem dzieci matek z paciorkowcem rodzą się troszkę wcześniej. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało pisz, może nie jestem ekspertem, ale trochę wiem na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka super ta sukienka tylko tak jak ktoś pisał może być krótka, a mam wesele w ten weekend i zamówiłam sukienkę już z jesienno-zimowej kolekcji, bo mąż się stresuje, żebym nie zmarzła , tylko najpierw mierzyłam w sklepie są różnice cenowe między zakupem na stronie intenetowej, a w sklepie więc czekam cierpliwie kiedy przyjdzie bo podobno wysyłają tylko raz w tygodniu tylko we wtorki. Tak jak któraś z dziewczyn pisała rozmiary mają takie jakbyś wybierała ubranka przed ciążą. Oto sukienka którą wybrałam: http://www.happymum.pl/sklep3/d521,sukienki_wizytowe,2679-barock_dress.html wczoraj byłam na pierwszych zajęciach w Szkole Rodzenia nawet fajnie tylko jak zaczęłyśmy rozmawiać kto siedzi w naszych brzuchach to wyszło, że na 19 ciężarnych jest 14 chłopców. Lecie na obiad bo dzisiaj drugie zajęcia w Szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jutro wybieram się na glukozę, więc trzymajcie kciuki. Mam nadzieję że nie padnę bo nie wychodzę z domu bez śniadania, a potem jeszcze tyle czytania. Wczoraj byłam u położnej i będzie przychodzić do mnie między wizytami u gina i mierzyć tętno dzidziusia. Ma także swoje ktg i w razie czego można skorzystać. Szkoła rodzenia również jest i osobne zajęcia z ćwiczenia oddechu, myslę że zdecyduję się na nie. ---------------------- Dziewczyny brzuszki macie fajne, ale mój jest chyba większy, zwłaszcza wieczorem. Jak zrobię jakieś aktualne zdjęcie to wstawię na wspólnego maila. ----------------------- Uleczka sukienka śliczna, taka skromna, prosta ale z klasą. Kolorek też na czasie i myślę że jeszcze nie raz ją wykorzystasz na różne okazje. ------------------------- Abyssa ja również myślę że twoje dzieciątko ma normalną wagę, bo mój synuś w 23tc ważył ok.630g teraz pewnie już też ponad 800g (26tc), a tygodniowo dzieci rosną 1cm więc waga też szybko wzrasta. Oczywiście te pomiary są przypuszczalne. -------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×