Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

No to fajnie Ci minął dzień aniu.:) Dawaj nam tu fotki swoich zdobyczy. Uwielbiam oglądać Wasze zakupy. Ja też byłam dziś w Lidlu, ale u mnie zostały tylko 2 pary różowych spodni,a już mam dość tego różu i nie wzięłam. Ale za to te chłopięce były boskie i tylko 20 zł. Ja uwielbiam małe dziewczynki w kolorze granatowych z dodatkiem czerwonego albo białego, ale trudno o tę kolorystykę, zwłaszcza jak się szuka po "promocjach" w pewexach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likierek
Witajcie dziewczyny. Chciałam sie was o coś zapytać bo jesteście starsze stażem:) Mam termin na 3 luty. 1. Kiedy poczułyście pierwsze ruchy dziecka? Czy któraś z Was jeszcze nie czuje? 2. W 17 tygodniu lekarz stwierdził że będzie córcia czy mogę już się przyzwyczajać do tej myśli czy lepiej nie? ( Chciałabym zacząć kompletować wyprawkę :) ) Zdrówka dla was i waszych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka może ktoś się tu orientuje jak jest z wynikami morfologi glownie chodzi mi o leukocyty w ciazy w 9 tyg ponieważ moje wynosza 7.1 niby norma jest 4-11 ale w ciazy niby się o iles podnosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likierek - ja poczułam tak coś miedzy 17 a 18 tyg. najpierw takie pojedyncze, bardzo delikatne. Potem z dnia na dzien, coraz wiecej, coraz częśćiej i coraz mocniej:) teraz już mi mała spokoju nie daje:) A płeć poznałam też własnie w 18 tyg na wizycie i teraz byłam w 22 tyg i się w dalszym ciągu potwierdziło że córeczka:) ale juz po tamtej wizycie kupowałam spódniczki, legginsy i sukienki i inne dziewczęce róże i takie tam:) teraz juz mam pewność na 99,9 % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polepiona i Pomaranczowa mi się wyświetla że wysłano do Was zaproszenie z facebooka na maila i nie mogę drugi raz na ten sam adres wysłać bo pojawia się komunikat " Zaproszono już tą osobę, Osoba, którą chcesz zaprosić, została już zaproszona do grupy. " Anulek też miał ten problem z mailem :) może dajcie jakiś inny i wtedy pójdzie :) czekam na maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likierek
Dziękuje Ania za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
gosciu, leukocyty ma szok, jeszcze Ci zdaza podskoczyc ........... Misia co do kolorów ścian, to ja osobiscie po latach kolorowych ścian pokoi przemalowałam wszsyko na biało i jestem barrdzo zadowolona. Mieszkanie wygląda na czystsze, nowoczesniejsze, a przede wszystkim jest super praktyczne. Jak cos mi odprysnie czyms ubabram (np mąż niosący kawę wylał ją na ścianę) biorę wałek biała farbę rach ciach i sciana jest jak nowa.Przy dziecku to już bedzie idealne. Jak ktoś lubu kolory to chyba lepiej pomalowac jedna sciane na ulubiony kolor żeby nie przytłaczac calego mieszkania. ........ kurcze ja mam 170cm wzrostu i wazylam przed ciążą 47kg, a teraz w 20t5d wazę 53kg ups to chyba dużo mi przybyło w porównaniu z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla to tylko 6kg :) nie bój żaby :) jeszcze trochę przybędzie - ja mam 5,5kg i ogólnie nie przejmuje się tym bo szkoda nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polepiona dziękuję :) . Karla4 ja mam na biało cały czas i mogę też szorować ściany, ale ile można :( na białych widać kurz i inne smugi, niedoskonałości. Ten wałek musiałabym mieć zawsze pod ręką, żeby mieć idealnie czyste ściany :) . Likierek w pierwszej ciąży poczułam ruchy dziecka ok 18tyg, a teraz 13 tydz. Nie stresuj się, bo każda ma