Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pketrop

zona mnie oszokuje aby zyskac na czasie smutne czesc 2

Polecane posty

Gość pketrop

bardzo przepraszam za ortografie za styl ,naprawde jestem zalamany .Mieszkamy w australi i prawo jest polowa dziecka jest moja a polowa zony . Poznalismy sie na przyjeciu moich znajomych ,bardzo chciala poznac polaka i poznala to bylem ja bardzo uczciwy emigrant i uczuciowy , wyznaczala mi dni kiedy moglem sie z nia spotykac i tlumaczyla sie ze jest w inne dni zmeczona , wiec co robila nie wiem ?. Kolezanka jej wciaz mowila ze tylko pieniadze sa dla niej wazne chlopakow traktoje jak wymienne czesci do samochodu ,,nie wierzylem myslalem ze jest zazdrosna a to jednak prawda ,bardzo chciala miec dziecko wiec mamy .Ma paru znajomych oczywiscie facetow wolnych niby jej przyjaciele lecz gdy spotykamy sie czasami ich traktuje jak Bogow a mnie jak smiecia . i udaje ze jestem niczym .kasoje wszystkie sms od nich jest szczesliwa gdy z nimi rozmawia robi im zdiecia a ze mna to jak nalegam . CHCE odejsc lecz nie mam tyle sily , moi znajomi mowia ze to jest nie normalne i pytaja mnie kiedy wreszcie otworze oczy a ja nie mam sily ,jak sie zmusic do odejscia ? Odpowiedz na ten temat »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie jeszcze gorzej,jesteś jej przedmiotem.Trudna decyzja,bo ty ją kochasz ,ale ona ciebie nie.Ciekawe czy w ogóle kochała.Odejdź,nie kontaktuje się,to boli ,ale działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraxz
Widze ze Twoja żona jest bardzo pewna siebie. Jaka ona prace wykonuje? Czy jest bardzo ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrop
przez ten czas malzenstwa ja placilem za wszystko nawet za jej lekarza to okolo 2 lata a gdy prosilem aby sama zaplacila za prad i dala troche na zywnosc to mi z zodowata twaza odpowiedziala ze znajdzie sobie innego kto bedzie za nia placil a ja jestem jej niepotrzebny i moge pracowac na drugim koncu australii tylko mam jej przesylac pieniadze ,to ja zapytalem co jest dla niej wazniejsze ja czy pieniadze odpowiedziala Pieniadze czulem sie jak smiec.,to takiesmutne,nawet gdy byla w ubikacji to kazala mi wyjsc na zewnacz i wrucic po 20 minutach bo sie zle czuje mozna by napisac ksiazke.Mamy samochod lecz to ona jezdzi a ja na rowerze czasami jezdrze samochodem lecz to ja place za bezyne i koszty .Klamie i teraz to juz nie pracuje tylko zajmuje sie dzieckiem bo byla bardzo zmeczona byla na wakacjach u jej rodzicow 2 miesiace to tylko 10 min ze mna rozmawiala na skype co 2 dni bo zmeczona ,a ja pracuje w fabryce topie gume temp w srodku 35 stopni ciepla a przy piecu 120 i ja nie jestem zmeczony , wciaz mnie pyta czy nie moge pracowac nadgodziny a ja mam dosc tej pracy , przed slubem bylem zegarmistrzem zlotnikiem to wciaz narzekala ze za malo zarabiam to zmienilem prace . Wszystkie ostrzednosci wydalem na utrzymanie i nie mam juz pieniedzy tylko co zarobie a zona to co zarobila dala do banku na investment znalazlem odcinek z banku lecz sie nie chce przyznac tylko ze to nie jej .. Zawsze na kazda okazje kupowalem Jej kwiaty prezent ze zlota kolacje wino a ona nic tylko mowila ZAPOMNIALAM ,NA URODZINY NIC NIE DOSTALEM na walentynki kupilem za ostatnie pieniadze prezent kwiaty kolacje a Ona nawet nie chciala ze mna rozmawiac dwa dni sie wsciekala ;;;nic nie dostalem , ..moje ubrania to kopnie noga i twierdzi ze smieci . ZonA BARDZO CHCE ABYM KOPIL DOM I WZIOL PIENIADZE Z BANKU I OD MOICH RODZICOW A ONA MOZE DAC TROSZKE LECZ CO POZNIEJ?. DLACZEGO TAK MNIE TRAKTUJE ...Prosze pomozcie mi to zrozumiec i czy to bedzie dobrze dla dziecka jak odejde lecz chce opiekowac sie dzieckiem na polowe bede pracowal na pol etatu i dorywczo to moze jakos sobie poradze .DZIEKOJE WSZYSTKIM ZA RADY I PROSZE O SILE DLA MNIE ...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
Sama Ci powiedziala, ze nie jestes dla niej wazny tylko pieniadze. Niestety ta kobieta Cie nie kocha i im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie. Wiem nie jest to proste ale pamietaj, ze po najwiekszej burzy wychodzi slonce. Powodzenia, masz duzo sily tyko jeszcze o tym nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pketrop