inaczej. Mam koleżankę, która jest w 24 tyg i dopiero niedawno poczuła ruchy swojego drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monobia no przeszukalam poczte wzdluz i wszez, spam nawet i nie ma:'( Posiadam jeszcze jednego maila ale to taki bardziej oficjalny i za bardzo na forum ze wzgledu na wiadome osoby nie chce podawac. Takze chyba na fb mnie nie bedzie z Wami :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karla dziekuje za odp ale tyle się naczytam w tym necie ze zaczynam panikowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee 123456
witajcie dziewczyny ja też jestem w skończonym 20 tygodniu i nie czuję ruchów byłam wczoraj na usg i mała bo to będzie córeczka fikała ale puki co jej nie czuję co mnie tez martwi to moja pierwsza ciąża i mam łożysko na ścianie przedniej myślicie że to dlatego ? lekarz mówił ze mam się nie denerwować bo w pierwszej ciąży ruchy można czuć dopiero po 22 tygodniu co wy o tym sądzicie ? pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskapyska80: Mój lekarz ma takie podejście do witamin co Twój. Twierdzi, że narazie mam nic nie brać. Wyniki ok, teraz dużo jest świeżych warzyw i owoców i mam się szprycować tab. Biorę tylko magnez, bo czułam ostatnio jego niedobór. - Mały miś: Co do oleju lnianego to też się dołączam ;) Od początku ciąży go pije- 2 łyżki i już nawet się przyzwyczaiłam, już mnie tak nie odpycha. A u Cb jak z piciem? Nie masz problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
witam wieczorem,ostatnio humorek zbytnio mi nie dopisuje,nie wiem dlaczego ciagle kloce sie z mezem bo ogolnie dziala mi na nerwy jak i cale otoczenie. ale coz przeboleje to i powiem nawet wiecej ze to pewnie pogoda jest temu wszystkiemu winna bo ciagle pada i sie chmurzy.do tej pory mialam lepsze nastroje ale mam nadzieje ze przejdzie. _____________ ania_sz jak mi napisalas ze jestes pewna ze u ciebie na 99,9 procent dziewczynka to az sie sama zastanowilam czy aby dobrym pomyslem jest kupowanie sukieneczek zeby pozniej nie okazalo sie ze dziewczynka ma ogonek :) ____________ dziewczyny dziekuje wam za slowa otuchy za to ze jestescie takie kochane.MamaPysia dziekuje. A jesli chodzi o kolory to ja jak najbardziej kocham kolory na scianach i teraz tez zaszalalam. ale z tego co wiem to male pomieszczen nie powinno sie calych malowac na kolor. dobrze jest malowac dwie przeciwlegle sciany na kolor wybrany i dwie pozostale na bialo. Sciana z oknem i przeciwlegla powinna pozostac biala ze wzgledu na to by pozostawalo wiele swiatla w pokoju. odradzam uzywanie kolorow niebieskich,wrzosowych bo sa cholernie zimne. zielony mam w pokoju dzieciecych i naprawde uspokaja ten kolor cholernie i daje taka oaze spokoju, ale tak jak mowie dwie sciany pozostale biale i razem z biala firaneczka wyglada to bardzo swiezo i czysto.sypialnie mam kolor savana to taki lekko brazowy ale dwie sciany pozostaly biale i dlatego nie wyglada jak dzungla.mysle ze jak sie doda troszke kolorkow do mieszkania to jest weselsze i cieplejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia ja go nie piję na samo, tylko mieszam z jogurtem naturalnym, bo z nabiałem podobno lepiej się wchłania. Najlepiej robić taką pastę twarogową według dr Budwig, jak chcesz to poczytaj w necie, ale mnie się nie chce, to sobie mieszam z jogurtem. Mi to naprawdę smakuje i nie mam żadnych oporów przed konsumpcją:) x Dziewczynki wtrącę swoje 3 grosze co do kolorów ścian, Ja uwielbiam styl nowoczesny i rzeczywiście biel na ścianach stwarza wrażenie czystości i świeżości, ale ja polecam złamaną biel, taki ciepły odcień bieli. Zwolenniczki białych ścian, uwierzcie mi, że robi dużo lepsze wrażenie niż tradycyjna chłodna biel. Nie mam tu na myśli beżów, tylko taki śmietankowy kolor bieli.;)Chyba wiecie o co mi chodzi. x Justyna ja też się obawiałam nastawiać na dziewczynkę, dlatego w tabelce mam dopisek "chyba", ale na połówkowym lekarz dał mi gwarancję, że już na pewno nic nie wyrośnie i szczerze mówiąc po tej wizycie już się nastawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karla4 - ja mam 171cm i ciagle slyszalam,jaka ja chuda,a wazylam przez 10 lat 55kg i za nic nie moglam przytyc! Teraz mam 7kg na plusie i znowu mi sie nie podoba ;) Justyna - czesto,co u Ciebie,to i u mnie ;) Na weekend tez byl u mnie festyn w parku,a potem pokaz sztucznych ogni.No,a co do spodni,to...kupilam tez sobie 2 pary.Jedne czarne na gumce - swietne sa,a drugie niebieskawe,tez super leza :D Moze roznica ta,ze ja w sobote kupowalam i o wiele taniej.Zadowolowa jestem,bo nie moglam w zadne sie dopiac i chodzilam z rozpietym guzikiem,wkladajac pomiedzy gumke do wlosow,by jakos trzymalo. Likierek - ja poczulam leciutkie ruchy ok.1,5tyg.temu i dalej nie czuje mocniejszych,czasem,to nic.Nie umiem tego okreslic i nie moge sie doczekac,az zacznie mnie kopac z calej sily :D Dziewczyny,a ja jutro rozpoczynam nowy rok szkolny,bo zapisalam sie na wyzszy kurs jezyka,by sie podszkolic.Ciekawe,w jakiej grupie bede i w ogole po tylu latach do szkoly,haha,jak stara tak glupia. Kolorowych,jak Wasze sciany,snow zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
Wyzej CYTRYNKA963,kuzwa,nie dodaje mi nicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
Dziewczyny,wlasnie ogladam Magazyn Ekspresu Reporterow.To straszne ! ;( Cytrynka963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytrynko ten szpital jest 30pare km ode mnie,smutne strasznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
Do gosc - dlatego wole nie przyjmowac zadnych lekow.Trzeba bardzo uwazac i sluchac swojego ciala,bo kobieta wie lepiej,ze rodzi,niz lekarz,a zwlaszcza facet. Biedna,lezala,nikt sie nia nie zajmowal,a glowka dziecka byla na zewnatrz. Nie balam sie porodu,ale teraz mam lek. :( Cytrynka963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie. Ja tylko na chwilę się melduje bo zaraz córkę do szkoły trzeba zawieść. Ale byłam wczoraj mądra przez co całą noc cierpiałam. Byliśmy na grzybach i oczywiście zjadłam kilka na wieczór. Oj ból brzucha niesamowity. No ale można było się tego spodziewać. Córka ma plan popołudniowy na szczęście także można chwilę dłużej pospać bo my też lubimy leniuchować. Cieszę się że Justyna, Monbia i Zuzia zaglądają tu na forum i że Wy zostałyście. Jeśli chodzi o pokoje to my mamy też kolorowo. Kuchnia jasny turnus, korytarz ognista czerwień, salon cynamon i pokój córki żywa zieleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
hej. Miałam wczoraj napisac co i jak ale byłam taka zła że już nie miałam siły. Dalej nie znam płci:( na samym początku zastrzegłam sobie że chciałabym już wiedzieć. To na początku mówił że dziewczynka. To powiedziałam mu żeby dokładnie to pokazał ...no to niby pokazał......i tak sobie dalej sprawdzał i wtedy mąż powiedział że to może jednak chłopiec. To lekarz spojrzał się na niego i powiedział że tak tak to na pewno chłopiec. mąż mu powiedział że chce dokładnie wiedzieć żeby już nie zartował to mu odpowiedział że chłopiec. I do mnie szepnął czy widze