Odeszlem :( . Poprosilem zone o seperacje ; udawala ze nie rozumie ,wpadla w szal co chce od niej , dlaczego pytam o pieniadze dlaczego chce odejsc ,plakala lzy prosby abym zostal ,,,zapytalem dlaczego mi to robi prosilem nie ran mnie wiecej a ona to nie prawda i klamie ze mnie kocha i bedzie czekac , to zakrywa sie dzieckiem co dalej placz . Nie zostawiam dziecka tylko Zone chce miec dziecko i Kochac a tego mi nie ma prawa odebrac . 4 DNI USILOWALA MI WMOWIC ZE MNIE KOCHA BEZGRANICZNIE tylko dlaczego mnie tak'''' traktowala ,,powiedzialem jej z bolem serca przestalem cie juz kochac lecz zawsze pozostaniesz w moim sercu ,I przy moim i dziecka stole , zawsze bedzie wolne miejsce i talerz na stole . Jest MAMA mojego dziecka bayla STRASZNA dla mnie lecz ja nie moge byc TAKI sam jak ONA. Mam chonor i swoja godnosc tego mi nie zabrala.Nic nie zabralem ze soba zostawilem wszystko co mialem nawet moj rower ,tylko zabralem ze soba swiety spokoj zranione serce. Odchodzac czulem zal-lzy-rozpacz-poczucie winy ze to ja musialem zaplacic cene rodziny za moja ,,,, wspaniala zone ''''za to ze nigdy mnie nie kochala ,Teraz jestesmy na etapie placenia na dziecko i widywanie sie z dzieckiem chce miec dziecko piatek sobota niedziela lecz ona nie chce dac i tylko razem byc , im mniej bede sie widywal z dzieckiem tym bardziej dziecko mnie nie bedzie potrzebowac i kiedys zapomni MNIE .cHCE WSZYSTKIE PRAWA ZAPISAC U ADWOKATA A ONA NIE CHCE ABY POZNIEJ MI ODMAWIALA OPIEKOWANIA SIE ....Co zrobic chce byc samotna matka wedlug prawa to nie musi pracowac tylko jesli sie na to zgodze czy strace dziecko .. pomozcie PROSZE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pketrop
Dziekuje za dodanie mi sily juz minelo 4 dni i 4 nocy tylko przychodze do dziecka po pracy i sobota i niedziela jestesmy razem . Czuje sie okropnie zona dziecko zniszczona rodzina , jedno z nas musialo odejsc lub oklamywac nadal. Dlaczego nie potrafie sie oszukiwac moze to latwiej , teraz cierpie ,,,nieokreslony bol czuje gdy dziecko klade spac i usypia nadchodzi czas odejscia .Jestem tylko cieniem .CHetnie bym wrocil lecz wiem ze to nie ma sesu .Zona placze prosi abym zostal ,bardzo sie zmienila jest wspaniala ?------tylko czy to jej kolejna gra czy Milosc .Dlaczego teraz chce byc ze mna !!!!.Czekalem dwa lata na taka czulosc ; czy wrocic czy nie POMOZCIE DZIEKUJE BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość II
To nie może być prawda. Nie ma takich durnych ludzi. Marna prowokacja🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pketrop
To znaczy ze jestem durny ? czy moja zona bo nie zrozumialem ./ Napisz cos wiecej ..Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zdobyłeś się na to aby od Niej odejść, czemu chcesz teraz to zaprzepaścić? Ta kobieta nadal próbuje Tobą manipulować! Lepiej spróbować ułożyć sobie życie z kimś kto na to zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunaj co wylal
no wlasnie - nie rozumiem dlaczego masz byc nieszczesliwy - dla kogo niby ?, dla zdziry ktora cie wziela dla kasy (widocznie jej sie oplacalo ! bo nie znalazla lepszego osiolka )a poszukaj sobie dziewczyny z polski - i bedzie ci wdzieczna do konca zycia ze ja zabrales z polski do tak pieknego kraju - australii, bo bedzie miala codziennie wczasy - zakladajac ze moze tez pracowac hee he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pketrop
Tak to prawda nie warto sie zenic z kobieta innego kraju ,Polak madry po szkodzie .Tak dobrze udawala przed slubem MILA ZADOWOLONA SZCZESLIWA A 2 GODZINY PO SLUBIE SIE ZACZAL KOSZMAR gorzej jak wiezienie dla mnie zawsze ;;zmeczona ;; chora ; tylko dla mnie , teraz jest miedzy nami tylko dziecko ktore to bedzie tylko moje polowa a polowa Jej . Nie chce mi dac dziecka i Ja tez nie dam jej . Wiec sprawa do adwokata bedzie 3.5 dnia dziecko u Niej a 3.5 dnia dziecko u Mnie przez 18 lat .i co gorsze musimy w miare blisko mieszkac w jednym miescie . Co myslicie o tym podziale dziecka .. Ateraz cos o MOJEJ ex zonie ;;;jest bardzo mila dla mnie ma nadzieje ze to tylko chwilowe rozstanie , nie wierzy ze to na stale widze w jej oczach Smutek zal Tylko czy dlatego ze juz mnie nie ma dla niej Cz tez ze nie moze mi wiele zabrac i cale to malzenstwo to dla niej gra i udawanie.. Zrozumialem ze tak na prawde to nie warto czekac . Racja Kobieta z polski bedzie najlepsza zona .Jak na razie musze odpoczac z tego koszmaru .Dziekuje za rady i zycze milego dnia pketrop.....:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×