jaki teraz jest dumny mój mąż. Wiec powiedziałam ze w takkim razie mowie w domu ze mam chłopca:) a on do mnie że nie , żebym jeszcze nie mówiła. To mowie że zaczne kupować już dla chłopca - to on znowu że nie. Potem jak siedzieliśmy i wypisywal zwolnienie to mówił raz tak a raz tak. Że raz dziewczynka a raz chłopiec. Wiec już krzycze prawie na niego a on do mnie że nie że to chłopiec:). Wiec mowie ok. I tak - już wychodzimy z męzem a on podaje mi moje dokumenty - otwiera drzwi i mowi że gratuluje ślicznej dziewczynki....wariatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
wiec chyba będę musiała isc do innego lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkie mamusie:) Mam 29 lat i od jakiegoś czasu czytam wasze forum. Jestem mamą 6 letniej córeczki i spodziewamy się drugiego dzidziusia w styczniu 2014. Termin z OM mam na 12 stycznia a z USG na 16 stycznia. Także połowa ciąży już za mną. Mieszkam w małym mieście na Mazurach - Mrągowie. Mam nadzieję, że mogę się do was przyłączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha Mój gin na pytanie czy będzie chłopczyk czy dziewczynka ogląda dzidziusia na usg zatrzymuje na rozkroku i się pyta co widzimy. Mówię z mężem że wygląda to na siusiaka więc chłopiec ( ku naszej radości bo córcię już mamy) a lekarz mi na to: To Pani powiedziała, ja się nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha no też bym się wkurzyła na tego doktorka ale sama też jeszcze nie znam płci i jutro mam wizytę ale nie mam gwarancji czy zrobi mi usg. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Wesele bardzo udane !! :) wyszalalam sie za wszystkie czasy :) od nowa zakochalam sie w mezu :) bidula przy zakladaniu obraczek o malo sie nie poplakal :) moj maz to cezary.. i w kosciele odwalilam lipe przy przysiedze:) kazdy sie smial.. bo balam sie ze powiem cezarze :D i przy tym imieniu sie zamotalam :)ta moja "tandetna" suknia slubna podobala sie kazdemu i moje ciotki po Tym jak mnie zobaczyly sie poplakaly ;) mam kilka zdjec to wrzuce :) wesele.. sala super,jedzenie wysmienite :) orkiestra.. po prostu miodzio. Rodzinameza byla zachwycona bo mowia ze rzadko spotyka sie aby zespol tak dobrze gral i doslownie pod kazdego goscia;) troche niezadowolona jestem ze swiadkowej bo nie mialam pomocy. ;) Kamerzysta i fotograf powiedzieli ze oni nigdy na takim weselu swietnym nie byli ;) rodzice z prezentow zadowoleni,chwalili sie portretami ;) ogolbie goscie zadowoleni ;) ale wiadomo zawsze trafi sie ktos kto za plecamu bedzie krytykowal :) pierwszy taniec.. to pomylka ale nikt nie zauwazyl podkniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Ja dzis mam wizyte u lekarza.. :) pewnie dostane skierowanie na badanie:) a jutro mam usg 4d :) ------- A i jezeli chodzi o przeprowadzke to jest ok. W sumie to zadnych rzeczy nie przewozilam. Bo brata maz jakos nie szykuje sie do wyprowadzki a ja nie chce trzymac rzeczy w pudlach. Tesciowa jak na razie sie nie wtraca mowi zebtsmy robili co chcemy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
A i Monbiaa to moze wyslij mi na maila linka z ta grupa to sibie odszukam i wysle chec dolaczenia do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa w końcu się odezwałaś. Mówiłam że wszystko się uda no ale wiadomo że człowiek lubi się na zapas martwić. Teraz już macie ten piękny dzień w pamięci i oby wasze wspólne życie było usłane różami. Jeszcze raz wszystkiego dobrego kochana. Ach iwrzucaj zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×